info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Rowerem po Puszczy Białowieskiej!

0
Cena
360 zł
Cena
360 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

413

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Najbliższe wydarzenia:

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 25-26.07.2020
Puszcza Białowieska
Miejsca : lista rezerwowa :-(
Opis

Wszystkich fanów dwóch kółek, zarówno tych zaprawionych w długich trasach, jak i zupełnych amatorów ponownie zapraszamy tym razem na letnią, dwudniową wyprawę po przepięknych zielonych terenach Puszczy Białowieskiej! Czeka nas spotkanie z unikalną na skalę Europejską fauną i florą! Przejedziemy puszczę ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód podziwiając niezwykłe widoki, przepiękne lasy, żubry, jeziora, rzeki i tradycyjną zabudowę.

UWAGA — na tę wyprawę nie musisz mieć swojego roweru — można wypożyczyć rowery górskie w Warszawie dzień przed wyjazdem!

Puszcza Białowieska to wspaniały i unikalny kompleks leśny położony na terenie Polski i Białorusi, który raz odwiedzony przyciąga ponownie 🙂

UWAGA — wyjazd bez urlopu!

 

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Jest to wyprawa rowerowa dedykowana osobom lubiącym aktywnie spędzać wolny czas. Wycieczki rowerowe wiążą się z wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrej kondycji. Średnie tempo, które utrzymujemy podczas przejazdu to ok. 15 km/ godzinę. Trasy mają ok. 45-50 km każdego dnia, ale chętni mogą je zarówno wydłużyć, jak i skrócić (nawet do 30 km) – także każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Wiodą one głównie przez leśne ubite drogi, choć może się zdarzyć trochę piachu i asfaltu.

Przez cały weekend jeździmy „na lekko” – bagaże zostają w autokarze.

Na miejscu prowadzi grupę doświadczony lokalny przewodnik.

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę wieczorem.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy busem lub autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę o godz. 06:30. Powrót w niedzielę około 22:00.

Z soboty na niedzielę śpimy w komfortowym pensjonacie w Białowieży w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych z łazienkami (1-osobowe za dopłatą). W cenie wyjazdu jest obiadokolacja wieczorem i śniadanie w niedzielę.

Transport / wypożyczenie rowerów

Rowery można wziąć własne lub można je wypożyczyć w Warszawie przed wyjazdem. Wszystkie razem przewozimy je na specjalnej rowerowej przyczepce, gdzie bicykle będą bezpieczne.

Wypożyczenie rowerów


Istnieje możliwość wypożyczenia roweru górskiego lub trekkingowego w Warszawie w promocyjnej cenie za cały okres 80 zł (standardowa cena za dzień wypożyczenia to około 60 zł, czyli 180zł za weekend). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym partnerem, sklepem Airbike (zniżka na hasło gdzienaweekend.pl)

Co zabrać ze sobą?

kurtkę przeciwdeszczową, oby się nie przydała 😉
oświetlenie oraz zapięcie do roweru + kask,
krem przeciwsłoneczny, strój kąpielowy,
mały plecak lub sakwa rowerowa,
dętkę na zmianę i ew. narzędzia w razie awarii sprzętu 🙂
mogą się przydać sportowe rękawiczki na rower,
prowiant na drogę,
komfortowe ubranie i wygodne buty na rower.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Puszcza Białowieska charakteryzuje się niezwykłymi na skalę Europejską walorami:
 • Mieszka tutaj największa populacja wolnego żubra na świecie!
 • Rosną tu jedne z najstarszych dębów w Polsce!
 • Występuje tu aż 59 gatunków ssaków!
 • Puszcza posiada niezwykle bogaty świat grzybów – około 5 tysięcy gatunków!
 • Są tu rzeki, jeziora, bagna i torfowiska!
 • Białowieski Park Narodowy – to najstarszy park narodowy w Polsce!
Co zobaczymy?
 • Przepiękne tereny Puszczy Białowieskiej!
 • Jedyny w swoim rodzaju Rezerwat Pokazowy Żubrów!
 • Wyjątkowy Szlak Dębów Królewskich!
 • Unikalna architektura mijanych wsi!
 • Przepiękne jezioro Topiło!
 • Mocno tajemnicze Miejsce Mocy!
 • I wiele, wiele innych!
Przewodnik!

Grupę na miejscu poprowadzi doświadczony lokalny przewodnik, który oprócz znajomości topografii puszczy posiada na jej temat ogromną wiedzę, którą się z nami podzieli! Podczas postojów dowiemy się o faunie i florze puszczy, jej pradawnej historii oraz tej najnowszej historii, z wycinkami włącznie! Zobaczymy wszystkie słynne miejsca puszczy, ale także te mniej popularne, ale równie ciekawe 🙂

Gdzie nocujemy?

Będziemy nocować w komfortowym pensjonacie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w centrum Białowieży! Pokoje 1 osobowe za dopłatą. W cenie jest również zagwarantowana obiadokolacja w sobotę oraz pyszne śniadanie w niedzielę. Obiekt uzyskał bardzo dobrą ocenę 8,3 na portalu booking.com.

Prowadzący

Anna Beta

Aktywator nowości

Przewodnik, pilot, entuzjastka wycieczek rowerowych i poznawania nowych miejsc. Najbardziej lubi robić to, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robiła. Dla Ani szklanka jest zawsze do połowy pełna, a jej hasłem życiowym jest ‚Bring The Action’.

