info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Złoty Weekend – Bieszczady! [vol. 2]

0
Cena
370 zł
Cena
370 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1838

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 16-18.10.2020
Bieszczady
Miejsca : ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Złota polska jesień najpiękniejsza jest w górach i to nie tylko tych wysokich! Jest ciepło, słonecznie a drzewa przybierają odcienie złota i czerwieni! To czas, kiedy można uchwycić niezwykłe bogactwo kolorów w otaczającym nas świecie. Zabieramy Was zatem na kolejny kultowy złoty weekend w Bieszczadach, podczas którego doświadczycie tych niezwykłych jesiennych widoków w jednych z najpiękniejszych rejonów tych uroczych gór 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Oba dni wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z placu Defilad w Warszawie w piątek wieczorem, 16.10.2020 o g. 23:00. Powrót w niedzielę 18.10.2020 około 24 – 1:00 w nocy.

Z soboty na niedzielę śpimy w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2-osobowych oraz pokojach typu Studio 2+2 składające się z dwóch niezależnych sypialni ze wspólną łazienką .

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność,
spodnie i buty na zmianę ew. kapcie do pensjonatu aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać),
mały plecak na wodę i przekąski,
okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania,
kijki trekkingowe,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej),
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
polar, czapkę, rękawiczki – w październiku w górach często jest już chłodno
kurtkę przeciwdeszczową / płaszcz / parasol

Informacje epidemiologiczne

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dla bezpieczeństwa uczestników wprowadzamy poniższe zasady:

1) Obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego wyjazdu z wyjątkiem:
otwartych przestrzeni z możliwością zapewnienia min. 2-metrowego odstępu pomiędzy uczestnikami
spożywania posiłków
2) Każdorazowe odkażanie rąk przed wejściem do części wspólnych (autokar/hotel).
prosimy uczestników o zaopatrzenie się w żele antybakteryjne do rąk.
3) Mierzenie temperatury i kontrola ogólnego stanu zdrowia przed odjazdem:
ze względu na bezpieczeństwo uczestników osoby z temp. powyżej 38°C lub z objawami grypy (katar, kaszel) nie będą mogły uczestniczyć w wyjeździe.
4) Autokar zostanie zdezynfekowany przed wyjazdem.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Jedną z najbardziej widokowych tras w polskich Bieszczadach - przez Halicz!
 • Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad!
 • Wielką Rawkę z panoramą całych Bieszczadów Wysokich!
 • I wiele, wiele innych!
Nocleg

Będziemy nocować w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2-osobowych oraz pokojach typu Studio 2+2 składające się z dwóch niezależnych sypialni ze wspólną łazienką. Specjalnie dla nas będzie możliwość nieodpłatnego skorzystania z siłowni i sauny 🙂 W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek daje gwarancję wypoczynku w ciszy na łonie natury 🙂 Ośrodek uzyskał dobrą ocenę 4,3 wśród użytkowników google.

Prowadzący

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Plan

Dzień 0/1Wołosate - Przełęcz Bukowska - Halicz - Tarnica - Wołosate

W piątek o 23:00 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon miejscowości Wołosate. Przed przyjazdem zaplanowaliśmy przerwę na śniadanie. W sobotę około godziny 8:00 wyruszymy na szlak w kierunku Przełęczy Bukowskiej, a następnie do Halicza (1333 m), który jest słynny z pięknej panoramy na polską i ukraińską część Bieszczadów. Najlepiej widać z niego górną część doliny Sanu ciągnącą się w stronę Przełęczy Użockiej, a w kierunku południowo-wschodnim Rozsypaniec i Połoninę Bukowską. Następnie ruszymy zdobyć Tarnicę! Najpierw dotrzemy do Przełęczy pod Tarnicą (1275 m n.p.m.), a chwilę później do celu — na Tarnicę (1346 m n.p.m) – najwyższy szczyt Bieszczad. Ze szczytu będziemy mogli podziwiać całe Bieszczady Wysokie, tzw. Bieszczadzki Worek, pasma Karpat Wschodnich leżących już po ukraińskiej stronie, a także kilka szczytów słowackich. Po zachwytach nad takimi widokami ruszymy dalszą drogę w kierunku Wołosatego, gdzie zakończymy naszą wycieczkę i pojedziemy autokarem do noclegu. Czekać tam na nas będzie pyszna obiadokolacja, a wieczorem oczywiście znajdziemy na pewno czas na integrację 🙂

