info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Rowerem po sielskim Roztoczu!

0
Cena
350 zł
Cena
350 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

416

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 30-31.05.2020
Roztocze
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Roztocze to niezwykła i przepiękna kraina geograficzna, to pasmo malowniczych pagórków ciągnących się kilometrami, to w końcu swoisty raj dla rowerzystów 🙂 Ogromna sieć szlaków oraz ścieżek rowerowych wijących się wśród pól i lasów jest idealnym miejscem na nasz rowerowy weekend. Co więcej, Roztocze to nie tylko świetna infrastruktura rowerowa oraz atrakcje turystyczne, ale to także rzadko spotykany w skali kraju klimat i atmosfera 😉

Zapraszamy już kolejny raz na niezwykły wyjazd rowerowy, podczas którego każdy będzie miał okazję nacieszyć się gęstymi lasami, ciszą i bliskim kontaktem z naturą 🙂 Magiczne i sielskie Roztocze czeka na nas i nasze jednoślady!

UWAGA — wyjazd bez urlopu!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Jest to wyprawa rowerowa dedykowana osobom lubiącym aktywnie spędzać wolny czas. Wycieczki rowerowe wiążą się z wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrej kondycji. Średnie tempo, które utrzymujemy podczas przejazdu to ok. 15 km/ godzinę. Dystanse dzienne w okolicach 60 km (z możliwością zmniejszenia o około 10 km dziennie) wymagają wcześniejszego przygotowania. Rower górski lub trekkingowy, to najlepszy wybór na taką wycieczkę. Przerzutki są wymagane, ze względu na przejazdy w terenach leśnych i oraz zdarzające się krótkie, ale strome podjazdach.

Jeździmy „na lekko” – podczas całego wyjazdu jeździmy bez bagaży 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę wieczorem.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem/busem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę 30.05.2020 o g. 05:30. Powrót w niedzielę 31.05.2020 około 23:00-24:00.

Śpimy w komfortowym pensjonacie w pokojach 2 i 3-osobowych (4-osobowe na życzenie) w Zwierzyńcu tuż obok wspaniałych roztoczańskich lasów!

Transport / wypożyczenie rowerów

Rowery można wziąć własne lub można je wypożyczyć w Warszawie przed wyjazdem. Wszystkie razem przewozimy je na specjalnej rowerowej przyczepce, gdzie bicykle będą bezpieczne.

Wypożyczenie rowerów


Istnieje możliwość wypożyczenia roweru górskiego lub trekkingowego w Warszawie w promocyjnej cenie za cały okres 80 zł (standardowa cena za dzień wypożyczenia to około 60 zł, czyli 180zł za weekend). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym partnerem, sklepem Airbike (zniżka na hasło gdzienaweekend.pl)

Co zabrać ze sobą?

kurtkę przeciwdeszczową, oby się nie przydała 😉
oświetlenie oraz zapięcie do roweru + kask,
krem przeciwsłoneczny, strój kąpielowy,
mały plecak lub sakwa rowerowa,
dętkę na zmianę i ew. narzędzia w razie awarii sprzętu 🙂
mogą się przydać sportowe rękawiczki na rower,
prowiant na drogę,
komfortowe ubranie i wygodne buty na rower.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Przespacerujemy się po rezerwacie przyrody Nad Tanwią
 • Odpoczniemy nad zalewem w Józefowie
 • Zachwycimy się nad kapliczką na wodzie w Górecku Kościelnym!
 • Obejrzymy osobliwy pomnik Chrząszcza!
 • Zadumamy się przy zespole pałacowo – parkowym w Michałowie!
 • I wiele, wiele innych!
Gdzie nocujemy?

Będziemy nocować w komfortowym pensjonacie w pokojach 2 i 3-osobowych (4-osobowe na życzenie) z łazienkami. W cenie jest zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Ośrodek zlokalizowany jest w Zwierzyńcu, w pobliżu przebiegają szlaki turystyczne prowadzące na Roztocze, niedaleko pola i lasy.

Prowadzący

Paulina Piestrak

Nawigator wycieczkowy

Jeśli czegoś nie ma na mapie, to nie istnieje. To jej dewiza. Po prostu kocha mapy. A najbardziej lubi zaznaczać na nich kropeczki. Potem łączy je kreseczką i nazywa to trasą. A potem gdzieś jedzie i mówi, że podąża trasą. Takie nietypowe hobby, a co ciekawe pociąga za sobą tłumy 🙂

