info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Złoty Weekend – Bieszczady! [Szczyt KGP]

0
Cena
385 zł
Cena
385 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2005

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 1-3.10.2021
Bieszczady
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Złota polska jesień najpiękniejsza jest w górach i to nie tylko tych wysokich! Jest ciepło, słonecznie a drzewa przybierają odcienie złota i czerwieni! To czas, kiedy można uchwycić niezwykłe bogactwo kolorów w otaczającym nas świecie. Zabieramy Was zatem na kolejny kultowy już złoty weekend w Bieszczadach, podczas którego doświadczycie tych niezwykłych jesiennych widoków w jednych z najpiękniejszych rejonów tych uroczych gór 🙂

Szczyt Korony Gór Polski [KGP]

Korona Gór Polski to 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce i poza kilkoma wyjątkami pokrywają się one z listą najwyższych szczytów. Zdobycie ich wszystkich to pokonanie ponad 30 tysięcy metrów n.p.m. oraz słynna możliwość otrzymania tytułu Zdobywcy Korony Gór Polski 🙂 (Aby go zdobyć najpierw wstąpić wstąpić do Klubu KGP).

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyt KGP nr 5. – Tarnicę w Bieszczadach!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Oba dni wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z placu Defilad w Warszawie w piątek wieczorem, 1.10.2021, o g. 23:00. Powrót w niedzielę, 3.10.2021, około 24:00 – 1:00 w nocy.

Z soboty na niedzielę śpimy w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 osobowych oraz pokojach typu studio 2+2 składających się z dwóch niezależnych sypialni ze wspólną łazienką (pokoje 1 os. za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność,
spodnie i buty na zmianę ew. kapcie do pensjonatu aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać),
mały plecak na wodę i przekąski,
okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania,
kijki trekkingowe,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej),
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
polar, czapkę, rękawiczki – w październiku w górach często jest już chłodno
kurtkę przeciwdeszczową / płaszcz / parasol

Informacje epidemiologiczne

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dla bezpieczeństwa uczestników wprowadzamy poniższe zasady:

1) Obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego wyjazdu z wyjątkiem:
otwartych przestrzeni z możliwością zapewnienia min. 2-metrowego odstępu pomiędzy uczestnikami
spożywania posiłków
2) Każdorazowe odkażanie rąk przed wejściem do części wspólnych (autokar/hotel).
prosimy uczestników o zaopatrzenie się w żele antybakteryjne do rąk.
3) Mierzenie temperatury i kontrola ogólnego stanu zdrowia przed odjazdem:
ze względu na bezpieczeństwo uczestników osoby z temp. powyżej 38°C lub z objawami grypy (katar, kaszel) nie będą mogły uczestniczyć w wyjeździe.
4) Autokar zostanie zdezynfekowany przed wyjazdem.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Zdaniem wielu najpiękniejszą trasę w polskich Bieszczadach - przez Bukowe Berdo oraz Krzemień!
 • Szczyt KGP - Tarnicę - najwyższy szczyt Bieszczad!
 • Przepiękną Połoninę Wetlińską!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Nocleg

Będziemy nocować w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 osobowych oraz pokojach typu Studio 2+2 składających się z dwóch niezależnych sypialni ze wspólną łazienką (pokoje 1 os. za dopłatą). Specjalnie dla nas będzie możliwość nieodpłatnego skorzystania z siłowni i sauny 🙂 W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek daje gwarancję wypoczynku w ciszy na łonie natury 🙂 Ośrodek uzyskał dobrą ocenę 4,3 wśród użytkowników google.

Plan

Dzień 0/1Muczne - Bukowe Berdo - Tarnica - Ustrzyki Górne

W piątek o 23:00 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon miejscowości Muczne. Przed przyjazdem zaplanowaliśmy przerwę na śniadanie. W sobotę około godziny 8:00 wyruszymy na szlak w kierunku Bukowego Berda. Po drodze czekać nas będzie bardzo ładny widok Mucznego, Bukowego Berda, do którego zmierzamy i ledwie wystającej Kopy Bukowskiej. Będziemy mogli również zobaczyć Połoninę Caryńską. Trasa na Bukowe Berdo to piękny, bardzo widokowy szlak — uważany przez wielu za najpiękniejszy szlak bieszczadzki 🙂 Następnym punktem będzie nasz cel — Tarnica (1346 m n.p.m) – najwyższy szczyt Bieszczad. Ze szczytu będziemy mogli podziwiać całe Bieszczady Wysokie, tzw. Bieszczadzki Worek, pasma Karpat Wschodnich leżących już po ukraińskiej stronie, a także kilka szczytów słowackich. Po tych przepięknych widokach zejdziemy do Ustrzyk Górnych, skąd autokarem udamy się do naszego noclegu, gdzie czekać na nas będzie pyszna obiadokolacja. Wieczorem oczywiście znajdziemy czas na integrację 🙂

