info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Islandia – elfy, lód i gorące źródła!

0
Cena
2 499 zł
Cena
2 499 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

414

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

6 dni
Termin : 23-28.09.2020
Islandia
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Islandia to piękny, niezwykły kraj, który wzbudził wśród Was niesamowite zainteresowanie. Dlatego też zapraszamy Was na jesienną edycję wyprawy gdzienaweekendowych podróżników na Islandię! W planach mamy m.in odwiedzenie Laguny Jokulsarlon, wizytę na Reynisfjara Beach, czyli czarnej plaży oraz wiele, wiele innych miejsc. Jedno jest pewne – atrakcji o trudnych do wymówienia nazwach z pewnością nie zabraknie! 😉

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd przeznaczony jest dla każdego zainteresowanego odkryciem niesamowitej Islandii. Podczas wyprawy będziemy poruszać się wynajętymi samochodami (5-osobowymi). Nie wymagana jest specjalna kondycja, ale wyjazd jest dość intensywny pod względem przemieszczania się i zwiedzania, o czym warto pamiętać.

Przedłużony weekend - tylko 2 dni urlopu!

Islandia jest tak cudowna, że zorganizowanie tego wyjazdu wyłącznie na weekend byłoby marnotrawstwem. Wylot z Warszawy zaplanowaliśmy na 23.09 (środa wieczorem), powrót 28.09 (poniedziałek rano), dzięki czemu spędzimy na miejscu całe 4 dni, a wystarczą nam do tego tylko 2 dni urlopu!

Przejazdy i noclegi

Przelot

Na Islandię lecimy samolotem linii Wizzair. Wylatujemy z Warszawy do Reykjaviku w środę wieczorem z lotniska Chopina. Wracamy w poniedziałek rano tą samą trasą. Szczegóły lotu w sekcji Przelot poniżej.

Transport

Po wyspie będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Pierwszy samochód będzie prowadził nasz pilot, pozostałe inni uczestnicy 🙂 Nie martwcie się — wybierzemy najlepszych kierowców wśród naszej ekipy! Poruszanie się wynajętymi samochodami daję nam dużą elastyczność, gdyż do pokonania jest sporo kilometrów – a wszystko po to, aby pokazać Wam różne oblicza wyspy.

Dzienne przejazdy to około 3-5 godzin, ale podczas tras będziemy się zatrzymywać, żeby odwiedzać zaplanowane dla Was atrakcje. Radzimy rezerwować miejsca przy oknach, bo naprawdę – będzie co oglądać! 😉

Noclegi

W ciągu wyjazdu śpimy w guesthousach / pensjonatach / domkach, w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne. Co ważne, codziennie nocujemy w innym miejscu, a to wszystko po to, aby nie tracić czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w których będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręczniki. W trzech noclegach zagwarantowane jest śniadanie, pozostałe przygotujemy je wspólnie. Prowiant na drogę i obiadokolacje będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią (drugi nocleg nie posiada kuchni). Będziemy też wspólnie robić zakupy w okolicznych sklepach.

Przelot

Przelot Warszawa-Reykjavík-Warszawa nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie.

Uwaga — wyjazd odbędzie się przy minimum 10 uczestnikach. Prosimy po rejestracji i wpłacie zaliczki o wstrzymanie się z zakupem biletów do czasu potwierdzenia wyjazdu.

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa WAW, środa, 23 września 2020, 21:25 › 23:40

Powrót: Reykjavík KEF, poniedziałek, 28 września 2020, 00:25 › 06:25

Przewoźnik: WIZZAIR

Ceny przelotów

Aktualna cena:
398 zł WIZZAIR (stan na 2020-07-29)

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę, jak i w dół) – nie działa tu reguła im wcześniej tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny. Przy odrobinie szczęścia można czasem upolować bilety w cenie około 400 zł w dwie strony.

Sugerujemy nie sprawdzać cen bezpośrednio na stronie Wizzair, a poprzez pośredników (np. skyscanner.pl) – Wizzair bada zainteresowanie i na tej podstawie winduje ceny.

