info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Kajakowy Weekend na Roztoczu – Wieprz! [Dłuższe trasy!]

0
Cena
385 zł
Cena
385 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1075

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 4-5.06.2022
Rzeka Wieprz
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

O tym, jak rzeka Wieprz jest urokliwa i dlaczego uchodzi za jedną z najbardziej przyjaznych dla kajakarzy przekonaliśmy się w podczas dwóch poprzednich sezonów. Tym razem również wybraliśmy jeszcze ciekawsze i dłuższe odcinki tej wspaniałej rzeki – wprost idealne do spływów kajakowych! Czekają na nas ponownie łagodne wzgórza, bujne lasy oraz meandrująca rzeka wśród wszechobecnej ciszy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na niezwykły kajakowy weekend wśród Roztocza, gdzie dzikość krajobrazu urzeka i fascynuje.

Dłuższe trasy!

Podczas tego wyjazdu spłyniemy dłuższymi odcinkami rzeki Wieprz niż podczas poprzednich edycji wyjazdu!
Podążając za sugestiami uczestników – pierwszego dnia czeka nas odcinek Hutki – Guciów (ok. 10km), a następnie przepiękny i słynny Obrocz – Zwierzyniec (ok. 5km), co dam nam ok. 6-7 godzin w kajaku. Drugiego dnia popłyniemy ze Zwierzyńca do Michalowa mijając po drodze dom rodzinny słynnego chrząszcza – Szczebrzeszyn (ok. 21km, również ok. 6-7 godzin w kajaku)!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego chętnego odkryć piękną rzekę – Wieprz w kajaku 🙂 Każdy o przeciętnej kondycji powinien sobie poradzić. Oba dni wiosłujemy w bardzo wygodnych kajakach. Osoby, które wybierają się pierwszy raz na kajaki mogą liczyć na pomoc w przeszkoleniu przez naszą doświadczoną pilotkę (prosimy o zgłoszenie tej prośby w autokarze). Pomagamy też dobrać parę do kajaka jeśli wybierasz się bez osoby towarzyszącej!

Wybierasz się po raz pierwszy na spływ kajakowy? To świetnie, na pewno zostaną po nim wspaniałe wspomnienia! Jeśli masz jakieś wątpliwości/pytania przeczytaj nasze porady na kajaki 😉

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem, więc nie potrzeba brać urlopu!

Przejazdy i noclegi!

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę, 4.06.2022 o godzinie 5:45. Powrót w niedzielę 5.06.2022 około 22:00 wieczorem.

Z soboty na niedzielę śpimy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w Zwierzyńcu w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4-os. na życzenie).

Informacje epidemiologiczne!

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników i stosujemy się do bieżących przepisów i wymagań sanitarno-epidemiologicznych.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Przepłyniemy najpiękniejszymi odcinkami rzeki Wieprz!
 • Wiosłujemy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego!
 • Zrobimy ognisko z wieczorną integracją!
 • Płyniemy pośród bujnych lasów w cieniu i wszechobecnej ciszy!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Joanna Skrzypkowska

Podróżny poskramiacz rzek

Jak się czyta wodę? Czy pióro służy tylko do pisania? I gdzie rzeka ma warkocz?
Te i inne zagadnienia są dla Niej jak chleb powszedni!
Pasjonat kajakarstwa zwałkowego, który entuzjazmem i uśmiechem zarazi pozostałych. Zadba o zadowolenie uczestników, w kajaku, w mieście, w autobusie i w lesie 😉

Gdzie śpimy?

Nocujemy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym usytuowanym na obrzeżach Zwierzyńca. Tylko pół kilometra dzieli ośrodek od urokliwego zalewu w Rudce. Śpimy w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4-os. na życzenie). W cenie jest również obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.

Plan

Dzień 1Hutki - Guciów + Obrocz - Zwierzyniec

W sobotę o 5:45 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon Roztocza. Po krótkiej przerwie śniadaniowej oraz porannej toalecie w sobotę około 12:00 rozpoczniemy spływ kajakami. Naszą kajakową przygodę z Wieprzem na Roztoczu rozpoczniemy od miejscowości Hutki. Pierwszy, bardzo malowniczy etap spływu zaskoczy nas ciekawymi meandrami, pięknymi krajobrazami i wszechobecnym spokojem 🙂 Po drodze, gdy się dobrze przyjrzymy, dostrzeżemy dwa stare młyny. Ten odcinek pokonamy w około 2-2,5 godziny. Dopływamy do śluzy w Bondyrzu, który słynie z hodowli pstrąga. I tu rozpoczniemy drugi etap spływu aż do Guciowa. Pokonanie tej trasy zajmie nam około 2-3 godziny. Rzeka w tym miejscu zauroczy nas dużą ilością zakoli, dzikimi pniami w wodzie i przepięknymi widoki. Płyniemy ciągle wśród malowniczych i bogato porośniętych łąk. Gwarantujemy, że nie będziecie chcieli wysiąść z kajaka, ale będzie warto, bo w Guciowie zakończymy ten odcinek, ale nie cały spływ tego dnia! Wsiądziemy tu do autokaru, a nasze kajaki zostaną załadowane na przyczepki i objedziemy zamknięty dla spływów odcinek znajdujący się w Roztoczańskim Parku Narodowym. Po kilku minutach dojedziemy do Obroczy, która leży na granicy parku i skąd ruszymy na kolejny malowniczy odcinek! Trasa jest ciekawa i niezwykle zróżnicowana. Będziemy płynąć pośród lasów, łąk aż do…. zalewu w Zwierzyńcu, gdzie na plaży zakończymy spływ tego dnia. Po zdaniu kajaków udamy się do miejsca noclegu, gdzie będzie na nas czekać pyszna obiadokolacja. Po zakwaterowaniu, wieczorem zaplanowaliśmy integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Odcinek 1: Hutki – Guciów
długość ok. 10 km, czas spływu ok. 4-5 godz.

