info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Szlakiem zamków krzyżackich! [Malbork!] *PREMIUM*

0
Cena
385 zł
Cena
385 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

934

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 10-11.07.2021
Malbork
Miejsca : ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Średniowieczne oraz krzyżackie warownie północnej Polski kuszą bogatą historią oraz tajemnicami kryjącymi się w ich murach. Podczas weekendu zwiedzimy najwspanialsze z nich! Czeka nas m.in. słynny zamek w Malborku! Został on umieszczony na pierwszym miejscu w rankingu National Geographic najpiękniejszych zamków na terenie Polski! Oprócz tego zobaczymy zamek będący gotycko-renesansową rezydencją w Golubiu-Dobrzyniu, jak również jeden z najlepiej zachowanych zamków w Polsce mieszczący się w Gniewie! Zwiedzimy także urokliwe ruiny niezwykłego zamku w Radzyniu Chełmińskim. Zapraszamy na letni weekend z niepowtarzalnym programem zwiedzania! Tylko z nami zobaczysz cudowne warownie, które na pewno zapadną na długo w pamięci!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego letnim odkryciem najpiękniejszych warowni północnej Polski 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy rano w sobotę i wracamy w niedzielny wieczór, więc nie potrzeba brać dni wolnych.

Przejazdy i noclegi!

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę rano, 10.07.2021, o godzinie 06:00. Powrót w niedzielę wieczorem, 11.07.2021, około 23:00.

Śpimy w hotelu *** (trzy gwiazdkowym) w pokojach 2 osobowych z łazienkami (pokoje 1 os. z łazienkami za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty, będziemy sporo chodzić 🙂
ubrania stosowne do warunków atmosferycznych – sugerujemy sprawdzenie prognozy pogody przed wyjazdem,
śniadanie na sobotę lub ewentualny prowiant (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej). Podczas zwiedzania będzie czas wolny na posiłki.
gotówkę na posiłki, koszty wstępów oraz pozostałe wydatki. Sugerujemy zabrać około 150 złotych.

Informacje epidemiologiczne

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dla bezpieczeństwa uczestników wprowadzamy poniższe zasady:

1) Obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego wyjazdu z wyjątkiem:
otwartych przestrzeni z możliwością zapewnienia min. 2-metrowego odstępu pomiędzy uczestnikami, chyba że bieżące rozporządzenie stanowi inaczej
spożywania posiłków
2) Każdorazowe odkażanie rąk przed wejściem do części wspólnych (autokar/hotel).
prosimy uczestników o zaopatrzenie się w żele antybakteryjne do rąk.
3) Mierzenie temperatury i kontrola ogólnego stanu zdrowia przed odjazdem:
ze względu na bezpieczeństwo uczestników osoby z temp. powyżej 38°C lub z objawami grypy (katar, kaszel) nie będą mogły uczestniczyć w wyjeździe.
4) Autokar zostanie zdezynfekowany przed wyjazdem.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Zobaczymy aż 4 wspaniałe zamki: w Malborku, Golubiu-Dobrzyniu, Radzyniu Chełmińskim i Gniewie!
 • Pójdziemy na spacer po z przewodnikiem po klimatycznym Grudziądzu!
 • Poczujemy klimat średniowiecznych czasów!
Dlaczego PREMIUM?

Będziemy nocować w hotelu *** (trzygwiazdkowym)  w pokojach 2-osobowych z łazienkami (pokoje 1 os. z łazienkami za dopłatą). W cenie jest również zagwarantowana obiad w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Hotel oferuje klimatyzowane pokoje oraz bar. Do dyspozycji jest też restauracja oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Wszystkie pokoje mieszczą część wypoczynkową i łazienkę z suszarką do włosów oraz prysznicem. Obiekt uzyskał znakomitą ocenę 9,3 na portalu booking.com.

Plan

Dzień 1Warszawa – Golub-Dobrzyń - Radzyń Chełmiński - Grudziądz

Nasz wyjazd rozpoczniemy w sobotę o godzinie 06:00, tak aby około godziny 8:00 zrobić przerwę śniadaniową i jak najszybciej dotrzeć do Golubia-Dobrzynia. To tutaj czeka na nas pierwsza atrakcja, a mianowicie zamek będący gotycko-renesansową rezydencją o bardzo ciekawej historii, który powstał w pierwszej połowie XIV wieku! Podczas godzinnego zwiedzania z przewodnikiem poznamy jego bogatą historię oraz odkryjemy tajemnice kryjące się w murach. Chwilę później wyruszymy do Radzynia Chełmińskiego, aby zobaczyć drugi co do piękności zamek krzyżacki na ziemiach polskich, ustępując jedynie malborskiej warowni! Podczas zwiedzania zachowanych ruin nie raz się nimi zachwycimy i stwierdzimy wielkość oraz powagę średniowiecznej budowli 😉 Około 15:00 wyruszymy w krótką podróż do Grudziądza, gdzie udamy się do hotelu celem zakwaterowania, krótkiego odpoczynku oraz na obiad. Następnie wyruszymy na zwiedzanie największych atrakcji tego miasta z przewodnikiem. Wieczorem zaplanowaliśmy oczywiście wspólną integrację 🙂

