kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Złoty Weekend – Bieszczady! [Szczyt KGP] [Halicz, Tarnica, Połonina Wetlińska]

0
Cena
525 zł
Cena
525 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

16

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 4-6.10.2024
Bieszczady
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Odkryj magię złotej polskiej jesieni w sercu Bieszczad! 🍁✨ Kiedy lato ustępuje miejsca jesieni, góry stają się paletą niezwykłych barw – złoto, czerwień i pomarańcz wypełniają krajobrazy, tworząc niezapomniane widoki. To właśnie wtedy jest najlepszy czas, aby uchwycić te chwile i na własne oczy zobaczyć piękno natury w jej najwspanialszej formie.

Zapraszamy na nasz kultowy, złoty weekend w Bieszczadach! 🌄 Podczas tej wyprawy zanurzycie się w niesamowitym klimacie górskich szlaków, ciesząc się ciepłymi promieniami słońca i świeżym, górskim powietrzem. Bieszczady to nie tylko wysokie szczyty – to również malownicze doliny, dzikie lasy i spokój, którego próżno szukać gdzie indziej.

Szczyt Korony Gór Polski [KGP]

Korona Gór Polski to 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce i poza kilkoma wyjątkami pokrywają się one z listą najwyższych szczytów. Zdobycie ich wszystkich to pokonanie ponad 30 tysięcy metrów n.p.m. oraz słynna możliwość otrzymania tytułu Zdobywcy Korony Gór Polski 🙂 (Aby go zdobyć najpierw wstąpić wstąpić do Klubu KGP).

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyt KGP nr 5. – Tarnicę w Bieszczadach!

Poziom trudności wyjazdu!

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie sprawdź szczegóły poziomu tutaj.

średni

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Oba dni wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy – pierwszej w nocy.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z placu Defilad w Warszawie w piątek wieczorem, 4.10.2024, o 23:45. Powrót w niedzielę wieczorem, 6.10.2024, około 24:00 – 1:00 w nocy.

Z soboty na niedzielę śpimy w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych (pokoje 1-os. za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność,
spodnie i buty na zmianę ew. kapcie do pensjonatu aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać),
mały plecak na wodę i przekąski,
okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania,
kijki trekkingowe,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej),
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
polar, czapkę, rękawiczki – w październiku w górach często jest już chłodno
kurtkę przeciwdeszczową / płaszcz / parasol
gotówkę na wstępy do Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Jedną z najbardziej widokowych tras w polskich Bieszczadach - przez Halicz!
 • Szczyt KGP - Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad!
 • Przepiękną Połoninę Wetlińską!
 • I wiele, wiele innych!
Nocleg

Będziemy nocować w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych z łazienkami (pokoje 1-osobowe za dopłatą). W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek daje gwarancję wypoczynku w ciszy na łonie natury 🙂 Obiekt uzyskał dobrą ocenę 4,4 wśród użytkowników google.

Prowadzący

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Plan

Dzień 1Wołosate - Przełęcz Bukowska - Halicz - Tarnica - Wołosate

W piątek o 23:45 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon miejscowości Wołosate. Przed przyjazdem zaplanowaliśmy przerwę na śniadanie. Na szlak wyruszymy w kierunku Przełęczy Bukowskiej, a następnie w kierunku Halicza (1333 m), który jest słynny z pięknej panoramy na polską i ukraińską część Bieszczadów. Najlepiej widać z niego górną część doliny Sanu ciągnącą się w stronę Przełęczy Użockiej, a w kierunku południowo-wschodnim Rozsypaniec i Połoninę Bukowską. Następnie ruszymy zdobyć Tarnicę! Najpierw dotrzemy do Przełęczy pod Tarnicą (1275 m n.p.m.), a chwilę później do celu — na Tarnicę (1346 m n.p.m) – najwyższy szczyt Bieszczad. Ze szczytu będziemy mogli podziwiać całe Bieszczady Wysokie, tzw. Bieszczadzki Worek, pasma Karpat Wschodnich leżących już po ukraińskiej stronie, a także kilka szczytów słowackich. Po zachwytach nad takimi widokami ruszymy dalszą drogę w kierunku Wołosatego, gdzie zejdziemy ze szlaku i wyruszymy do noclegu, gdzie dojedziemy po około godzinie. Czekać tam na nas będzie pyszna obiadokolacja, a wieczorem oczywiście znajdziemy czas na wspólną integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Wołosate – Przełęcz Bukowska – Halicz – Tarnica – Wołosate
6:10 h, 19,1 km, podejść 894 m, zejść 895 m

Dzień 2Brzegi Górne - Przełęcz Orłowicza - Wetlina

Rano po śniadaniu wykwaterujemy się wyruszymy na start szlaku do Brzegów Górnych, gdzie dotrzemy po około godzinie. Wędrówkę przez Połoninę Wetlińską rozpoczniemy Głównym Szlakiem Beskidzkim, którym będziemy podążać aż do Przełęczy Orłowicza. Przez całą długość trasy towarzyszyć nam będzie ścieżka przyrodnicza 'Połonina Wetlińska’. Na szlaku będziemy mogli zobaczyć zachowane ślady dawnej gospodarki pasterskiej, jak również zachwycić się florą i fauną lasów bukowych oraz zbiorowisk roślinnych połonin. Trasa, którą będziemy podążać jest bardzo przyjemna, obfituje w piękne widoki 🙂 Przez dużą jej część będą nam towarzyszyć przepiękne widoki na Połoninę Caryńską, Małą i Wielką Rawkę. Po zachwytach nad pięknymi panoramami górskimi zejdziemy w dół, zagłębiając się w las przyjemną ścieżką. Po około godzinie wyłonimy się z niego kierując się przez rozległe łąki do Wetliny. Tutaj zakończymy naszą wędrówkę oraz znajdziemy czas na przerwę obiadową. Następnie ruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy około 24:00 – 1:00 w nocy w zależności od warunków na drodze.

Trasa:
Brzegi Górne – Chatka Puchatka – Przełęcz Orłowicza – Wetlina
4:57 h + przerwy, 11,9 km, podejść 568 m, zejść 676 m

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Poprzednio w Bieszczadach byliśmy w październiku, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

[…] Przede wszystkim…DZIĘKUJĘ! To już mój szesnasty wyjazd z Wami i jak się okazuje szesnasty z którego wracam zachwycona! Nie było absolutnie ŻADNEGO słabego punktu na który mogłabym choćby potencjalnie i na siłę kręcić nosem. […] Drogie GNW – dziękuję za totalnie niesamowite wyjazdy których ciągle mało uczestnikom. Jesteście genialni w te klocki! Szkoda że rok na tylko 52 weekendy a część z nich odpada na jakieś święta i domowe zobowiązania….

Paulina B.

To była druga wyprawa z Wami,organizacja wyjazdu super, opiekunowie 3x naj :), nie mamy się do czego „przyczepić”, będziemy obserwować Waszą stronę, na pewno jeszcze skorzystamy 🙂 dzięki 🙂

Jarosław S.
Koszty
Cena: 525 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Wołosate i Wetlina – Warszawa
 • Lokalne przejazdy autokarem
 • Nocleg w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (pokoje 1-osobowe za dopłatą 100 zł)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Organizację ogniska/grilla w sobotę, w tym drewno na opał oraz jednorazowa zastawa
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego
 • Ślady tras GPX
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków orz prowiantu na szlaki
 • Biletów wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego na dwa dni (2 x 9 zł)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Złoty Weekend – Bieszczady! [Szczyt KGP] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym. Dopłata 100 zł (prosimy doliczyć do przelewu).
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

Zapisz się