Plan

Dzień 1Warszawa – Roztocze

Nasz wyjazd rozpoczniemy w sobotę o godzinie 05:30, skąd wyruszymy do miejscowości Susiec leżącej na Roztoczu, nieco na południe od Krasnobrodu. Około 11:00 dotrzemy na miejsce, pierwszym punktem będzie piesze przejście obejrzenie zejście do uskoków w Rezerwacie przyrody nad Tanwią, który chroni najpiękniejsze fragmenty dolin rzek Jeleń i Tanew. Następnie po wypakowaniu naszych jednośladów wyjdziemy rowerami w kierunku Zwierzyńca przez Susiec, gdzie wejdziemy na wieżę widokową zlokalizowaną na najwyższym wzniesieniu w okolicy — Górze Grabowickiej. To tutaj zobaczymy jak na dłoni malownicze krajobrazy Roztocza a szczególnie rozległy kompleks Puszczy Solskiej. Po przejechaniu kolejnych kilometrów dotrzemy do Kamieniołomu w Nowinach i wejdziemy na kolejny punkt widokowy. Później pojedziemy nad zalew w Majdanie Sopockim, tu zrobimy sobie przerwę na kąpiel dla chętnych, opalanie na molo, lub jedzenie w cieniu lasu. Naszym kolejnym przystankiem będą piękne Kamieniołomy z Basztą widokową zwane Babią Doliną. Chętni przetestowania rowerów będą mogli po nich śmiało pojeździć, gdyż jest to najbardziej rozległy kamieniołom na Roztoczu 😉 Z niego udamy się nad kolejny Zalew w Józefowie gdzie znajduje się znak Green Velo 🙂 Następnie pojedziemy zobaczyć Kapliczkę na wodzie w Górecku Kościelnym. Została ona zbudowana na palach, nad potokiem Szum. Według lokalnych podań lokalizację kapliczki wskazał sam św. Stanisław (podczas swoich objawień w 1648 r.), zaś źródełko, które tam wybija nazywane jest Boża Łezka. Ostatni odcinek wiedzie przez malowniczą drogę w lasach roztocza, może uda nam się zobaczyć wolno biegające konie polskie we Floriance. Ostatnim przystankiem przed zakwaterowaniem będą Stawy Echo będące kompleksem czterech przepięknych stawów na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Ostatecznie przed 19:00 dotrzemy na miejsce i rozpoczniemy zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku spotkamy się na obiadokolacji, by następnie rozpocząć wieczorną integrację 🙂

Trasa do pokonania: 59 km

Dzień 2Roztocze - Warszawa

W niedzielę po śniadaniu wyruszymy drogą Green Velo na Szczebrzeszyn. Zaczniemy od zdjęcia pod pomnikiem Chrząszcza, później wzniesiemy się wąskimi uliczkami na pobliskie wzniesienie żeby podziwiać piękny widok na Roztocze, a następnie w nagrodę czeka nas zjazd droga asfaltową do Szczebrzeszyna na Rynek główny, gdzie stoi drugi pomnik Chrząszcza 🙂 Chwilę potem wyruszymy kolejnym odcinkiem Green Velo w kierunku Zamościa. Po drodze zjedziemy do Michałowa, aby zobaczyć z zewnątrz rzadki w regionie przykład okazałego założenia rezydencjonalnego z połowy XVIII wieku. Była to letnia siedziba ordynatów Zamoyskich, obecnie popada w ruinę od kiedy przeszedł w ręce spadkobierców rodziny Zamoyskich. Stamtąd pojedziemy nad Zalew Nielisz, gdzie na jednym z MOP’ów Green Velo jest mała, ale ciekawa wieża widokowa. Po odpoczynku ruszymy do Zamościa, gdzie we własnym zakresie będziecie mogli zwiedzić to niezwykłe miasto lub po prostu odpocząć na urokliwym rynku. Około 17:00 wyruszymy w podróż powrotną do Warszawy, gdzie dotrzemy około 23:00-24:00 w zależności od warunków na drodze .

Trasa do pokonania: 54 km

Uwaga — plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Poprzednio na wyprawę rowerową po Roztoczu wyruszliśmy w maju, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację z poprzedniego roku i przeczytaj opinie uczestników!

Wyjazd udany w 100 %! Pilotka super i cierpliwości i radości ogromne pokłady 🙂 Trasa mistrzostwo i krajobrazy! Nawet pogoda się udała! Ogólnie bardzo dziękuję za wspaniałą przygodę i radoche że wspólnej jazdy 😉

Gerard

Program był bardzo interesujący i wyważony. Nocleg bardzo przyjemny, zarówno lokalizacja, jak i sam ośrodek. Słowa uznania dla Pauliny, która jest stworzona do bycia pilotem wycieczek rowerowych 🙂

Małgosia
Koszty
Cena: 350 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd busem na trasie Warszawa - Susiec oraz Zamość - Warszawa
 • Transport rowerów na przyczepce
 • Transport bagaży (jeździmy "na lekko")
 • Nocleg w komfortowym pensjonacie na Roztoczu (pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, 4-osobowe na życzenie)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w niedzielę
 • Opiekę pilota
 • Kolorowe mapki tras
 • Autorski unikalny program zwiedzania :)
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Prowiantu na przejazdy
 • Opcjonalnych kosztów wypożyczenia roweru w Warszawie (u naszego partnera w specjalnej cenie tylko dla gdzienaweekend.pl 180 80 zł/wyjazd)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

:”

Aby się zapisać na Rowerem po sielskim Roztoczu! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki rowerowe wiążą się z wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrej kondycji. Średnie tempo, które utrzymujemy podczas przejazdu to ok. 15 km/ godzinę. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Niezbędny jest także odpowiedni oraz sprawny rower. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając nam maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)