info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Rowerem po Podlasiu!

0
Cena
360 zł
Cena
360 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1095

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Najbliższe wydarzenia:

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 4-5.07.2020
Podlasie
Miejsca : ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Wyścigi z Bugiem, czyli rowerowe Podlasie wzywa! Jeśli zastanawiasz się, czy wolisz odpoczynek nad wodą, w lesie, czy na wsi to już możesz przestać o tym myśleć. Porwiemy Cię na weekend do cudownej krainy, która da Ci to wszystko i wiele, wiele więcej! Zapraszamy na pierwszą edycję rowerowej wyprawy na Podlasie! Miejsca, gdzie można zarówno doświadczyć życia na wsi, pędzić rowerem przez niekończące się zielone połacie lasu, jak i obserwować niezwykłą przyrodę jezior, rzek oraz bagien. Uwaga – pobyt na Podlasiu silnie uzależnia. Większość odwiedzających chce tam wrócić jak najszybciej. Wyjeżdżasz na własną odpowiedzialność 😉 Podobno Podlasie to takie Bieszczady, ale bez gór, więc można też rzucić wszystko i wyjechać… nad Bug! 😊

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Każda wyprawa rowerowa wiąże się z wysiłkiem fizycznym, ale nie martw się – nie musisz być Rafałem Majką, żeby miło wspominać ten weekend 😊. W trakcie wyjazdu planujemy zrobić ok. 100 kilometrów (dzień 1 – 55 km, dzień drugi – 50 km).

Średnie tempo jazdy to 15 km na godzinę. W trakcie zaplanowane są przerwy na odpoczynek i podziwianie widoków. Na rowerach jeździmy bez zbędnego bagażu – rzeczy zostają w autokarze. Stan ścieżek jest bardzo dobry, w głównej mierze prowadzą one przez drogi gruntowe, choć napotkamy również asfalt i piach. Na czele peletonu będzie jechał nasz doświadczony przewodnik rowerowy! 😊

Na tę wyprawę nie zalecamy rowerów szosowych, sugerujemy wybranie się rowerem trekkingowym lub górskim.

Wyjazd bez urlopu!

To weekendowa wyprawa na Podlasie – wyjeżdżamy w sobotę rano, a wracamy w niedzielę wieczorem.

Przejazdy i noclegi!

Jedziemy busem lub autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę 4.07.2020 o g. 6:15 rano. Powrót w niedzielę 5.07.2020 około g. 21:30.

Z soboty na niedzielę śpimy w trzygwiazdkowym hotelu położonym tuż obok brzegu Bugu. Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami, pokoje 1 os. za dopłatą. W cenie wyjazdu jest obiadokolacja wieczorem i śniadanie w niedzielę.

Transport / wypożyczenie rowerów

Rowery można wziąć własne lub można je wypożyczyć w Warszawie przed wyjazdem. Wszystkie razem przewozimy je na specjalnej rowerowej przyczepce, gdzie bicykle będą bezpieczne.

Wypożyczenie rowerów


Istnieje możliwość wypożyczenia roweru górskiego lub trekkingowego w Warszawie w promocyjnej cenie za cały okres 80 zł (standardowa cena za dzień wypożyczenia to około 60 zł, czyli 180zł za weekend). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym partnerem, sklepem Airbike (zniżka na hasło gdzienaweekend.pl)

Co ze sobą zabrać?

kurtkę przeciwdeszczową, oby się nie przydała 😉
oświetlenie oraz zapięcie do roweru + kask,
krem przeciwsłoneczny, strój kąpielowy,
mały plecak lub sakwa rowerowa,
dętkę na zmianę i ew. narzędzia w razie awarii sprzętu 🙂
mogą się przydać sportowe rękawiczki na rower,
prowiant na drogę,
komfortowe ubranie i wygodne buty na rower.
rower! 😉 zapał, uśmiech i puste baterie do naładowania – aktywny weekend na Podlasiu to wypoczynek na 110%!

