kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Złoty Weekend – Bieszczady! [vol. 2] [Szczyt KGP + DGP] [Bukowe Berdo, Tarnica, Rawki]

0
Cena
525 zł
Cena
525 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

16

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 18-20.10.2024
Bieszczady
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Odkryj magię złotej polskiej jesieni w Bieszczadach razem z nami! Jesień to czas, kiedy góry nabierają niezwykłego uroku. Polskie góry, zwłaszcza Bieszczady, stają się prawdziwą paletą barw – od złota po głęboką czerwień. To moment, kiedy natura maluje najpiękniejsze krajobrazy, a ciepłe, słoneczne dni sprawiają, że chce się wyruszyć na szlak i zanurzyć w tej malowniczej scenerii.

Zapraszamy na drugą edycję złotego weekendu w Bieszczadach! To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć magii jesiennych widoków w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Przygotowaliśmy dla Was pełen atrakcji program, który pozwoli na odkrycie niezwykłego bogactwa kolorów i uroków bieszczadzkich krajobrazów.

Przeżyjcie z nami niezapomniane chwile, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki, spacerując po malowniczych szlakach i ciesząc się bliskością natury. Zarezerwujcie swój czas już dziś i pozwól sobie na chwilę wytchnienia w sercu złotej jesieni. Nie zwlekaj! Dołącz do nas i odkryj Bieszczady w ich najpiękniejszej odsłonie 🌟

Szczyt Korony Gór Polski [KGP]

Korona Gór Polski to 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce i poza kilkoma wyjątkami pokrywają się one z listą najwyższych szczytów. Zdobycie ich wszystkich to pokonanie ponad 30 tysięcy metrów n.p.m. oraz słynna możliwość otrzymania tytułu Zdobywcy Korony Gór Polski 🙂 (Aby go zdobyć najpierw wstąpić wstąpić do Klubu KGP).

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyt KGP nr 5. – Tarnicę w Bieszczadach!

Szczyt Diademu Polskich Gór [DPG]

Diadem Polskich Gór to odznaka zwieńczająca zdobycie 80 najwyższych szczytów pasm i masywów górskich w Polsce (w randze mezoregionów oraz wybranych mikroregionów). Zdobyć ją można po przedstawieniu wypełnionej i potwierdzonej (np. fotografiami lub pieczątkami) książeczki odznaki DPG. Szczegóły tego wspaniałego wyzwania można znaleźć m.in. w regulaminie DPG oraz na oficjalnej stronie.

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyty:

DPG nr 45. – Wielka Rawka w Bieszczadach

Poziom trudności wyjazdu!

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie sprawdź szczegóły poziomu tutaj.

średni

 

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Oba dni wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy – pierwszej w nocy.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z placu Defilad w Warszawie w piątek wieczorem, 18.10.2024, o 23:45. Powrót w niedzielę wieczorem, 20.10.2024, około 24:00 – 1:00 w nocy.

Z soboty na niedzielę śpimy w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych (pokoje 1-os. za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność,
spodnie i buty na zmianę ew. kapcie do pensjonatu aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać),
mały plecak na wodę i przekąski,
okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania,
kijki trekkingowe,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej),
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
polar, czapkę, rękawiczki – w październiku w górach często jest już chłodno
kurtkę przeciwdeszczową / płaszcz / parasol
gotówkę na wstępy do Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Zdaniem wielu najpiękniejszą trasę w polskich Bieszczadach - przez Bukowe Berdo oraz Krzemień!
 • Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad!
 • Wielką Rawkę z panoramą całych Bieszczadów Wysokich!
 • I wiele, wiele innych!
Nocleg

Będziemy nocować w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 oraz 3-osobowych (pokoje 1-osobowe za dopłatą). W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek daje gwarancję wypoczynku w ciszy na łonie natury 🙂 Obiekt uzyskał dobrą ocenę 4,4 wśród użytkowników google.

