info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

gdzienaweekend.pl to ekipa zgranych osób, które są mistrzami w organizowaniu niezapomnianych weekendowych wyjazdów.
W Jej skład wchodzą organizatorzy – czyli my, ale naszą społeczność tworzą również uczestnicy naszych wypraw – czyli Ty.
Zgrana ekipa podróżników to jeden z elementów, który sprawia, że nasze wyjazdy są tak cudowne!

Cała działalność odbywa się w pełni legalnie – jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz zawsze ubezpieczamy uczestników naszych wypraw.

Co robimy?

Naszą misją jest zarażać podróżniczym bakcylem coraz szersze grono osób. Pokazujemy ile można przeżyć w trakcie (najczęściej) dwóch dni. Dołącz do naszego grona, a weekendy będziesz spędzał na szczytach gór, pokładach łódek, rowerowym siodełku, ulicach europejskich stolic, a czasem trzymając w ręku wiosło – wszystko zależy od Ciebie!
Poza tym jesteśmy magikami sprawiamy, że cudowny urlop przeżyjesz – nie biorąc urlopu!

To jak, gdzie najpierw jedziemy?

Nasza ekipa

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Anna Beta

Aktywator nowości

Przewodnik, pilot, entuzjastka wycieczek rowerowych i poznawania nowych miejsc. Najbardziej lubi robić to, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robiła. Dla Ani szklanka jest zawsze do połowy pełna, a jej hasłem życiowym jest 'Bring The Action’.

Agnieszka Sitkiewicz

Pilot oblatywacz

Nic tak nie dodaje Jej energii jak podróże i ludzie! Każdy wolny czas wykorzystuje na odkrywanie nowych miejsc, szczególnie na dwóch kółkach. Rower zawsze i wszędzie! Jej motto: Podróżować to żyć! Dlatego jest naszym teamowym Oblatywaczem😊.

Paweł Bystrzyjewski

Ogarniacz zawodowy

Specjalista od dostosowywania rzeczywistości do planu. Lekki geek z pasją do map, tabelek i perfekcjonizmu. Z drugiej strony optymista życiowy, który w każdej niespodziewanej sytuacji widzi możliwość do odkrycia czegoś fascynującego i przy okazji przekazania grupie nowej interesującej wiedzy.

Joanna Skrzypkowska

Podróżny poskramiacz rzek

Jak się czyta wodę? Czy pióro służy tylko do pisania? I gdzie rzeka ma warkocz?
Te i inne zagadnienia są dla Niej jak chleb powszedni!
Pasjonat kajakarstwa zwałkowego, który entuzjazmem i uśmiechem zarazi pozostałych. Zadba o zadowolenie uczestników, w kajaku, w mieście, w autobusie i w lesie 😉

Anna Szczygieł

Specjalistka od animacji

Zwinnie i z gracją niczym kreska, którą pociągnięty jest dziób Kaczora Donalda zaanimuje każdą grupę, nawet etatowych smutasów, szerząc skutecznie dobrą zabawę i uśmiech godny Kubusia Puchatka nasyconego miodkiem. Do tego ogarnięta i pomocna niczym linijka przy rysowaniu prostej. Ogólnie pełen konkret 🙂

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Paulina Piestrak

Nawigator wycieczkowy

Jeśli czegoś nie ma na mapie, to nie istnieje. To jej dewiza. Po prostu kocha mapy. A najbardziej lubi zaznaczać na nich kropeczki. Potem łączy je kreseczką i nazywa to trasą. A potem gdzieś jedzie i mówi, że podąża trasą. Takie nietypowe hobby, a co ciekawe pociąga za sobą tłumy 🙂

Sylwia Pełka

Adventure Designer

Wulkan energii zarażający optymizmem wszystkie żywe istoty. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Zachęci do gadania nawet niemowę .

Tomasz Głogosz

Adventure Manager

Podróżnik, odkrywca, licencjonowany pilot. Odwiedził blisko 40 krajów. Kopalnia wiedzy i pomysłów na wycieczki.

Tomasz Żelichowski

Technical art-majster

Nie wiesz czy to majster czy artysta? Tu artykuł wysmaży na bloga, tam wpisik o ciekawostce zasadzi na fejsa, a potem jeszcze dostroi co trzeba na stronie! Złota rączka według starego nazewnictwa, po nowemu człowiek commando A do tego w wolnych chwilach podróżuje przez pół Świata.

Opinie uczestników