info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Kajakowy weekend na Roztoczu – Wieprz!

0
Cena
355 zł
Cena
355 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

698

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 12-13.06.2021
Rzeka Wieprz
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

O tym, jak rzeka Wieprz jest urokliwa i dlaczego uchodzi za jedną z najbardziej przyjaznych dla kajakarzy przekonaliśmy się w podczas dwóch poprzednich sezonów. Tym razem również wybraliśmy najbardziej odpowiedni do spływów kajakowych roztoczański odcinek tej rzeki. Czekają na nas ponownie łagodne wzgórza, bujne lasy oraz meandrująca rzeka wśród wszechobecnej ciszy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na niezwykły kajakowy weekend wśród Roztocza, gdzie dzikość krajobrazu urzeka i fascynuje.

UWAGA – weekend bez urlopu!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego chętnego odkryć piękną rzekę – Wieprz w kajaku 🙂 Każdy o przeciętnej kondycji powinien sobie poradzić. Oba dni wiosłujemy w bardzo wygodnych kajakach. Osoby, które wybierają się pierwszy raz na kajaki mogą liczyć na pomoc w przeszkoleniu przez naszą doświadczoną pilotkę (prosimy o zgłoszenie tej prośby w autokarze). Pomagamy też dobrać parę do kajaka jeśli wybierasz się bez osoby towarzyszącej!

Wybierasz się po raz pierwszy na spływ kajakowy? To świetnie, na pewno zostaną po nim wspaniałe wspomnienia! Jeśli masz jakieś wątpliwości/pytania przeczytaj nasze porady na kajaki 😉

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano i wracamy w niedzielę wieczorem, więc nie potrzeba brać urlopu!

Przejazdy i noclegi!

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w sobotę, 12.06.2021 o godzinie 5:30. Powrót w niedzielę 13.06.2021 około 22:00 wieczorem.

Z soboty na niedzielę śpimy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym w Zwierzyńcu w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4 os. na życzenie).

Informacje epidemiologiczne

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dla bezpieczeństwa uczestników wprowadzamy poniższe zasady:

1) Obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką podczas całego wyjazdu z wyjątkiem:
spływu kajakiem
otwartych przestrzeni z możliwością zapewnienia min. 2-metrowego odstępu pomiędzy uczestnikami, chyba że bieżące rozporządzenie stanowi inaczej
spożywania posiłków
2) Każdorazowe odkażanie rąk przed wejściem do części wspólnych (autokar/hotel).
prosimy uczestników o zaopatrzenie się w żele antybakteryjne do rąk.
3) Mierzenie temperatury i kontrola ogólnego stanu zdrowia przed odjazdem:
ze względu na bezpieczeństwo uczestników osoby z temp. powyżej 38°C lub z objawami grypy (katar, kaszel) nie będą mogły uczestniczyć w wyjeździe.
4) Autokar zostanie zdezynfekowany przed wyjazdem.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Przepłyniemy najpiękniejszymi odcinkami rzeki Wieprz!
 • Wiosłujemy w otoczeniu Roztoczańskiego Parku Narodowego
 • Zrobimy ognisko z wieczorną integracją!
 • Płyniemy pośród bujnych lasów w cieniu i wszechobecnej ciszy!
 • I wiele, wiele innych!
Gdzie śpimy?

Nocujemy w komfortowym ośrodku wypoczynkowym usytuowanym na obrzeżach Zwierzyńca. Tylko pół kilometra dzieli ośrodek od urokliwego zalewu w Rudce. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4 os. na życzenie). W cenie jest również obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę.

Plan

Dzień 1WIEPRZ: Hutki - Guciów

W sobotę o 5:30 wyruszamy autokarem z Warszawy w rejon Roztocza. Po krótkiej przerwie śniadaniowej oraz porannej toalecie w sobotę około 12:00 rozpoczniemy spływ kajakami. Naszą kajakową przygodę z Wieprzem na Roztoczu rozpoczniemy od miejscowości Hutki. Pierwszy, bardzo malowniczy etap spływu zaskoczy nas ciekawymi meandrami, pięknymi krajobrazami i wszechobecnym spokojem 🙂 Po drodze, gdy się dobrze przyjrzymy, dostrzeżemy dwa stare młyny. Ten odcinek pokonamy w około 2-2,5 godziny. Dopływamy do śluzy w Bondyrzu, który słynie z hodowli pstrąga. I tu rozpoczniemy drugi etap spływu aż do Guciowa. Pokonanie tej trasy zajmie nam około 2-3 godziny. Rzeka w tym miejscu zauroczy nas dużą ilością zakoli, dzikimi pniami w wodzie i przepięknymi widoki. Płyniemy ciągle wśród malowniczych i bogato porośniętych łąk. Gwarantujemy, że nie będziecie chcieli wysiąść z kajaka! 🙂 Po zdaniu kajaków czeka nas kilkuminutowa podróż autokarem do miejsca noclegu, a na miejscu pyszna obiadokolacja. Po zakwaterowaniu, wieczorem zaplanowaliśmy integrację przy ognisku 🙂

