info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

FAQ

FAQ

czyli kto pyta, ten… jedzie na weekend 😊
Jak zostać weekendowym podróżnikiem?

Jak zapisać się na wyjazd?

Wszystkich zapisów dokonujemy przez formularz znajdujący się na stronie interesującego Cię wyjazdu. Nie musisz dzwonić i pytać, czy są miejsca – jeśli formularz jest aktywny zapisuj się czym prędzej! 😊
Wypełnienie formularza jest banalnie proste — wprawionym użytkownikom zapisanie się na wyjazd zajmuje mniej niż 60 sekund 😊

Będziemy potrzebować:
Twoje imię i nazwisko,
Adres e -mail (na niego wyślemy dane do wpłaty przelewu)
Numer telefonu
Datę urodzenia (niezbędna do wykupienia ubezpieczenia)

W formularzu zaznaczasz również preferencje dotyczące zakwaterowania (pokój jednoosobowy, towarzysz do pokoju dwuosobowego itp.) oraz wyżywienia (np. obiad wege).

Zaznacz jeszcze niezbędne zgodny (regulamin i polityka prywatności), kliknij przycisk zapisz się i…. JUŻ 😊.

Dane do wpłaty wyślemy na Twój adres e-mail.

Chcę zapisać więcej niż jedną osobę.

Żaden problem! Po wprowadzeniu danych jednej osoby i kliknięciu przycisku zapisz pojawi się możliwość zapisania kolejnego weekendowego podróżnika – potrzebne będą te same dane.

Czy wyjazd można opłacać w ratach?

Pewnie! Jesteśmy bardzo elastyczni. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo i zaproponować sposób i termin spłat.

Niestety muszę zrezygnować z wyjazdu, co teraz?

Nic się nie martw! Daj nam znać jak najszybciej, a my postaramy się znaleźć kogoś na Twoje miejsce.

Przed podróżą

Czy wyjazd na pewno się odbędzie?

Wyjazdy odwołujemy tylko w ekstremalnych sytuacjach np. zagrożenie lawinowe – wtedy zwracamy 100% płatności.

Poza tym to weekendowym podróżnikom deszcz i wiatr nie są straszne! 😊 Program wycieczki dostosowujemy do warunków pogodowych i zmieniamy go nawet w trakcie trwania wyjazdu (jeśli zajdzie taka potrzeba).

Nic się nie martw! Z nami będziesz tak się świetnie bawić, że nawet nie zauważysz, że pada! 😊

Skąd wyruszamy?

Miejsce zbiórki to plac Bankowy w Warszawie. Nie ma również problemu, aby dosiąść się do naszego autobusu na trasie – wszelkie szczegółowe informacje (godzina zbiórki, trasa przejazdu, program itp.) podane są w opisie wydarzenia na naszej stronie internetowej.


Jeśli chcesz dojechać na miejsce zbiórki samochodem nie ma problemu. Na Placu Bankowym w weekendy można parkować za darmo.

Gdzie znaleźć informacje o kolejnych planowanych wydarzeniach?

Miejsca na nasze wycieczki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Żeby nie przegapić żadnego wydarzenia i zawsze być na bieżąco najlepiej dołączyć do naszego newslettera oraz polubić nasze profile w social mediach:


Powiemy Ci w sekrecie, że to osoby odbierające newslettera jako pierwsze informowane są o możliwości zapisu na nasze wyjazdu, chyba nie przegapisz takiej okazji?

Weekendowi podróżnicy

Kim są weekendowi podróżnicy?

To najczęściej 30-40 latkowie (chociaż jeżdżą z nami także i 70 latkowie 😊) lekko szaleni, zawsze uśmiechnięci, otwarci i pomocni. Sporo singli, ale pary i ekipy również! Nad ich bezpieczeństwem i dobrą zabawą czuwają nasi weekendowi superbohaterowie, czyli doświadczone pilotki i piloci, którzy znają rozwiązanie na każdy problem oraz mają ogromną wiedzę na temat zwiedzanych miejsc (którą dzielą się niezwykle chętnie 😊).

Czy na wyjazd mogę pojechać sam/sama?

Jasne! Nie ma żadnego problemu. Gwarantujemy, że zaraz po wejściu do autobusu poczujesz się jak wśród swoich i przez cały wyjazd nie będziesz się czuć samotnie! Nie przejmuj się również miejscem w pokoju – nawet jeśli nie wybierzesz “jedynki”. Do pokoi kobiety i mężczyźni przydzielani są osobno (chyba że w formularzu zaznaczą, że chcą być zakwaterowani razem).

Jestem weekendowym podróżnikiem – rodzicem, czy moje latorośle również mogą z Wami jeździć?

Nie ma żadnego problemu. Cieszymy się, że chcesz spędzać czas ze swoim dzieckiem aktywnie😊 Wokół tyle jest pięknych miejsc, dlaczego pozbawiać rodziny takich widoków? Pamiętaj jednak, aby dokładnie przeczytać program wyjazdu i upewnić się, że jest on dostosowany do możliwości Twojego dziecka. W końcu ma to być przyjemne doświadczenie dla każdego z Was 😊

Jeśli są jeszcze jakieś pytania, które spędzają Ci sen z powiek to nie krępuj się do nas napisać! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod mailem – info@gdzienaweekend.pl oraz w wiadomościach na Facebooku.

Do zobaczenia na trasie!