kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Zamki w Mosznej i Niemodlinie, Nysa i Opole! [nocleg w zamku]

0
Cena
499 zł
Cena
499 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

854

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 11-12.05.2024
Opolszczyzna
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Zapraszamy ponownie wszystkich, tym razem na majowy weekend, podczas którego przenocujesz w niezwykłym zamku w Mosznej, jednej z największych atrakcji Opolszczyzny! Oprócz noclegu w tym wspaniałym zamku zaplanowaliśmy jego zwiedzanie, odkryjemy także Nysę – jej wspaniałe Stare Miasto oraz majestatyczne fortyfikacje – Fort II, jak również słynne Opole 😉 A do tego jeszcze jeden piękny zamek – w Niemodlinie! Odkryj region leżący pomiędzy Górnym a Dolnym Śląskiem razem z nami!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem pięknej Opolszczyzny!

Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać zamki, miasta oraz fortyfikacje z lokalnymi przewodnikami, a także przenocujemy w zamku!

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem, więc nie potrzeba brać urlopu!

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę rano, 11.05.2024, o godz. 05:45. Powrót w niedzielę wieczorem, 12.05.2024, około 23:30.

Z soboty na niedzielę śpimy w Zamku w Mosznej w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje 2-os. z łazienkami oraz pokoje 1-os. z przypisaną łazienką na korytarzu za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty – będziemy trochę spacerować
ubrania stosowne do warunków atmosferycznych – sugerujemy sprawdzenie prognozy pogody przed wyjazdem
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje, podczas zwiedzania będzie czas wolny na posiłki
termos/kubek termiczny z herbatą zawsze się przyda 🙂
gotówkę na koszty wstępów i pozostałe wydatki

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Zachwycimy się zamkiem w Mosznej, który słynie z 99 wież i 365 pomieszczeń!
 • Odkryjemy piękno Nysy zwanej "śląskim Rzymem"!
 • Zwiedzimy majestayczny Fort II w Nysie wraz z jego tajemniczymi podziemiami!
 • Odkryjemy Zamek Książęcy w Niemodlinie!
 • Odwiedzimy urokliwe Opole!
 • I wiele, wiele innych!
Nocleg

Będziemy nocować w  Zamku w Mosznej w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje 2-os. z łazienkami oraz pokoje 1-os. z przypisaną łazienką na korytarzu za dopłatą). Nocleg w zamkowych komnatach pozwoli dłużej doświadczyć uroku tego wspaniałego miejsca. W cenie jest również zagwarantowane śniadanie w niedzielę. Obiekt uzyskał bardzo dobrą ocenę 8,6 wśród użytkowników portalu booking.com.

Prowadzący

Agnieszka Sitkiewicz

Pilot oblatywacz

Nic tak nie dodaje Jej energii jak podróże i ludzie! Każdy wolny czas wykorzystuje na odkrywanie nowych miejsc, szczególnie na dwóch kółkach. Rower zawsze i wszędzie! Jej motto: Podróżować to żyć! Dlatego jest naszym teamowym Oblatywaczem😊.

Plan

Dzień 1Warszawa - Opole - Moszna

Nasz wyjazd rozpoczniemy w sobotę o godzinie 05:45 na Placu Defilad w Warszawie. Przed przyjazdem na miejsce czeka nas przerwa na śniadanie. Pierwszym punktem naszej wyprawy będzie Opole. To piękne miasto zwiedzimy z lokalnym przewodnikiem. Zobaczymy m.in. wieżę Piastowską, Most Zamkowy, z którego popatrzymy na Opolską Wenecję, a także Rynek z aleją gwiazd festiwalowych! Po spacerze znajdziemy jeszcze czas na samodzielne odkrywanie opolskich zakątków oraz wybierzemy się na obiad 🙂 Następnie przejedziemy do Mosznej, gdzie znajduje się jedna z największych atrakcji Opolszczyzny i jeden z najciekawszych zamków lub jak kto woli pałaców w Polsce 🙂 Tutaj zakwaterujemy się, a następnie zwiedzimy ten wspaniały zamek! 99 wież i 365 pomieszczeń wraz z niesamowitym urokiem i bajkową architekturą zachwyci nas wszystkich! Podczas zwiedzania dowiemy się wiele o historii zamku, pomieszczeniach, przez które będziemy przechodzić, jak również poznamy dużo ciekawostek 🙂 Zwiedzanie odbywa się samodzielnie – w pomieszczeniach odsłuchuje się prezentacji multimedialnych a także można dopytać o szczegóły przebywających w w nich przewodników. Po zwiedzaniu zaplanowaliśmy jeszcze zwiedzanie parku oraz zamku z zewnątrz z lokalnym przewodnikiem! 🙂 A po zwiedzaniu udamy się na integrację przy ognisku 🙂