Trasa:
Trasa: Muczne – Bukowe Berdo – Tarnica – Ustrzyki Górne
5:35 h + przerwy, 16,3 km, podejść 945 m, zejść 1008 m

Dzień 2Brzegi Górne - Przełęcz Orłowicza - Wetlina

Rano po śniadaniu o 8:00, wykwaterujemy się oraz przejedziemy do miejscowości Brzegi Górne skąd wyruszymy na szlak. Wędrówkę przez Połoninę Wetlińską rozpoczniemy Głównym Szlakiem Beskidzkim, którym będziemy podążać aż do Przełęczy Orłowicza. Przez całą długość trasy towarzyszyć nam będzie ścieżka przyrodnicza 'Połonina Wetlińska’. Na szlaku będziemy mogli zobaczyć zachowane ślady dawnej gospodarki pasterskiej, jak również zachwycić się florą i fauną lasów bukowych oraz zbiorowisk roślinnych połonin. Trasa, którą będziemy podążać jest bardzo przyjemna, obfituje w piękne widoki 🙂 Przez dużą jej część będą nam towarzyszyć przepiękne widoki na Połoninę Caryńską, Małą i Wielką Rawkę. Po zachwytach nad pięknymi panoramami górskimi zejdziemy w dół, zagłębiając się w las przyjemną ścieżką. Po około godzinie wyłonimy się z niego kierując się przez rozległe łąki do Wetliny. Tutaj zakończymy naszą wędrówkę oraz znajdziemy czas na przerwę obiadową. Następnie ruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 24:00 – 1:00 w nocy.

Trasa:
Brzegi Górne – Chatka Puchatka – Przełęcz Orłowicza – Wetlina
4:15 h + przerwy, 12,1km, podejść 644 m, zejść 759 m

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy ograniczonym obłożeniu jeśli będą obowiązywać takie przepisy, przy czym może być to jedynie na terenie ich obowiązywania,

-przejść górskich, które mogą się odbywać indywidualnie w podziale na grupy (na trasie oczywiście będzie przewodnik),

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia.

Poprzednio w Bieszczadach byliśmy w październiku, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

Z mojej strony bardzo pozytywne wrażenia, świetna organizacja oraz duże zaangażowanie pozytywnych przewodników – oby tak dalej ! 🙂

Bartłomiej

Dla mnie super, bardzo sprawnie wróciliśmy, hotel super, „młode” towarzystwo extra, to jest coś czego brakuje u konkurencji 🙂

Andrzej
Koszty
Cena: 385 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Muczne i Wetlina – Warszawa oraz transport bagaży
 • Przejazdy lokalne
 • Nocleg w ośrodku wypoczynkowym w pokojach 2 osobowe z łazienkami oraz typu studio 2+2 /dwie sypialnie ze wspólną łazienką/ (pokoje 1 os. za dopłatą 80 zł)
 • Dostęp siłowni i Strefy Spa (sauna, wanna z hydromasażem, strefa chłodu i relaksu)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w niedzielę
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licencjonowanego przewodnika górskiego
 • Kolorowe mapki z trasami
 • Bilety wstępu do Parku Narodowego na dwa dni (2 x 8 zł)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na szlaki
 • Pozostałych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Złoty Weekend – Bieszczady! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

W sytuacji, kiedy realizacja wyjazdu nie będzie możliwa ze względu na obostrzenia epidemiczne, zaoferujemy voucher o wartości wpłaconej kwoty lub dokonamy zwrotu w terminie 14 dni od odwołania wyjazdu.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1 osobowym. Dopłata 80 zł (prosimy doliczyć do przelewu).
  UWAGA — prosimy o potwierdzenie dostępności pokoju po rejestracji.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)