Odcinek 2: Obrocz – Zwierzyniec
długość ok. 5 km, czas spływu ok. 2 godz.

Dzień 2Zwierzyniec - Michalów

Rano po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy na kolejny dzień spływu przepięknym Wieprzem. Tym razem czeka nas odcinek ze Zwierzyńca do Michalowa. To około 21 kilometrów bardzo ładnego szlaku kajakowego. Trasa charakteryzuje się dużą ilością pięknych meandrów, wspaniałymi widokami i krajobrazami oraz… co najmniej dwoma przenoskami, które uatrakcyjnią nam ten dzień 🙂 Pierwszy odcinek przepłyniemy przez Zwierzyniec, a następnie rzeka popłynie wśród łąk, a miły cień będą dawały drzewa osłaniające brzegi. Dodatkowym atutem jest fakt, że na tym odcinku rzeki możemy spotkać dużo dzikich kaczek i łabędzi. Trasa, którą przepłyniemy tego dnia jest szczególnie polecana ze względu na jej niezwykłe walory przyrodnicze. Po około 4-5 godzinach dotrzemy do miejscowości Szczebrzeszyn, gdzie z pewnością usłyszymy jakiegoś chrząszcza 🙂 Po kolejnych ok. 1-2 godz. dopłyniemy do Michalowa, gdzie zakończymy naszą przygodę z urokliwą rzeką Wieprz. Stamtąd wyruszymy już do Warszawy, gdzie dotrzemy około 22:00.

Trasa:
Zwierzyniec – Michalów
długość ok. 21 km, czas ok. 6-7 godz.

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy ograniczonym obłożeniu, jeśli będą obowiązywać takie przepisy, przy czym może być to jedynie na terenie ich obowiązywania,

-posiłków, które mogą być podawane zmianowo/porcjowane,

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia.

Relacje z poprzedniego spływu kajakowego!

Rzeką Wieprz mieliśmy przyjemność płynąć kajakiem już kilkukrotnie :) Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać razem z nami, zobacz koniecznie relacje!

Muszę przyznać, że zaskoczyło nas wszystko- pilotki, organizacja, trasy, integracja- dosłownie wszystko. Nigdy nie miałam tak wielkiej frajdy z wyjazdu organizowanego od A do Z przez kogoś innego niż ja sama 🙂 Z dziką przyjemnością muszę stwierdzić, że jesteście genialni! Asia i Aga są przefajne, kierowca boski, kwatery na wysokim poziomie! Uczestnikom też niczego nie brakowało — było tak, jak powiedziała Asia- byliśmy kajakową rodziną i nikt nie został bez pomocy, jeśli jakiejś potrzebował. Jestem zaszczycona, że mogłam być z Wami! Dziękuję i mam nadzieję- do zobaczenia!

Agnieszka B.

Byłam pierwszy raz z Wami. Jestem zachwycona. Świetna pilotka otwarta komunikatywna. Logistycznie wszystko dopracowane. Super, że były rozdawane mapki. To, co było dla mnie b.ważne czułam się bezpiecznie. Asia dbała o każdego uczestnika. Na spływie była osoba otwierająca i zamykająca spływ- super. Asia była bardzo pomocna na trasie w chwilach trudnych. Czułam się doinformowana. Polecam Was znajomym.

Aga O.
Koszty
Cena: 385 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Hutki i Michalów - Warszawa
 • Lokalne przejazdy autokarem
 • Nocleg w pensjonacie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4-os. na życzenie)
 • Transport bagaży na trasie spływu
 • Wypożyczenie kajaka polietylenowego (1 na 2 osoby), na wyposażeniu kamizelki ratunkowe oraz plastikowe wiosła (kajak 1-os. dopłata 40 zł)
 • Transport kajaków na miejsce spływu i odbiór na koniec spływu
 • Obiadokolacja w sobotę (zupa i drugie danie)
 • Organizacja ogniska/grilla w sobotę, w tym drewno na opał oraz jednorazowa zastawa
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Kolorowe mapki tras
 • Opiekę pilota
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na spływ i ognisko
 • Pozostałych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Kajakowy weekend na Roztoczu – Wieprz! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Jest możliwość płynięcia w kajaku 1-osobowym za dopłatą 40 zł - prosimy doliczyć do przelewu.
  Na tym wyjeździe istnieje możliwość dojazdu własnego w cenie niższej o 80 zł - prosimy o odliczenie od przelewu.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.
  Więcej informacji tutaj.