info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

Kajakowy weekend na Roztoczu – Wieprz!

Cena
330 zł
Cena
330 zł
8 czerwca 2019
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 8-9.06.2019
Rzeka Wieprz
ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Wieprz to bardzo urokliwa rzeka uchodząca za jedną z najbardziej przyjaznych dla kajakarzy. Jej długość to aż 303 km, my wybraliśmy najbardziej odpowiedni do spływów kajakowych roztoczański odcinek tej rzeki. Czekają na nas łagodne wzgórza, bujne lasy oraz meandrująca rzeka wśród wszechobecnej ciszy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na niezwykły kajakowy weekend wśród Roztocza, gdzie dzikość krajobrazu urzeka i fascynuje.

UWAGA – weekend bez urlopu!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego chętnego odkryć piękną rzekę – Wieprz w kajaku 🙂 Każdy o przeciętnej kondycji powinien sobie poradzić. Oba dni wiosłujemy w bardzo wygodnych kajakach.

Wybierasz się po raz pierwszy na spływ kajakowy? To świetnie, na pewno zostaną po nim wspaniałe wspomnienia! Jeśli masz jakieś wątpliwości/pytania przeczytaj nasze porady na kajaki 😉

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy komfortowym autokarem, wyjazd jest z placu Bankowego w Warszawie w sobotę, 8.06.2019 o godzinie 5:30. Powrót w niedzielę 9.06.2019 około 22 wieczorem.

Z soboty na niedzielę śpimy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w Zwierzyńcu w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Przepłyniemy najpiękniejszymi odcinkami rzeki Wieprz!
 • Wiosłujemy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego
 • Zrobimy ognisko z wieczorną integracją!
 • Płyniemy pośród bujnych lasów w cieniu wszechobecnej ciszy!
 • I wiele, wiele innych!
Gdzie śpimy?

Nocujemy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym usytuowanym na obrzeżach Zwierzyńca. Tylko pół kilometra dzieli ośrodek od urokliwego zalewu w Rudce. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4 os. na życzenie). W cenie jest również obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.

Plan

Dzień 1WIEPRZ: Hutki - Guciów

W sobotę o 5:30 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon Roztocza. Po krótkiej przerwie śniadaniowej oraz porannej toalecie w sobotę około 11:30 rozpoczniemy spływ kajakami. Naszą kajakową przygodę z Wieprzem na Roztoczu rozpoczniemy od miejscowości Hutki. Pierwszy, bardzo malowniczy etap spływu zaskoczy nas ciekawymi meandrami, pięknymi krajobrazami i wszechobecnym spokojem 🙂 Po drodze, gdy się dobrze przyjrzymy, dostrzeżemy dwa stare młyny. Ten odcinek pokonamy w około 2-2,5 godziny. Dopływamy do śluzy w Bondyrzu, który słynie z hodowli pstrąga. I tu rozpoczniemy drugi etap spływu aż do Guciowa. Pokonanie tej trasy zajmie nam około 2-3 godziny. Rzeka w tym miejscu zauroczy nas dużą ilością zakoli, dzikimi pniami w wodzie i przepięknymi widoki. Płyniemy ciągle wśród malowniczych i bogato porośniętych łąk. Gwarantujemy, że nie będziecie chcieli wysiąść z kajaka! 🙂 Po zdaniu kajaków czeka nas kilkuminutowa podróż autokarem do miejsca noclegu, a na miejscu pyszna obiadokolacja. Po zakwaterowaniu, wieczorem zaplanowaliśmy integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Hutki – Guciów
długość ok. 17 km, czas spływu ok. 4-5 godzin + przerwy

Dzień 2WIEPRZ: Obrocz - Brody

Rano po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy autokarem do miejscowości Obrocz na granicy Roztoczańskiego Parku Narodowego. Przed nami około 20 kilometrowy bardzo ładny szlak kajakowy. Trasa jest ciekawa, niezwykle zróżnicowana, a przy tym bardzo malownicza. Charakteryzuje się dużą ilością pięknych meandrów, wspaniałymi widokami i krajobrazami. Pierwszy odcinek przepłyniemy pośród lasów, łąk i…. parku miejskiego w Zwierzyńcu. Następnie rzeka przepływa wśród łąk a brzegi osłonięte są drzewami. Dodatkowym atutem jest fakt, że płynąć tym odcinkiem rzeki możemy spotkać dużo dzikich kaczek i łabędzi. Trasa, którą przepłyniemy tego dnia jest szczególnie polecana ze względu na jej niezwykłe walory przyrodnicze. Po około 5 godzinach dopłyniemy do miejscowości Brody, gdzie zakończymy przygodę z urokliwą rzeką Wieprz. Stamtąd około 16:00 wyruszymy już do Warszawy robiąc po drodze przerwę na obiad. Do placu Bankowego dotrzemy około 22.

Trasa:
Obrocz – Brody
długość ok. 20 km, czas ok. 5 godzin + przerwy

Uwaga – plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Kilkukrotnie w ciągu roku organizujemy spływy kajakowe po różnych, ciekawych rzekach :) Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać razem z nami, zobacz koniecznie relacje!

Koszty
Cena: 330 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem na trasie Warszawa – Hutki i Brody - Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Nocleg w komfortowym pensjonacie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4 os. na życzenie)
 • Transport bagaży na trasie spływu
 • Wypożyczenie kajaka polietylenowego (1 na 2 osoby), na wyposażeniu kamizelki ratunkowe oraz plastikowe wiosła
 • Transport kajaków na miejsce spływu i odbiór na koniec spływu
 • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia worka wodoszczelnego o pojemności 1,5 litra
 • Obiadokolacja w sobotę (zupa i drugie danie)
 • Organizacja ogniska w sobotę, w tym drewno na opał oraz plastikowa zastawa
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Kolorowe mapki tras
 • Opiekę dwóch pilotów
 • Niezapomniane wrażenia ze spływu kajakowego :)
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na spływ
 • Prowiantu na ognisko
 • Pozostałych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Kajakowy weekend na Roztoczu – Wieprz prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

  Więcej informacji tutaj.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w domku prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.