Plan

Dzień 1Warszawa – Białowieża

Ruszamy z Warszawy z Placu Defilad w sobotę o 6:30 – my busem lub autokarem, a nasze rowery bezpiecznie zamocowane na przyczepce. Około godziny 11 dotrzemy do Białowieży, gdzie zdejmiemy nasze rowery z przyczepki. Następnie wyruszymy w trasę. Przejedziemy przez wieś Pogorzelce, zobaczymy rzekę Narewkę oraz zatrzymamy się przy Starej Białowieży, gdzie znajduje się Szlak Dębów Królewskich, który wiedzie wśród kilkudziesięciu pięknych, wiekowych dębów. Każdy dąb został nazwany imieniem królów polskich i książąt litewskich. Wszystkie dęby mają wiek od 150 do 500 lat. Kolejnym naszym punktem będzie wieża widokowa przy Kosym Moście – jest to wspaniałe miejsce na obserwacje białowieskich zwierząt oraz podziwianie przepięknej panoramy puszczy. Następnie czeka nas jeszcze możliwość zwiedzenia Rezerwatu Pokazowego Żubrów, po którym udamy się już w kierunku naszego noclegu w Białowieży. Po zakwaterowaniu będzie na nas czekała pyszna obiadokolacja, a wieczorem integracyjne ognisko 🙂

Trasa: Białowieża – Pogorzelce – Szlak Dębów Królewskich – Wieża widokowa przy Kosym Moście – Rezerwat Pokazowy Żubrów – Białowieża (ok. 45 – 50 km – około 6 h z przerwami)

Dzień 2Białowieża – Warszawa

W niedzielę zaraz po śniadaniu ruszymy ponownie w trasę i na początek odwiedzimy Miejsce Mocy, gdzie tajemnicze kamienie napełnią nas energią na dalszą część wyprawy 🙂 Po nim udamy się nad przepiękne jezioro Topiło, które zachwyca bogactwem flory i fauny. Następnie ruszymy w kierunku granicy Państwa, wzdłuż której przejedziemy do Białowieży. Po drodze zatrzymamy się także na podziwianie rezerwatu oraz innych unikanych miejsc, które pokaże nam przewodnik. Około 15:00 dotrzemy do Białowieży, gdzie zaplanowaliśmy przerwę na obiad i odpoczynek. Dla chętnych będzie możliwość indywidualnego zwiedzenia Muzeum Przyrodniczo-Leśnego w Białowieży, w którym można dowiedzieć się o faunie, florze i historii puszczy, jak również Skansenu Architektury Drewnianej, gdzie można obejrzeć historyczne budowle. Naszą wyprawę w Białowieży zakończymy około 17:00, gdzie zapakujemy nasze rowery na przyczepkę. Następnie ruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy prawdopodobnie około 22:00-23:00.

Trasa: Białowieża – Miejsce Mocy – Jezioro Topiło – Przewłoka – Białowieża (ok. 45 -50 km – około 6 h z przerwami)

Uwaga – plan jest ramowy i może ulec zmianie. Trasy przejazdów mogą być różne w zależności od dostępności obszarów puszczy.

Puszczę Białowieską przejechaliśmy wzdłuż i wszerz już kilkakrotnie! Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację i przeczytaj opinie uczestników!

Wyjazd super udany! Oderwanie od rzeczywistości na maksa! 🙂 Piękne miejsce, czas na integrację z ludźmi, na zabawę, na radość i też na pobycie z samym sobą! 🙂 Piękna sprawa! Pilotki bardzo sympatyczne, pomocne dziewczyny! 🙂 Dzięki za superowe weekendy! 🙂

Agnieszka

Mnie się tam wszystko podobało, pilotki elastyczne, żadnego sztywnego planu, tylko ramowy w razie potrzeby dostosowywany do potrzeb grupy. Info jasne, dziewczyny zawsze dostępne. Z przyjemnością z Wami jeżdże 🙂

Sylwia
Koszty
Cena: 360 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd busem na trasie Warszawa-Białowieża-Warszawa
 • Transport rowerów na przyczepce
 • Transport bagaży (jeździmy "na lekko")
 • Nocleg w komfortowym zajeździe (pokoje 2 oraz 3-osobowe z łazienkami, pokoje 1-os. za dopłatą 80zł)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w niedzielę
 • Kolorowe mapki tras
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę pilota
 • Prowadzenie i oprowadzanie przez doświadczonego przewodnika lokalnego
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Prowiantu na przejazdy
 • Opcjonalnych kosztów wypożyczenia roweru w Warszawie (u naszego partnera w specjalnej cenie tylko dla gdzienaweekend.pl 180 80 zł/wyjazd). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym partnerem, sklepem Airbike (zniżka na hasło gdzienaweekend.pl).

 • Opcjonalnych kosztów wstępu:
  Rezerwat Pokazowy Żubrów 10zł normalny / 5zł ulgowy,
  Szlak Dębów Królewskich 8zł/4zł,
  Muzeum Przyrodniczo-Leśne - 8-15zł/4-11zł,

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Rowerem po Puszczy Białowieskiej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

Brak miejsc. Zapraszamy na listę rezerwową. Aby się zapisać na listę rezerwową wyślij maila na adres info@gdzienaweekend.pl

GDPR

 • Ciasteczka

Ciasteczka