info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Zamki w Mosznej i Niemodlinie, Nysa i Opole! [NOCLEG NA ZAMKU]

0
Cena
390 zł
Cena
390 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1850

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 11-12.06.2022
Opolszczyzna
Miejsca : ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Zapraszamy wszystkich na czerwcowy weekend, podczas którego przenocujesz w niezwykłym zamku w Mosznej, jednej z największych atrakcji Opolszczyzny! Oprócz noclegu w tym wspaniałym zamku zaplanowaliśmy jego zwiedzanie, odkryjemy także Nysę – jej wspaniałe Stare Miasto oraz majestatyczne fortyfikacje – Fort II, jak również słynne Opole 😉 A do tego jeszcze jeden piękny zamek – w Niemodlinie! Odkryj region leżący pomiędzy Górnym a Dolnym Śląskiem razem z nami!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem pięknej Opolszczyzny!

Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać zamki, miasta oraz fortyfikacje, a także zanocujemy w zamku!

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem, więc nie potrzeba brać urlopu!

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę, 11.06.2022, o godz. 05:30. Powrót w niedzielę, 12.06.2022, około 23:30.

Z soboty na niedzielę śpimy w Zamku w Mosznej w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje 1 i 2-os. z łazienkami /tzw. Deluxe/ za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty,
mały plecak na wodę i przekąski,
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje;
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂

Informacje epidemiologiczne

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników i stosujemy się do bieżących przepisów i wymagań sanitarno-epidemiologicznych.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Zachwycimy się zamkiem w Mosznej, który słynie z 99 wież i 365 pomieszczeń!
 • Odkryjemy piękno Nysy zwanej "śląskim Rzymem"!
 • Zwiedzimy majestayczny Fort II w Nysie wraz z jego tajemniczymi podziemiami!
 • Odkryjemy Zamek Książęcy w Niemodlinie!
 • Odwiedzimy urokliwe Opole!
 • I wiele, wiele innych!
Nocleg

Będziemy nocować na ZAMKU W MOSZNEJ w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje 1 oraz 2-os. z łazienkami /tzw. Deluxe/ za dopłatą). Nocleg w zamkowych komnatach pozwoli dłużej doświadczyć uroku tego wspaniałego miejsca. W cenie jest również zagwarantowane śniadanie w niedzielę. Obiekt uzyskał bardzo dobrą ocenę 8,6 wśród użytkowników portalu booking.com.

Plan

Dzień 1Warszawa - Opole - Moszna

Nasz wyjazd rozpoczniemy w sobotę o godzinie 05:30 na Placu Defilad w Warszawie. Przed przyjazdem na miejsce czeka nas przerwa na poranną toaletę oraz śniadanie. Pierwszym punktem naszej wyprawy będzie Opole. To piękne miasto zwiedzimy z lokalnym przewodnikiem. Zobaczymy m.in. wieżę Piastowską, Most Zamkowy, z którego popatrzymy na Opolską Wenecję, a także Rynek z aleją gwiazd festiwalowych! Po spacerze znajdziemy jeszcze czas na samodzielne odkrywanie opolskich zakątków oraz wybierzemy się na obiad 🙂 Następnie przejedziemy do Mosznej, gdzie znajduje się jedna z największych atrakcji Opolszczyzny i jeden z najciekawszych zamków lub jak kto woli pałaców w Polsce 🙂 Tutaj zakwaterujemy się, a następnie zwiedzimy ten wspaniały zamek! 99 wież i 365 pomieszczeń wraz z niesamowitym urokiem i bajkową architekturą zachwyci nas wszystkich! Podczas zwiedzania dowiemy się wiele o historii zamku, pomieszczeniach, przez które będziemy przechodzić, jak również poznamy dużo ciekawostek 🙂 Zwiedzanie odbywa się samodzielnie – w pomieszczeniach odsłuchuje się prezentacji multimedialnych a także można dopytać o szczegóły przebywających w w nich przewodników. Po zwiedzaniu zaplanowaliśmy jeszcze zwiedzanie parku oraz zamku z zewnątrz z lokalnym przewodnikiem! Zamek przechodzi obecnie renowację (będzie ona trwać co najmniej do końca 2022 roku), stąd mogą się nam trafić gdzieniegdzie rusztowania, ale nie przeszkodzi nam to w podziwianiu jego piękna 🙂 A po zwiedzaniu udamy się na integrację przy ognisku 🙂

