info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

Partystatek – Imprezowy rejs po Wiśle!

Cena
50 zł
Cena
50 zł
29 czerwca 2018
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.
* You can select maximum 0 persons per each room.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

piątkowy wieczór
Termin : 29.06.2018, godz. 19:45
Warszawa - rzeka Wisła
lista rezerwowa :-(
Opis

Zapraszamy na niezwykłą imprezę z perspektywy… wody! A dokładnie rzeki – Wisły, bo po niej będziemy pływać statkiem w piątkowy wieczór 🙂 To będzie jedyna i unikalna pływająca impreza! Wsłuchując się w rytmy muzyki serwowane przez naszego doświadczonego DJ FAHADZIŃSKIEGO, który dostarczy Wam muzyki z lat 80, 90 i współczesnych, i pląsając po pokładzie będzie podziwiać oba warszawskie brzegi Wisły! Przed nami epicka zabawa 🙂

Startujemy przy moście Poniatowskiego (150 metrów na północ, lewy brzeg) w piątkowy wieczór o 19:45, kiedy zaczniemy wchodzić na pokład a DJ zacznie w nas budzić mistrzów tańca. O 20:00 zrzucimy cumy i ruszymy na 2 godzinny rejs po Wiśle podczas którego nie opuszczą nas dźwięki muzyki i przepiękne widoki na wieczorną Warszawę! Na pokład można wnieść swoje napoje, również te wyskokowe 🙂 A po rejsie udamy się na afterka do jednej z plażowych knajp w okolicy centrum (szczegóły niebawem)!

Serdecznie zapraszamy każdego – grupy przyjaciół, pary a także singli – zapewniamy, że poznasz ciekawych ludzi i będziesz się świetnie bawić!

ZAPRASZAMY NA DRUGĄ EDYCJĘ!!!

Dress code

Zaraz po wejściu na pokład naszego statku przeniesiecie się w miejsce, gdzie trwać będzie niezwykła integracja hawajskich klimatów z marynarzami oraz… piratami 😉 Tylko tutaj zobaczymy kobiety z wpiętymi we włosy kwiatami albo noszące kwiatowe naszyjniki oraz mężczyzn ubranych w koszule w hawajskie kwiaty. Zwiewne, kwieciste sukienki również są mile widziane! Tylko tego wieczoru możesz być tego majtkiem pokładowym albo… admirałem! Marynarskie – niebiesko-białe paski dozwolone w dowolnej kompozycji 🙂 Przybędą do nas również piraci z koszulami, chustkami, skrzyniami pełnych skarbów, szablą w dłoni, pirackim kapeluszem, a być może też z przepaską na oku i papugą na ramieniu! 😀

Jak nie masz pomysłu zasugerujemy niebawem jak można w prosty sposób stworzyć kreację na ten wieczór 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Termin

Piątek, 29 czerwca, o godz. 19:45 rozpoczynamy wejście na pokład, punktualnie o 20ej odpływamy. Rejs będzie trwał około 2 godzin.

Lokalizacja

Start rejsu przy moście Poniatowskiego (150 metrów na północ, lewy brzeg).

Napoje/alkohol

Na pokład statku można wnieść swoje napoje, w tym alkoholowe. W cenie nie ma napojów i alkoholu oraz nie będzie możliwości zakupu na statku.

Każdy może dołączyć!

Na imprezę zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zapewniamy, że poznasz ciekawych ludzi i będziesz się świetnie bawić!

Galeria
Koszty
Cena: 50 zł
Cena zawiera:
  • Dwugodzinny rejs po Wiśle połączony z imprezą prowadzoną przez profesjonalnego DJ
Cena nie zawiera:
  • Napojów/alkoholu - można wnieść na pokład swoje napoje, w tym alkoholowe

Poprzedni Partystatek odbył się w lipcu, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

Realizacja imprezy zależna od stanu wody w Wiśle. W przypadku zbyt niskiego stanu możliwość ograniczenia trasy przepływu lub odwołania imprezy (z pełnym zwrotem wpłat).

Zapisy

Aby się zapisać na Partystatek – Imprezowy rejs po Wiśle! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy informację o wpłacie, której dokonanie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Brak miejsc. Zapraszamy na listę rezerwową. Aby się zapisać na listę rezerwową wyślij maila na adres info@gdzienaweekend.pl