Informacje epidemiologiczne

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dla bezpieczeństwa uczestników wprowadzamy poniższe zasady:

1) Obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego wyjazdu z wyjątkiem:
otwartych przestrzeni z możliwością zapewnienia min. 2-metrowego odstępu pomiędzy uczestnikami
spożywania posiłków
2) Każdorazowe odkażanie rąk przed wejściem do części wspólnych (autokar/hotel).
prosimy uczestników o zaopatrzenie się w żele antybakteryjne do rąk.
3) Mierzenie temperatury i kontrola ogólnego stanu zdrowia przed odjazdem:
ze względu na bezpieczeństwo uczestników osoby z temp. powyżej 38°C lub z objawami grypy (katar, kaszel) nie będą mogły uczestniczyć w wyjeździe.
4) Autokar zostanie zdezynfekowany przed wyjazdem.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Poznamy dziką rzekę Bug - gdyby wśród polskich rzek ogłoszono konkurs piękności, Bug z pewnością miałby poważne szanse na wygraną!
 • Zwiedzimy Drohiczyn wraz z jego pięknymi zabytkami!
 • Zdobędziemy Górę Zamkową w Drohiczynie, z której rozpościera się piękny widok na dolinę rzeki Bug!
 • Odwiedzimy zbudowaną w 1823 r. cerkiew prawosławną w Mielniku!
 • Dotrzemy do granicy z Białorusią!
Nocleg

W samym centrum nadbużańskiego lasu! 😊 Nasz hotel położony jest nad przepięknym rozlewiskiem rzeki Bug. Śpimy w pokojach 2 i 3 os. o bardzo dobrym standardzie z łazienkami. Pokoje 1 os. z łazienkami za dopłatą. W cenie pobytu zagwarantowana jest również obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Mamy również do dyspozycji zewnętrzny basen! 🙂

Plan

Dzień 0/1Konstantynów – Drohiczyn

Ruszamy z Warszawy z Placu Defilad w sobotę o 6:15 – my autokarem, a nasze rowery bezpiecznie zamocowane na przyczepce. Na miejsce (parking w Konstantynowie) dotrzemy trochę po 10:00. Stamtąd wyruszymy w naszą rowerową podlaską przygodę. Pierwszego dnia czeka nas trasa o długości 56 km (+ ok. 7 km pętla po Drohiczynie – dla chętnych). Większość przejazdu będziemy się trzymać w okolicach rzeki Bug. Najpierw ruszymy w stronę Zabuża, a pierwszy postój zaplanowany został na zakolu rzeki. Później czeka nas niespełna 20-kilometrowa przeprawa do mostu, którym przekroczymy rzekę i dopiero oficjalnie znajdziemy się na Podlasiu. To doskonały moment na odpoczynek i zdjęcia. W dalszą drogę po przerwie będziemy już jechać drugim brzegiem rzeki – zaliczając przerwę na uzupełnienie prowiantu. Po zakupach będziemy 12 kilometrów od hotelu, gdzie przyjedziemy i się zameldujemy. Następnie chętni wybiorą się na wycieczkę do Drohiczyna. A warto! To małe, ale bardzo urokliwe i ciekawe miasteczko. Zobaczymy Górę Zamkową, Katedrę Rzymskokatolicką oraz Cerkiew prawosławną. Po zwiedzaniu powrócimy do hotelu na obiadokolację i oczywiście last but not least – zasłużona po takim wysiłku integracja! 😊

Trasa: Konstantynów – Zabuże – Mierzwice Kolonia – Kózki – Ogrodniki – Zajęczniki
(ok. 56 km)
Czas: 4,5 h (z przerwami)
Dla chętnych: hotel – Drohiczyn – hotel (ok. 10 km)