Dzień 2Grudziądz - Malbork - Gniew - Warszawa

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim wyruszymy w kierunku Malborka. O 10:00 rozpoczniemy około trzygodzinne zwiedzanie (z audioguide’ami) najpotężniejszej twierdzy średniowiecznej Europy! Obiekt ten został wpisany na listę UNESCO w 1997 roku. Co ważne jest to największy z zachowanych w Europie średniowiecznych zamków. Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim składa się z Zamku Niskiego, Zamku Średniego i Zamku Wysokiego. Najpiękniejszy widok na zamek jest od strony rzeki – Nogatu, a z zamkowej wieży roztacza się przeurocza panorama okolicy. Zamek w Malborku, co zobaczymy na własne oczy, to imponujące mury z czerwonej cegły jak również pas murów obronnych z wieżami i bramami! Około południa zaplanowaliśmy czas wolny na obiad. Po przerwie wyruszymy w stronę Warszawy, jednak nie oznacza to końca atrakcji w tym dniu 🙂 Po drodze zaplanowaliśmy jeszcze zwiedzanie zamku w Gniewie. Jest to obiekt zbudowany przez Zakon Krzyżacki na planie czworoboku po 1290 roku i jest jednym z najlepiej zachowanych zamków w Polsce! Podczas zwiedzania odwiedzimy izbę tortur, kaplicę zamkową czy krużganki obronne. Po zwiedzaniu wyruszymy w dalszą drogę do Warszawy, gdzie planujemy dotrzeć około 23:00, w zależności od sytuacji na drodze.

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy obłożeniu 50% zajętych miejsc, jeśli zostanie utrzymane obecne rozporządzenie;

-zwiedzania miast lub obiektów, które mogą się odbywać indywidualnie lub w podziale na grupy, z przewodnikiem/audioguidami/mapkami;

-posiłków, które mogą być podawane zmianowo;

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia.

Relacja oraz opinie z innego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz koniecznie relację z weekendu na Dolnym Śląsku!

Hej!! 🙂 Wyjazd był naprawdę super, jestem zachwycona Dolnym Śląskiem – jego różnorodnością i tajemniczością. Mam ochotę na więcej I na pewno tam wrócę! Był to mój pierwszy wyjazd z Gdzie Na Weekend i na pewno nie ostatni! Hotel super, autokar I kierowca super, program wycieczki SUPER SUPER. Przewodnicy spisali się na medal – stworzyli super przyjazną atmosferę od samego początku wyjazdu, zawsze byli chętni do rozmowy I w pełni rozumieli potrzeby turystów weekendowych (czas wolny w każdym zwiedzanym miejscu, który można wykorzystać wedle uznania) no i w ogóle wszystko fantastycznie 🙂

Poleciła mi Was bliska koleżanka, która już wiele razy z Wami wyjeżdżała. Ja również będę Was polecać, bo weekend z Wami to weekend pełen przygód I atrakcji 🙂 Już się nie mogę doczekać kolejnej wycieczki z Wami 🙂

Emilia

Witam, wycieczka radosna, wyjątkowa, jestem pod wrażeniem uroków Dolnego Śląska. Byłam zaopiekowana , doinformowana ,. czułam się bezpiecznie. Bylam po raz pierwszy gdzienaweekend.pl, ale na pewno nie ostatni i polecę innym.

Urszula
Koszty
Cena: 385 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa - Grudziądz - Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Nocleg w hotelu *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami (pokoje 1 os. z łazienkami za dopłatą 70 zł)
 • Obiad w sobotę
 • Śniadanie w niedzielę
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę pilota
 • Oprowadzanie przez przewodnika po Grudziądzu
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Obligatoryjnych opłat wstępu do zamków - około 70 zł (koszt szacunkowy - może ulec zmiane w zależności od bieżących rozporządzeń i charakteru zwiedzania obiektów)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Szlakiem zamków krzyżackich! [Malbork!] *PREMIUM* prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

W sytuacji, kiedy realizacja wyjazdu nie będzie możliwa ze względu na obostrzenia epidemiczne, zaoferujemy voucher o wartości wpłaconej kwoty lub dokonamy zwrotu w terminie 14 dni od odwołania wyjazdu.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Format daty: DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym. Dopłata 70 zł (prosimy doliczyć do przelewu).
  UWAGA — prosimy o potwierdzenie dostępności pokoju po rejestracji.

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.