Zakup biletów

Po rejestracji i wpłacie zaliczki prosimy czekać na mailowe potwierdzenie organizacji wyjazdu i dopiero wtedy kupować bilety.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie biletów skontaktuj się z nami na info@gdzienaweekend.pl a chętnie pomożemy 🙂

Kraj wyjazdu!

Wyjeżdżamy na Islandię.

WALUTA

Obowiązującą walutą jest korona islandzka (ISK) – 100 koron= ok 2,77 zł. Karty płatnicze i kredytowe są powszechnie akceptowalne, a bankomaty dostępne 24 godziny na dobę. Tylko w nielicznych bankach możliwa jest wymiana złotówek, dlatego zakupu waluty najkorzystniej dokonać jeszcze w Polsce.

CENY

Ceny praktycznie wszystkich produktów spożywczych w Islandii są zdecydowanie wyższe niż w Polsce. Różnice w zależności od produktu wahają się od około 30% do nawet 150%-200%. Najniższe ceny znajdziemy w popularnych supermarketach takich jak: Bonus, Krónan oraz Nettó. Warto w tym miejscu podkreślić, że supermarkety poza Reykjavíkiem nie należą do bardzo dużych i wybór produktów jest w nich ograniczony.

ROAMING

Będąc na Islandii nie powinniśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z odbieraniem połączeń, wysyłaniem wiadomości SMS/MMS czy transferem danych. Warto to jednak sprawdzić u swojego operatora.

WTYCZKI ELEKTRYCZNE I NAPIĘCIE

Takie jak w Polsce. Niespodzianką mogą być gniazdka w niektórych hotelach i pensjonatach. Gniazdka te przystosowane są do specjalnych, płaskich wtyczek. Niestety, żadne polskie wtyczki, zarówno te płaskie, jak i okrągłe, nie pasują do tych gniazdek. Jednak, w większości tych miejsc, dostępne są na życzenie przejściówki, które pozwalają na podłączenie naszych urządzeń do islandzkich gniazdek. Na Islandii spotkamy też standardowe, znane nam gniazdka, do których nie będą potrzebne żadne przejściówki.

WIZA, PRZEPISY WJAZDOWE

Obywatele polscy mogą wjechać na terytorium Islandii po okazaniu ważnego dowodu osobistego. Musi on znajdować się w dobrym stanie technicznym, aby nie było żadnych problemów z identyfikacją osoby. Przy pobycie do 90 dni nie są wymagane żadne dodatkowe formalności.

OPIEKA MEDYCZNA

Choć Islandia nie należy do Unii Europejskiej, jej teren obejmuje swym zasięgiem Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ten wydawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia dokument uprawnia do korzystania z opieki zdrowotnej danego kraju na takich samych zasadach, jakie dotyczą jego mieszkańców. Na Islandii jednak sprawa się komplikuje, ponieważ obowiązuje tam szeroki system dopłat do leczenia, któremu poddani są zarówno Islandczycy, jak i przyjezdni wyposażeni w kartę EKUZ.

Test na COVID-19 i zasady wjazdu na Islandię

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną przy wyjeździe na Islandię obowiązują nas poniższe zasady:

Obowiązek wypełnienia formularza wstępnej rejestracji
Formularz dostępny jest tutaj. Należy wypełnić nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem na Islandię.

Nakaz zasłaniania ust i nosa
Podobnie jak u nas na lotnisku jest obowiązek zasłaniania ust i nos oraz dezynfekcji rąk.

Test na COVID-19
Po przylocie obowiązkowe jest wykonanie testu na obecność koronawirusa na lotnisku (lub w lokalnej poradni) na Islandii. Poniżej najważniejsze informacje dot. testu:
Test jest płatny
Jego cena to około 250 zł (9000 ISK) podczas wypełniania formularza rejestracyjnego lub około 300 zł (11000 ISK) jeśli płaci się na lotnisku
Nie czeka się na wynik
Po wykonaniu testu wyruszamy w drogę, gdyż nie ma obowiązku odbycia kwarantanny, jednak jesteśmy zobligowani do przestrzegania zasad higieny i reżimu sanitarnego podczas naszej podróży.
Wynik w ciągu doby SMS-em
Wyniki testów otrzymamy w ciągu doby SMS-em na podany wcześniej przez nas numer telefonu. Gdyby wynik testu był pozytywny, zazwyczaj osoba jest skierowana na kolejne już bezpłatne badanie. Osoba z drugim kolejnym wynikiem pozytywnym musi zostać poddana izolacji, jednak nie ponosi za to żadnych dodatkowych opłat. Nie jest to sytuacja bardzo częsta, ale musimy być świadomi obostrzeń, które są na wyspie. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Pokrywamy 75% kosztów testu!!!