Dzień 2Mielnik – Grabarka

Po śniadaniu pakujemy rowery na przyczepkę, a siebie do autokaru i ruszamy do Mielnika. Tam najpierw zwiedzimy starą prawosławną Cerkiew, Górę Zamkową i ruiny kościoła oraz odwiedzimy taras widokowy na Kopalnię Kredy! 😊 Po zwiedzaniu wsiadamy na nasze rumaki i jedziemy do Niemirowa (ok. 15 km), gdzie zrobimy sobie przerwę nad przystanią promową Niemirów-Gnojno. Warto wykorzystać każdy moment odpoczynku, bo przed nami najtrudniejsza część trasy – 20 km przeprawa piaszczystą drogą przez las (dużo pod górkę) wzdłuż granicy naszego kraju. Dotrzemy do Cerkwi Ikony Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość” – mamy nadzieję, że mimo wysiłku my do tych strapionych nie będziemy należeć 😉 Po odpoczynku ruszymy do Rezerwatu Przyrody Sokóle, gdzie każdy będzie mógł odetchnąć pełną piersią i zabrać trochę tego świeżego powietrza ze sobą do Warszawy. Stamtąd zostanie nam zaledwie 6,5 km do miejscowości Grabarka. Tam będzie czas na obiad oraz oczywiście zwiedzanie tej słynnej „Częstochowy wschodu”. Widok góry z tysiącami krzyży oraz niezwykła atmosfera tego miejsca na długo pozostaną nam w pamięci. Przed 18 wsiadamy do autokaru i ruszamy w drogę powrotną do Warszawy, gdzie dotrzemy około 21:30.

Trasa: Mielnik – Wajków – Niemirów – Koterka – Tokary – Wilanowo – Sokóle – Grabarka
(ok. 50 km)
Czas: 5,5 h (z przerwami)

Uwaga – plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Relacja oraz opinie z innego wyjazdu rowerowego!

"Jeśli się zastanawiasz czy się z nami wybrać zobacz relację z innego wyjazdu rowerowego na Helu!

Wyjazd bardzo udany, zarówno pod względem organizacji, jak i programu. Co do Pauliny, wyłącznie słowa uznania. Plus za miejsce noclegu, a zwłaszcza opiekę właścicieli i pyszne domowe jedzenie.

MAŁGOSIA S.

Wyjazdowo z Wami byłam pierwszy raz. Organizacyjne bardzo pozytywne wrażenia, Paulina bardzo sympatyczna i super „ogarnia” grupę, trasę i nieoczekiwane trudności. Był czas na rowerowanie i na przerwy. Fajnie, że jest nie za duża grupa i jedzie się razem. Ma to też znaczenie na komfort w autokarze. Dzięki za fajny weekend i do zobaczenia na sierpniowym Bornholmie!

Gosia Ś.
Koszty
Cena: 360 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd busem lub autokarem na trasie Warszawa-Konstantynów oraz Grabarka-Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Transport rowerów na przyczepce
 • Transport bagaży (jeździmy "na lekko")
 • Nocleg w komfortowym trzygwiazdkowym hotelu (pokoje 2 i 3 os. z łazienkami, 1 os. z łazienkami dopłata 70zł)
 • Obiadokolację w sobotę
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Dostęp do basenu na zewnątrz hotelu
 • Kolorowe mapki tras
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę pilota
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Prowiantu na przejazdy
 • Opcjonalnych kosztów wypożyczenia roweru w Warszawie (u naszego partnera w specjalnej cenie tylko dla gdzienaweekend.pl 180 80 zł/wyjazd)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Rowerem po Podlasiu! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 1- osobowym. Dopłata 70 zł/osoba (prosimy doliczyć do przelewu).
  UWAGA - prosimy o potwierdzenie dostępności pokoju po rejestracji.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.
 • Jeśli chcesz wykorzystać przy płatności Bon lub Voucher wpisz tutaj jego numer. Numer ten wprowadź także na końcu tytułu przelewu.

  Wycieczki rowerowe wiążą się z wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrej kondycji. Średnie tempo, które utrzymujemy podczas przejazdu to ok. 15 km/godzinę. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Niezbędny jest także odpowiedni oraz sprawny rower. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając nam maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

GDPR

 • Ciasteczka

Ciasteczka