Dzień 2Moszna - Nysa - Niemodlin - Warszawa

Rano po śniadaniu wykwaterujemy się po czym wyruszymy w kierunku Nysy, gdzie zwiedzimy niezwykły Fort II, który pozwoli nam cofnąć się w czasie 🙂 Zwiedzimy go oczywiście z przewodnikiem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz – przemierzając tajemnicze podziemia 🙂 Po tym czeka nas zwiedzanie Nysy z lokalnym przewodnikiem. Miasto to dzięki zabytkom, głównie architektury sakralnej, zyskało miano „Śląskiego Rzymu” czy „Śląskich Aten”.  Następnie wyruszymy do mającego ponad 700 lat Zamku Książęcego w Niemodlinie będącego jednym z najbardziej wartościowych historycznie, największych oraz najpotężniejszych zamków w Polsce! Tutaj zaplanowaliśmy godzinne zwiedzanie obiektu z przewodnikiem oraz czas wolny na zrobienie przepięknych zdjęć zamku 🙂 Po zwiedzaniu wyruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 23:30, w zależności od sytuacji na drodze.

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Relacja oraz opinie z poprzedniego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz koniecznie opinie i relację z poprzedniego takiego weekendu!

Jeżdżę z Waszym biurem chyba od 3 lat i zawsze jest super. Wracam zachwycona i pełna wrażeń którymi się dzielę ze znajomymi. Ostatnie wypady Orle Gniazda i Zamek Moszna to mistrzostwo organizacji (z racji pandemii). Zawsze Was polecam I wiem, że parę osób skorzystało. Piloci – jak zwykle stanęli na wysokości zadania.Z  niecierpliwością czekam na następne wyjazdy. 

Majka B.

Cześć! Było super. Ania z Pawłem bombowi piloci zawsze pomocni i pełni energii którą zarażali wszystkich. Wojtek bardzo dobry przewodnik o dużej wiedzy i humorze😊 Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Atmosfera, towarzystwo, wiedza, nowe znajomości, pogoda, następny zdobyty szczyt Korony Gór -bomba😄😄 Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach😄 Już nie mogę się doczekać.

Grażyna W.
Koszty
Cena: 499 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Moszna i Niemodlin – Warszawa
 • Przejazdy lokalne autokarem
 • Nocleg w Zamku w Mosznej w pokojach 3 i 4-osobowych, łazienki wspólne na korytarzu (pokoje 2-os. z łazienkami za dopłatą 100 zł /os., pokoje 1-os. z przypisaną łazienką na korytarzu za dopłatą 150 zł /os.)
 • Śniadanie w niedzielę
 • Organizacja ogniska w sobotę z klimatycznym widokiem na zamek w Mosznej, drewno na opał, jednorazowa zastawa
 • Opiekę pilota
 • Zestawy słuchawkowe Tour Guide
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków (w tym sobotniej obiadokolacji) i prowiantu
 • Prowiantu na ognisko
 • Obligatoryjnych biletów wstępu i kosztów przewodników lokalnych - ok. 90 zł (Opole, Zamek w Mosznej, Fort II: przewodnik, wstęp, Nysa, Zamek Niemodlin)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby zapisać się na Zamki w Mosznej i Niemodlinie, Nysa i Opole! [nocleg w zamku] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Prosimy o doliczenie dopłaty do przelewu. Jeśli jakiś pokój jest wyszarzony (nie można go wybrać) to znaczy, że nie ma już dostępnych pokoi danego typu.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

Zapisz się