UWAGA! W związku z dodatkowym wydatkiem jakim jest test postanowiliśmy osłodzić Wam tę sytuację i sprezentować każdemu uczestnikowi bon o wartości 200zł na dowolny nasz wyjazd ważny do końca 2021 roku! 🙂

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
Ciepłe i wygodne ubrania (większość wyprawy będziemy spędzać na zewnątrz, podziwiając islandzką przyrodę). Średnie temperatury we wrześniu 3 -15 stopni, noce mogą być bardzo zimne🙂
Dowód osobisty lub paszport 🙂
Kurtkę przeciwdeszczową
Krem ochronny na wiatr i pomadka do ust
Termos lub chociaż kubek termiczny
Strój kąpielowy dla chętnych
Wygodne buty, w planach mamy również odwiedzenie lodowców, więc adidasy mogą się nie sprawdzić 🙂
Kartę płatniczą/kredytową (najpopularniejsza forma płatności na wyspie)
Zakupy jedzeniowe z Polski wedle uznania (będziemy zaopatrywać się w lokalnych marketach)
Trochę gotówki warto ze sobą mieć 😉
Dużą kartę pamięci – przywieziecie ze sobą gigabajty zdjęć – fotografowaniu nie można się oprzeć 🙂

Każdy może dołączyć!

Bez względu na to, czy o podróży na Islandię marzyłeś od lat, na ekranie telefonu masz zdjęcie zorzy polarnej, a w pokoju fototapetę z panoramą Reykjaviku, czy jesteś szalonym weekendowym podróżnikiem, który w tej sekundzie poczuł zew Islandzkiej przygody – zapisuj się śmiało. Nie ważne, czy chcesz jechać z kimś najbliższym, grupką znajomych, czy sam – dla każdego znajdzie się miejsce. Jesteśmy przekonani, że już na lotnisku zapomnisz o tym, że podróżujesz samodzielnie i zostaniesz przyjęty z otwartymi ramionami do ekipy eksploratorów podczas naszej jesiennej wyprawy na Islandię! 😊

Podczas wyprawy m.in.:
 • Odwiedzimy kanion Fjarðarárgljúfur, który poza kosmicznie trudną do wymówienia nazwą i pięknymi widokami był miejscem kręcenia teledysku Justina Biebera
 • Odwiedzimy plażę nie z tego świata - czarna plaża (Reynisfjara Beach) działa na wyobraźnię jak żadna inna
 • Będziemy podziwiać niesamowitą naturę wody – odwiedzimy wodospady i gejzery, których na Islandii nie brakuje
 • Czeka nas jeszcze wiele innych atrakcji – sprawdź plan wyjazdu zamieszczony poniżej, żeby poznać wszystkie zaplanowane miejsca do odwiedzenia
Prowadzący

Anna Szczygieł

Specjalistka od animacji

Zwinnie i z gracją niczym kreska, którą pociągnięty jest dziób Kaczora Donalda zaanimuje każdą grupę, nawet etatowych smutasów, szerząc skutecznie dobrą zabawę i uśmiech godny Kubusia Puchatka nasyconego miodkiem. Do tego ogarnięta i pomocna niczym linijka przy rysowaniu prostej. Ogólnie pełen konkret 🙂

Gdzie śpimy?