Prowadzący

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Plan

Dzień 1Muczne - Bukowe Berdo - Tarnica - Ustrzyki Górne

W piątek o 23:45 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon miejscowości Muczne, skąd wyruszymy na szlak. Przed przyjazdem zaplanowaliśmy przerwę na śniadanie. Na początku skierujemy się w stronę Bukowego Berda. Po drodze czekać nas będzie bardzo ładny widok Mucznego, Bukowego Berda, do którego zmierzamy i ledwie wystającej Kopy Bukowskiej. Będziemy mogli również zobaczyć Połoninę Caryńską. Trasa na Bukowe Berdo to piękny, bardzo widokowy szlak — uważany przez wielu za najpiękniejszy szlak bieszczadzki 🙂 Następnym punktem będzie nasz cel — Tarnica (1346 m n.p.m) – najwyższy szczyt Bieszczad. Ze szczytu będziemy mogli podziwiać całe Bieszczady Wysokie, tzw. Bieszczadzki Worek, pasma Karpat Wschodnich leżących już po ukraińskiej stronie, a także kilka szczytów słowackich. Po tych przepięknych widokach zejdziemy do Ustrzyk Górnych, skąd udamy się do naszego noclegu, gdzie dotrzemy po około godzinie. Czekać tam na nas będzie pyszna obiadokolacja. Wieczorem oczywiście znajdziemy czas na wspólną integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Muczne – Bukowe Berdo – Tarnica – Ustrzyki Górne
7:20 h + przerwy, 19,9 km, podejść 1071 m, zejść 1003 m

Dzień 2Rzeczyca - Wielka Rawka - Mała Rawka - Dział - Przełęcz Wyżnia

Rano po śniadaniu, wykwaterujemy się i wyruszymy w okolice Ustrzyk Górnych, gdzie dotrzemy po około godzinie. Stąd wyjdziemy na szlak. Pierwsze kilometry będą łagodnie wznosiły nas w górę w otoczeniu gęstego lasu. Mniej więcej w połowie drogi rozpocznie się strome podejście, które będzie się utrzymywać do samego szczytu. Gdy dostrzeżemy pola jagód i borówek to będzie dla nas oznaką, że przed nami już tylko ostatnia prosta na sam szczyt Wielkiej Rawki – 1304 m n.p.m. To tutaj będziemy mogli podziwiać panoramę całych Bieszczadów Wysokich, zarówno polskiej, jak i ukraińskiej i słowackiej ich części. Po zachwytach nad widokami udamy się w kierunku Małej Rawki. Trasę do tego szczytu powinniśmy pokonać w ciągu pół godziny, natomiast będzie to jeden z piękniejszych odcinków naszej wyprawy 🙂 Sam szczyt Małej Rawki (1267 m n.p.m.) pokrywa niewielka połonina, będąca jednocześnie doskonałym punktem widokowym na Tarnicę oraz Połoniny Wetlińską i Caryńską. Kolejnym naszym celem będzie Dział i otwarty w ostatnich latach szlak do Przełęczy Wyżniej, gdzie będzie czekał na nas autokar. Po zejściu ze szlaku wyruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy około 24:00 – 1:00 w nocy w zależności od warunków na drodze.

Trasa:
Rzeczyca – Wielka Rawka – Mała Rawka – Dział – Przełęcz Wyżnia
3:52 h, 10,8 km, podejść 699 m, zejść 509 m

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Poprzednio w Bieszczadach byliśmy w październiku, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację i przeczytaj opinie!

[…] Przede wszystkim…DZIĘKUJĘ! To już mój szesnasty wyjazd z Wami i jak się okazuje szesnasty z którego wracam zachwycona! Nie było absolutnie ŻADNEGO słabego punktu na który mogłabym choćby potencjalnie i na siłę kręcić nosem. […] Drogie GNW – dziękuję za totalnie niesamowite wyjazdy których ciągle mało uczestnikom. Jesteście genialni w te klocki! Szkoda że rok na tylko 52 weekendy a część z nich odpada na jakieś święta i domowe zobowiązania….

Paulina B.

To była druga wyprawa z Wami,organizacja wyjazdu super, opiekunowie 3x naj :), nie mamy się do czego „przyczepić”, będziemy obserwować Waszą stronę, na pewno jeszcze skorzystamy 🙂 dzięki 🙂

Jarosław S.
Koszty
Cena: 525 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Muczne i Brzegi Górne – Warszawa
 • Lokalne przejazdy autokarem
 • Nocleg w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (pokoje 1-os. za dopłatą 100 zł)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Organizację ogniska/grilla w sobotę, w tym drewno na opał oraz jednorazowa zastawa
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego
 • Ślady tras GPX
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków oraz prowiantu na szlaki
 • Biletów wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego na dwa dni (2 x 9 zł)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Złoty Weekend – Bieszczady! [vol. 2] [Szczyt KGP] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym. Dopłata 100 zł (prosimy doliczyć do przelewu).
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

Zapisz się