info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Złoty Weekend – Bieszczady! [Szczyt KGP] [Bukowe Berdo,Tarnica,Połonina Wetlińska]

0
Cena
499 zł
Cena
499 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

147

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 29.09-1.10.2023
Bieszczady
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Złota polska jesień najpiękniejsza jest w górach i to nie tylko tych wysokich! Jest ciepło, słonecznie a drzewa przybierają odcienie złota i czerwieni! To czas, kiedy można uchwycić niezwykłe bogactwo kolorów w otaczającym nas świecie. Zabieramy Was zatem na kolejny, kultowy już, złoty weekend w Bieszczadach, podczas którego doświadczycie tych niezwykłych jesiennych widoków w jednych z najpiękniejszych rejonów tych uroczych gór 🙂

Szczyt Korony Gór Polski [KGP]

Korona Gór Polski to 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce i poza kilkoma wyjątkami pokrywają się one z listą najwyższych szczytów. Zdobycie ich wszystkich to pokonanie ponad 30 tysięcy metrów n.p.m. oraz słynna możliwość otrzymania tytułu Zdobywcy Korony Gór Polski 🙂 (Aby go zdobyć najpierw wstąpić wstąpić do Klubu KGP).

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyt KGP nr 5. – Tarnicę w Bieszczadach!

Poziom trudności wyjazdu!

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie sprawdź szczegóły poziomu tutaj.

średni

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Oba dni wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy – pierwszej w nocy.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z placu Defilad w Warszawie w piątek wieczorem, 29.03.2023, o 23:30. Powrót w niedzielę, 1.10.2023, około 24:00 – 1:00 w nocy.

Z soboty na niedzielę śpimy w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych (pokoje 1-os. za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność,
spodnie i buty na zmianę ew. kapcie do pensjonatu aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać),
mały plecak na wodę i przekąski,
okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania,
kijki trekkingowe,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej),
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
polar, czapkę, rękawiczki – w październiku w górach często jest już chłodno
kurtkę przeciwdeszczową / płaszcz / parasol

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Zdaniem wielu najpiękniejszą trasę w polskich Bieszczadach - przez Bukowe Berdo oraz Krzemień!
 • Szczyt KGP - Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad!
 • Przepiękną Połoninę Wetlińską!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Nocleg

Będziemy nocować w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych z łazienkami (pokoje 1-os. za dopłatą). W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek daje gwarancję wypoczynku w ciszy na łonie natury 🙂 Ośrodek uzyskał dobrą ocenę 4,4 wśród użytkowników google.

Plan

Dzień 1Widełki - Bukowe Berdo - Tarnica - Ustrzyki Górne

W piątek o 23:30 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon miejscowości Widełki, skąd wyruszymy na szlak. Przed przyjazdem zaplanowaliśmy przerwę na śniadanie. Na początku skierujemy się w stronę Bukowego Berda. Po drodze czekać nas będzie bardzo ładny widok Mucznego, Bukowego Berda, do którego zmierzamy i ledwie wystającej Kopy Bukowskiej. Będziemy mogli również zobaczyć Połoninę Caryńską. Trasa na Bukowe Berdo to piękny, bardzo widokowy szlak — uważany przez wielu za najpiękniejszy szlak bieszczadzki 🙂 Następnym punktem będzie nasz cel — Tarnica (1346 m n.p.m) – najwyższy szczyt Bieszczad. Ze szczytu będziemy mogli podziwiać całe Bieszczady Wysokie, tzw. Bieszczadzki Worek, pasma Karpat Wschodnich leżących już po ukraińskiej stronie, a także kilka szczytów słowackich. Po tych przepięknych widokach zejdziemy do Ustrzyk Górnych, skąd udamy się do naszego noclegu, gdzie dotrzemy po około godzinie. Czekać tam na nas będzie pyszna obiadokolacja. Wieczorem oczywiście znajdziemy czas na wspólną integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Widełki – Bukowe Berdo – Tarnica – Ustrzyki Górne
7:20 h + przerwy, 19,9 km, podejść 1071 m, zejść 1003 m

Dzień 2Brzegi Górne - Przełęcz Orłowicza - Wetlina

Rano po śniadaniu wykwaterujemy się wyruszymy na start szlaku do Brzegów Górnych, gdzie dotrzemy po około godzinie. Wędrówkę przez Połoninę Wetlińską rozpoczniemy Głównym Szlakiem Beskidzkim, którym będziemy podążać aż do Przełęczy Orłowicza. Przez całą długość trasy towarzyszyć nam będzie ścieżka przyrodnicza 'Połonina Wetlińska’. Na szlaku będziemy mogli zobaczyć zachowane ślady dawnej gospodarki pasterskiej, jak również zachwycić się florą i fauną lasów bukowych oraz zbiorowisk roślinnych połonin. Trasa, którą będziemy podążać jest bardzo przyjemna, obfituje w piękne widoki 🙂 Przez dużą jej część będą nam towarzyszyć przepiękne widoki na Połoninę Caryńską, Małą i Wielką Rawkę. Po zachwytach nad pięknymi panoramami górskimi zejdziemy w dół, zagłębiając się w las przyjemną ścieżką. Po około godzinie wyłonimy się z niego kierując się przez rozległe łąki do Wetliny. Tutaj zakończymy naszą wędrówkę oraz znajdziemy czas na przerwę obiadową. Następnie ruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 24:00 – 1:00 w nocy w zależności od warunków na drodze.

Trasa:
Brzegi Górne – Chatka Puchatka – Przełęcz Orłowicza – Wetlina
4:57 h + przerwy, 11,9 km, podejść 568 m, zejść 676 m

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Poprzednio w Bieszczadach byliśmy w październiku, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

Z mojej strony bardzo pozytywne wrażenia, świetna organizacja oraz duże zaangażowanie pozytywnych przewodników – oby tak dalej ! 🙂

Bartłomiej

Dla mnie super, bardzo sprawnie wróciliśmy, hotel super, „młode” towarzystwo extra, to jest coś czego brakuje u konkurencji 🙂

Andrzej
Koszty
Cena: 499 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Widełki i Wetlina – Warszawa
 • Lokalne przejazdy autokarem
 • Nocleg w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (pokoje 1-os. za dopłatą 100 zł)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Organizację ogniska/grilla w sobotę, w tym drewno na opał oraz jednorazowa zastawa
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego
 • Ślady tras GPX
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na szlaki
 • Pozostałych posiłków
 • Bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego na dwa dni (2 x 9 zł)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Złoty Weekend – Bieszczady! [Bukowe Berdo,Tarnica,Połonina Wetlińska] [Szczyt KGP] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym. Dopłata 100 zł (prosimy doliczyć do przelewu). Jeśli opcja ta jest wyszarzona (nie można jej wybrać) to znaczy, że nie ma już dostępnych pokoi 1-os.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

Zapisz się