W ciągu wyjazdu śpimy w guesthousach /pensjonatach / domkach (w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne). Co ważne, codziennie w innym miejscu, a to wszystko po to, aby nie tracić czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w których będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręczniki. W 3 noclegach zagwarantowane jest śniadanie, w jednym z noclegów przygotujemy je wspólnie. Prowiant na drogę i obiadokolacje będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią (drugi nocleg nie posiada kuchni). Będziemy też razem robić zakupy w okolicznych sklepach.

Plan

Dzień 1Warszawa – Reykjavik

Naszą islandzką przygodę rozpoczynamy w środę, 23 września 2020, wieczorem w hali odlotów na lotnisku Chopina (szczegóły wylotu w sekcji Podstawowe informacje -> Przelot). Na Islandii lądujemy około północy. Zaraz po wylądowaniu odbieramy auta i nocujemy w hotelu zlokalizowanym w okolicy lotniska.

Dzień 2Reykjavik – Thingvellir – Geysir– Gullfoss - Faxafoss

Po pobudce zjemy pierwsze śniadanie na islandzkiej ziemi i spakujemy się do naszych samochodów, żeby wyruszyć na eksplorowanie Islandii. Najpierw odwiedzimy lokalną sieć sklepów – Kronan, żeby zrobić zapasy 😉

Po uzupełnieniu plecaków pojedziemy w podróż w kierunku Thingvellir. Poza walorami estetycznymi, jak chyba wszystko na Islandii 😉 ma ona również bardzo ważne znaczenie historyczne. To właśnie tutaj w 930 roku po raz pierwszy zebrał się islandzki parlament Althing, który uważany jest za najstarszą tego typu instytucję w dziejach nowożytnej Europy. Tradycja zebrań w Thingvellir kultywowana jest po dziś dzień, kiedy to w największe święta narodowe parlament zbiera się właśnie tutaj, a nie w Reykjaviku. Chwilę później udamy się, aby zobaczyć 22-metrowej wysokości wodospad położonym na rzece Öxará. Następny przystankiem będzie Geysir. Tak, tak – skojarzenie z gejzerem jest prawidłowe. Geysir to umowny ojciec wszystkich gejzerów — to właśnie Geysir jako jeden z pierwszych pojawił się w literaturze opisującej to niecodzienne zjawisko, i to od niego wywodzi się termin gejzer. Co prawda jest już nieaktywny, ale w jego najbliższej okolicy znajduje się kilka wciąż działających gejzerów. Później pojedziemy do Gulfoss, czyli tym razem najsłynniejszego wodospadu na całej Islandii. Dlaczego jest taki popularny? Gullfoss składa się z dwóch imponujących kaskad — w każdej sekundzie przepływa tu blisko 400 metrów sześciennych wody. W stworzono malownicze ścieżki oraz liczne platformy widokowe, z których można podziwiać spadające z impetem ogromne masy wody. Gullfoss nazywany jest złotym wodospadem, a nazwę tę zawdzięczaja rozpryskującej się w świetle słońca na skałach złocistej wodzie. Na koniec tego dnia czekać będzie na nas Faxafoss, czyli niepozorny wodospad, który nie jest obleganych przez turystów, a z pewnością wart zobaczenia. Następnie czeka nas przejazd do hotelu i wspólna integracja 🙂

Dzień 3Seljalandfoss – Reynisfjara Beach - Green Lava Walk

Kolejny dzień znów wypakowany jest islandzkimi atrakcjami. Na dobry początek pojedziemy do wodospadu Seljalandfoss. Jest wysoki na 65 metrów (aż 14 metrów więcej niż popularny na całym świecie wodospad Niagara!). W lecie można go obejść także od drugiej (tylnej) strony. Natomiast w zimie największe wrażenie robią jego zamarznięte boki — takie rzeczy tylko w bajkach lub na Islandii 😉 To nie koniec wodospadów na dziś. Kolejnym, który odwiedzimy jest wodospad Skógafoss. Jeden z największych islandzkich wodospadów. Jego całkowita wysokość to 62 metry przy szerokości równej 15 metrów. Strumienie wody z wodospadu uderzają w ziemię z olbrzymią siłą, w efekcie czego bezustannie w powietrzu unosi się olbrzymia wodna mgiełka. Później szybka wizyta w sklepie z pamiątkami i dalsza moc atrakcji.