Trasa:
Hutki – Guciów
długość ok. 17 km, czas spływu ok. 4-5 godzin + przerwy

Dzień 2WIEPRZ: Obrocz - Brody

Rano po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy autokarem do miejscowości Obrocz na granicy Roztoczańskiego Parku Narodowego. Przed nami około 20-kilometrowy bardzo ładny szlak kajakowy. Trasa jest ciekawa, niezwykle zróżnicowana, a przy tym bardzo malownicza. Charakteryzuje się dużą ilością pięknych meandrów, wspaniałymi widokami i krajobrazami. Pierwszy odcinek przepłyniemy pośród lasów, łąk i…. parku miejskiego w Zwierzyńcu. Następnie rzeka przepływa wśród łąk a brzegi osłonięte są drzewami. Dodatkowym atutem jest fakt, że płynąć tym odcinkiem rzeki możemy spotkać dużo dzikich kaczek i łabędzi. Trasa, którą przepłyniemy tego dnia jest szczególnie polecana ze względu na jej niezwykłe walory przyrodnicze. Po około 5 godzinach dopłyniemy do miejscowości Brody, gdzie zakończymy przygodę z urokliwą rzeką Wieprz. Stamtąd około 16:00 wyruszymy już do Warszawy robiąc po drodze przerwę na obiad. Do Warszawy dotrzemy około 22:00.

Trasa:
Obrocz – Brody
długość ok. 20 km, czas ok. 5 godzin + przerwy

Uwaga – plan jest ramowy. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy obłożeniu 50% zajętych miejsc, jeśli zostanie utrzymane obecne rozporządzenie

-posiłków, które mogą być podawane zmianowo/porcjowane

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia

Relacje z poprzedniego spływu kajakowego!

W czerwcu zeszłego roku mieliśmy przyjemność przepłynąć kajakiem rzekę Wieprz :) Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać razem z nami, zobacz koniecznie relacje!

Muszę przyznać, że zaskoczyło nas wszystko- pilotki, organizacja, trasy, integracja- dosłownie wszystko. Nigdy nie miałam tak wielkiej frajdy z wyjazdu organizowanego od A do Z przez kogoś innego niż ja sama 🙂 Z dziką przyjemnością muszę stwierdzić, że jesteście genialni! Asia i Aga są przefajne, kierowca boski, kwatery na wysokim poziomie! Uczestnikom też niczego nie brakowało — było tak, jak powiedziała Asia- byliśmy kajakową rodziną i nikt nie został bez pomocy, jeśli jakiejś potrzebował. Jestem zaszczycona, że mogłam być z Wami! Dziękuję i mam nadzieję- do zobaczenia!

Agnieszka B.

Byłam pierwszy raz z Wami. Jestem zachwycona. Świetna pilotka otwarta komunikatywna. Logistycznie wszystko dopracowane. Super, że były rozdawane mapki. To, co było dla mnie b.ważne czułam się bezpiecznie. Asia dbała o każdego uczestnika. Na spływie była osoba otwierająca i zamykająca spływ- super. Asia była bardzo pomocna na trasie w chwilach trudnych. Czułam się doinformowana. Polecam Was znajomym.

Aga O.
Koszty
Cena: 355 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa – Hutki i Brody - Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Nocleg w komfortowym pensjonacie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami (niektóre typu studio, czyli dwa pokoje ze wspólną łazienką, pokoje 4 os. na życzenie)
 • Transport bagaży na trasie spływu
 • Wypożyczenie kajaka polietylenowego (1 na 2 osoby), na wyposażeniu kamizelki ratunkowe oraz plastikowe wiosła (kajak 1 os. dopłata 40 zł)
 • Transport kajaków na miejsce spływu i odbiór na koniec spływu
 • Obiadokolacja w sobotę (zupa i drugie danie)
 • Organizacja ogniska/grilla w sobotę, w tym drewno na opał oraz jednorazowa zastawa
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Kolorowe mapki tras
 • Opiekę doświadczonego w spływach kajakowych pilota
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Prowiantu na spływ i ognisko
 • Pozostałych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Kajakowy weekend na Roztoczu – Wieprz prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

W sytuacji, kiedy realizacja wyjazdu nie będzie możliwa ze względu na obostrzenia epidemiczne, zaoferujemy voucher o wartości wpłaconej kwoty lub dokonamy zwrotu w terminie 14 dni od odwołania wyjazdu.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Format daty: DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

  Jest możliwość płynięcia w kajaku 1 osobowym za dopłatą 40zł - prosimy doliczyć do przelewu.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.
  Więcej informacji tutaj.