Trasa:
Trasa: Wołosate – Przełęcz Bukowska – Halicz – Tarnica – Wołosate
6:10 h, 18,9 km, podejść 891 m, zejść 891 m

Dzień 2Rzeczyca - Wielka Rawka - Mała Rawka - Dział - Przełęcz Wyżnia

Rano po śniadaniu o 8:00, wykwaterujemy się oraz przejedziemy w kierunku Ustrzyk Górnych skąd wyruszymy na szlak. Pierwsze kilometry będą łagodnie wznosiły nas w górę w otoczeniu gęstego lasu. Mniej więcej w połowie drogi rozpocznie się strome podejście, które będzie się utrzymywać do samego szczytu. Gdy dostrzeżemy pola jagód i borówek to będzie dla nas oznaką, że przed nami już tylko ostatnia prosta na sam szczyt Wielkiej Rawki – 1304 m n.p.m. To tutaj będziemy mogli podziwiać panoramę całych Bieszczadów Wysokich, zarówno polskiej, jak i ukraińskiej i słowackiej ich części. Po zachwytach nad widokami udamy się w kierunku Małej Rawki. Trasę do tego szczytu powinniśmy pokonać w ciągu pół godziny, natomiast będzie to jeden z piękniejszych odcinków naszej wyprawy 🙂 Sam szczyt Małej Rawki (1267 m n.p.m.) pokrywa niewielka połonina, będąca jednocześnie doskonałym punktem widokowym na Tarnicę oraz Połoniny Wetlińską i Caryńską. Kolejnym naszym celem będzie Dział i nowo otwarty szlak do Przełęczy Wyżniej, gdzie będzie czekał na nas autokar. Stąd ruszymy na na przerwę obiadową, a następnie do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 24:00 – 1:00 w nocy.

Trasa:
Rzeczyca – Wielka Rawka – Mała Rawka – Dział – Przełęcz Wyżnia
3:49 h, 10,8 km, podejść 696 m, zejść 522m

Poprzednio w Bieszczadach byliśmy w październiku, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

Z mojej strony bardzo pozytywne wrażenia, świetna organizacja oraz duże zaangażowanie pozytywnych przewodników – oby tak dalej ! 🙂

Bartłomiej

Dla mnie super, bardzo sprawnie wróciliśmy, hotel super, „młode” towarzystwo extra, to jest coś czego brakuje u konkurencji 🙂

Andrzej
Koszty
Cena: 370 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Wołosate i Wetlina – Warszawa oraz transport bagaży
 • Przejazdy lokalne
 • Nocleg w ośrodku w Zatwarnicy (pokoje 2-osobowe oraz pokoje typu Studio 2+2 składające się z dwóch niezależnych sypialni ze wspólną łazienką)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego
 • Kolorowe mapki z trasami
 • Bilety wstępu do Parku Narodowego na dwa dni (2 x 8 zł)
 • Nieodpłatny dostęp do siłowni i sauny dla naszej grupy
 • Podatek VAT
 • Niezapomniane wrażenia z jesiennej wyprawy w Bieszczady :)
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na szlaki
 • Pozostałych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Złoty Weekend – Bieszczady! [vol. 2] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.
 • Jeśli chcesz wykorzystać przy płatności Bon lub Voucher wpisz tutaj jego numer. Numer ten wprowadź także na końcu tytułu przelewu.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

Informujemy, iż używamy plików cookies w celach optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach oraz dla statystyk.
AkceptujęUstawienia prywatności

GDPR

 • Ciasteczka

Ciasteczka