info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

Od Królikarni do „na Książęcem” – spacer po 10 parkach warszawskich!

Cena
0 zł
Cena
0 zł
28 kwietnia 2019
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

1 dzień (niedziela)
Termin : 28.04.2019
Warszawa
lista rezerwowa :-(
Opis

W ostatnią niedzielę kwietnia zapraszamy wszystkich sympatyków weekendowych aktywności na wyjątkowy spacer. Wyjątkowy dlatego, że tym razem, nie wyjeżdżając z miasta, nadal poruszać będziemy się w okowach przyrody. Trasa spaceru przebiegać będzie bowiem szlakiem aż 10 parków warszawskich stanowiących zielone płuca centrum. Na obszarze stolicy znajduje się 88 parków o łącznej powierzchni ok. 930 ha. Spacer rozpoczniemy od Parku Królikarnia, a zakończymy w Parku na Książęcem” przy Moście Poniatowskiego. Przejdziemy przez Park Arkadia – Park Szustrów – Park Promenada – Park Morskie Oko – Park Łazienki Królewskie – Park Ujazdowski – Park Tadeusza Mazowieckiego oraz Park Marszałka Edwarda Rydza — Śmigłego. Po drodze mijać będziemy liczne zabytki architektury. Rozkwit w przyrodzie sprawia, że parki o tej porze roku wyglądają bajkowo. Do przejścia ok. 12 km. Spacerować z przerwami będziemy ok. 3 godzin. Na całej trasie w każdej chwili istnieje możliwość odłączenia się. Po spacerze dla chętnych przewidujemy integrację w jednej z knajpek warszawskich.

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Spacer dla każdego!

Spacer jest dla każdego zainteresowanego spędzeniem miłego czasu w gronie aktywnych osób. Trasa średniej trudności i długości, po drodze pojawiają się kilkakrotnie schody! Tempo umiarkowane. Marszu wraz z przerwami przewidujemy ok. 3 godzin. Na całej trasie istnieje możliwość odłączenia się.

Termin, miejsce zbiórki oraz dojazd!

Spotykamy się w niedzielę 28 kwietnia o godz. 11:00 za bramą wejściową do Królikarni, ul. Puławska 113a. Zakończenie wycieczki około godziny 14:00 pod Mostem Poniatowskiego. Dla chętnych po spacerze planowana jest integracja w jednej z warszawskich knajpek.

Co zabrać ze sobą?

odzież wierzchnią dostosowaną do pogody,
prowiant na drogę,
aparat fotograficzny, jeśli macie ochotę robić zdjęcia.

Ile kosztuje udział w spacerze?

Spacer jest bezpłatny 😉 Obowiązuję rejestracja poprzez poniższy formularz, ilość miejsc ograniczona.

Każdy może dołączyć!

Na spacer zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili spotkania każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Prowadzący

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Niedawno spacerowaliśmy po Kampinosie, jeśli masz wątpliwości czy warto się wybrać zobacz koniecznie relację i przeczytaj opinie uczestniczki!

Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w letnim spacerze po Kampinosie, ponieważ to jedno z wielu pięknych przyrodniczo miejsc, które chciałam odwiedzić 🙂 Spacer był bardzo aktywny w sam raz dla ludzi żyjących aktywnie i kochających przyrodę! Duży plus dla pilotki Ani, która mimo niezbyt korzystnej aury emanowała humorem i pozytywną energią. Polecam serdecznie wszystkim lubiącym długie spacery wśród pięknej natury 🙂

Ania
Plan

Dzień 1Warszawskie Parki

11:00 Spotkanie — za bramą wejściową do Parku i Pałacu Królikarnia, ul. Puławska 113a
11:10 Rozpoczęcie spaceru
14:00 Zakończenie wędrówki pod Mostem Poniatowskiego, dla chętnych integracja w jednej z warszawskich restauracji

Uwaga – plan jest ramowy, trasa spaceru oraz godzina zakończenia może ulec niewielkiej zmianie. W przypadku obfitych opadów deszczu spacer zostanie odwołany.

Koszty
Cena: 0 zł

(obowiązują zapisy poprzez poniższy formularz)
Wydatki które należy uwzględnić:
  • Koszt transportu ZTM
  • Koszt udziału w integracji

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Od Królikarni do „na Książęcem” – spacer po 10 parkach warszawskich! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać.

Brak wolnych miejsc :-(

Zapraszamy na listę rezerwową. Aby się na nią zapisać należy kliknąć w przycisk poniżej i uzupełnić formularz.