Zdjęcie z lewej strony pochodzi ze Zamku Książęcego Niemodlin 🙂

Dzień 2Moszna - Nysa - Niemodlin - Warszawa

Rano po śniadaniu wykwaterujemy się po czym wyruszymy w kierunku Nysy, gdzie czeka zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Miasto to dzięki zabytkom, głównie architektury sakralnej, zyskało miano „Śląskiego Rzymu” czy „Śląskich Aten”. Po zwiedzaniu przejedziemy do Fortu II, który pozwoli nam cofnąć się w czasie 🙂 Zwiedzimy go oczywiście z przewodnikiem zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz – przemierzając tajemnicze podziemia 🙂 Następnie wyruszymy do mającego ponad 700 lat Zamku Książęcego w Niemodlinie będącego jednym z najbardziej wartościowych historycznie, największych oraz najpotężniejszych zamków w Polsce! Tutaj zaplanowaliśmy godzinne zwiedzanie obiektu z przewodnikiem oraz czas wolny na zrobienie przepięknych zdjęć zamku 🙂 Po zwiedzaniu wyruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 23:00-24:00.

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy ograniczonym obłożeniu jeśli będą obowiązywać takie przepisy, przy czym może być to jedynie na terenie ich obowiązywania;

-zwiedzania atrakcji, które może odbywać się w podziale na grupy lub w przypadku, gdy któraś z atrakcji będzie niedostępna zaproponujemy alternatywne atrakcje;

-zwiedzania z przewodnikiem, które w przypadku ograniczenia zgromadzeń może być zamienione na indywidualne zwiedzanie z mapkami;

-posiłków, które mogą być podawane zmianowo/porcjowane

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia/ustaw w każdym z odwiedzanych krajów

Relacja oraz opinie z poprzedniego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz koniecznie opinie i relację z poprzedniego weekendu na Zamku w Mosznej oraz w Górach Opawskich!

Jeżdżę z Waszym biurem chyba od 3 lat i zawsze jest super. Wracam zachwycona i pełna wrażeń którymi się dzielę ze znajomymi. Ostatnie wypady Orle Gniazda i Zamek Moszna to mistrzostwo organizacji (z racji pandemii). Zawsze Was polecam I wiem, że parę osób skorzystało. Piloci – jak zwykle stanęli na wysokości zadania.Z  niecierpliwością czekam na następne wyjazdy. 

Majka B.

Cześć! Było super. Ania z Pawłem bombowi piloci zawsze pomocni i pełni energii którą zarażali wszystkich. Wojtek bardzo dobry przewodnik o dużej wiedzy i humorze😊 Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Atmosfera, towarzystwo, wiedza, nowe znajomości, pogoda, następny zdobyty szczyt Korony Gór -bomba😄😄 Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach😄 Już nie mogę się doczekać.

Grażyna W.
Koszty
Cena: 390 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Moszna i Niemodlin – Warszawa
 • Przejazdy lokalne autokarem
 • Nocleg w ZAMKU w Mosznej w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje z łazienkami /tzw. Deluxe/: 2-os. za dopłatą 60 zł /os., 1-os. za dopłatą 100 zł /os.)
 • Obiad w sobotę w Opolu (zupa, drugie danie, kompot)
 • Śniadanie w niedzielę
 • Organizacja ogniska w sobotę z klimatycznym widokiem na zamek w Mosznej, drewno na opał, jednorazowa zastawa
 • Opiekę pilota
 • Zestawy słuchawkowe Tour Guide
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków i prowiantu
 • Prowiantu na ognisko
 • Obligatoryjnych biletów wstępu i kosztów przewodników lokalnych - ok. 80 zł (Opole, Zamek w Mosznej, Fort II: przewodnik, wstęp, Nysa, Zamek Niemodlin)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby zapisać się na Zamki w Mosznej i Niemodlinie, Nysa i Opole! [NOCLEG NA ZAMKU] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 

W sytuacji, kiedy realizacja wyjazdu nie będzie możliwa ze względu na obostrzenia epidemiczne, zaoferujemy voucher o wartości wpłaconej kwoty lub dokonamy zwrotu w terminie 14 dni od odwołania wyjazdu.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Prosimy o doliczenie dopłaty do przelewu.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.