info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

Podróż w nieznane – Jarmark Bożonarodzeniowy!

Cena
140 zł
Cena
140 zł
18 lutego 2019

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

1 dzień (sobota)
Termin : 8.12.2018
nieznana
ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

🎁 Lubisz NIESPODZIANKI❓ Dołącz do tego wyjazdu i… wybierz się w podróż w NIEZNANE❗

Przed nami coś czego jeszcze nigdy nie było! Niezwykła przygoda dla zuchwałych, bo wiemy tylko, że odwiedzimy… jeden z Jarmarków Bożonarodzeniowych! 🌲 🌲 🌲

Cel wyjazdu owiany jest tajemnicą, możemy zdradzić tylko co będziemy robić, a zapowiada się mnóstwo atrakcji. Od zwiedzania magicznego miejsca z lokalnym przewodnikiem, poprzez wizytę w „niezwykłym” muzeum, aż po czas wolny na zachwycenie się jarmarkiem bożonarodzeniowym.

Co Ty na to? Dasz się porwać tej przygodzie? 😃

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem… nieznanego 🙂 Jest to wyjątkowy w swoim rodzaju wyjazd, w którym do samego końca nie będzie wiadomo dokąd się udamy. Tematem przewodnim jest jarmark bożonarodzeniowy! Oprócz wizyty na świątecznych straganach czeka nas zwiedzanie tegoż niezwykle ciekawego miejsca z lokalnym przewodnikiem 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w tym samym dniu około 23:30.

Transport!

Jedziemy komfortowym autokarem, wyjazd jest z placu Bankowego w Warszawie w sobotę, 8.12.2018 o g. 7:00. Powrót tego samego dnia 8.12.2018 około 23:30.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas wyprawy w nieznane:
 • Zwiedzimy wszerz i wzdłuż nieznane miejsce z przewodnikiem!
 • Zachwycimy się niezwykłym muzeum!
 • Zatracimy się wśród bożonarodzeniowych straganów!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Anna Szczygieł

Specjalistka od animacji

Zwinnie i z gracją niczym kreska, którą pociągnięty jest dziób Kaczora Donalda zaanimuje każdą grupę, nawet etatowych smutasów, szerząc skutecznie dobrą zabawę i uśmiech godny Kubusia Puchatka nasyconego miodkiem. Do tego ogarnięta i pomocna niczym linijka przy rysowaniu prostej. Ogólnie pełen konkret 🙂

Galeria
Plan

Dzień 1Warszawa - Podróż w nieznane - Warszawa

Jest sobota, 8 grudnia, zmrok nadal otula warszawskie ulice. O godzinie 7:00 na Placu Bankowym czeka na Ciebie autokar, wsiadasz do niego, poznajesz świetnych ludzi i wyruszasz w drogę… I tu zaczyna się coś czego nigdy nie było, bo zupełnie nie wiesz dokąd jedziesz! 😮 Nie wiesz tym bardziej co dziś zobaczysz, jakie atrakcje na Ciebie czekają! Jedynie możemy zdradzić, że naszym celem jest wspaniały Jarmark Bożonarodzeniowy i że wrócimy do stolicy tego samego dnia 😎

Wyruszamy, po drodze zatrzymamy się na przerwę śniadaniową, tak aby około 11:00 rozpocząć dwugodzinne zwiedzanie tego niezwykłego miejsca z lokalnym przewodnikiem. Miasto, miasteczko, a może wioska, którą zobaczymy zachwyci nas nie tylko zabytkami, ale również i niezwykłym położeniem. Po poznaniu tego miejsca przyjdzie czas na przerwę obiadową we własnym zakresie. Chwilę po niej udamy się do muzeum… Jakiego? Niezwykłego, jak cały ten wyjazd 😉 Muzeum to zachwyci nas niezwykłą „ekspozycją” i jedynym w swoim rodzaju podejściem do „eksponatów”! Po wyjściu z muzeum czeka na nas kolejna przerwa, tym razem na własne poznawanie jarmarku bożonarodzeniowego. W kolorowych kramach będziecie mogli kupić wyroby rękodzieła: biżuterię, stroiki świąteczne, ceramikę, a także swojskie wędliny, słodycze, miody i sery. Dla zmarzniętych jest grill i grzaniec!

Po dokładnym zwiedzeniu świątecznym straganów około 19:30 wyruszymy w drogę powrotną do Warszawy. Wtedy już nieznane stanie się wspomnieniem, które umili nam powrotną podróż. W stolicy zameldujemy się około 23:30.

Koszty
Cena: 140 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem na trasie Warszawa – miejsce nieznane – Warszawa
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem
 • Koszty wstępu do muzeum z nieznanymi eksponatami ;-)
 • Kolorowe mapki z sugestiami na czas wolny
 • Niezapomniane wrażenia z nieznanej wyprawy :)
Cena nie zawiera:
 • Posiłków
 • Ewentualnych wstępów do obiektów w czasie wolnym

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Podróż w nieznane – Jarmark Bożonarodzeniowy! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.