Po tych atrakcjach odwiedzimy plażę – tę podobno najbardziej zachwycającą. Reynisfjara Beach, bo o niej mowa, to z całą pewnością najsłynniejsza czarna plaża na całej Islandii. Zachwyca nie tylko swą barwą. Zaskoczą Was na niej także niesamowite formacje skalne oraz roztaczający się z niej spektakularny widok. Tak, wiemy – ciągle mówimy Wam o spektakularnych widokach, ale Islandia właśnie taka jest. CU-DO-WNA!

Następnie udamy się w kierunku Scenic Green Lava Walk, by w końcu dotrzeć do głównej atrakcji – Kanionu Fjarðarárgljúfur. Jego nazwę tłumaczy się jako „kanion rzeki piór”, a samo miejsce jest jednym z najbardziej malowniczych kanionów Islandii. Prawdziwe oblężenie zaczął przeżywać po 2015 kiedy to pojawił się w teledysku Justina Biebera (w piosence I will show you). Bez względu na to, czy należysz do grona bieliebers, czy masz raczej sceptyczne nastawienie do jego muzyki – widoki z Kanionu z pewnością „wyrwą Cię z butów” 😉 Po tych wszystkich magicznych widokach i długich spacerach skończymy dzień w przytulnym hotelu.

Dzień 4Laguna Jokulsarlon – Diamond Beach - wodospad Svartifoss

Po śniadaniu pojedziemy do Laguny Jokulsarlon. To jeden z islandzkich „cudów natury”, których na próżno szukać w naszym kraju. Jeśli do tej pory jeszcze Cię nie zamurowało, to widok Laguny na pewno to zmieni. Tam możemy poczuć się jakbyśmy znajdywali się na Antarktydzie. A tak naprawdę jesteśmy nad jeziorem powstającym z topniejącego lodowca Vatnajökull. Po tafli jeziora dryfują kry, w tle widać jęzor lodowca, który przybiera ciemne, powulkaniczne odcienie, a błękit widoczny jest tylko w śladowych ilościach. Na własne oczy przekonasz się ile kolorów może przybrać lód – od niebieskości, przez biel, aż po bryły przezroczyste – wyglądające niemal jak lustro. Ależ tam jest pięknie!

Nieopodal laguny znajduje się Diamond Beach. To plaża o czarnym, wulkanicznym piasku, który pokryty jest tysiącami większych i mniejszych lodowych kryształów, które wyglądają jak prawdziwe diamenty. Weźcie ze sobą spore karty pamięci, bo będziecie fotografować jak szaleni 😊

Później pojedziemy zwiedzać wodospad Svartifoss, położony w Parku Narodoym Skaftafell na Islandii, uchodzi za najbardziej oszałamiający wodospad nie tylko w Europie, ale także na świecie. Wodospad był inspiracją islandzkich architektów przy projektowaniu Teatru Narodowego i kościoła Hallgramskirkja w stolicy kraju – Reykjaviku.😊 To już koniec atrakcji na ten dzień, bo wizycie na czarnej, magicznej plaży udamy się do hotelu.

Dzień 5/6Blue Lagoon – Gunnuhver – Reykjawik – Warszawa

To będzie nasz ostatni dzień na Islandii. Na start Blue Lagoon, czyli jedna z najbardziej popularnych atrakcji Islandii! Piękna, mleczno-niebieska matowa woda stanowi duży kontrast dla otaczających to miejsce czarnych pól lawowych pokrytych zielonym mchem. Co więcej, National Geographic przyznał Blue Lagoon tytuł jednego z 25 cudów świata. Zobaczymy te spektakularne rozlewiska na zewnątrz, ale i tak na pewno zapadnie nam to na długo w pamięci 🙂

Później pojedziemy do Gunnuhver – bardzo aktywnego obszaru geotermalnego, skąd wydobywają się nieustannie kłęby pary wodnej. Ciepłej, duszącej i śmierdzącej 🙂 Na Islandii ponad 80% mieszkańców twierdzi, że na wyspie mogą mieszkać elfy, w związku z tym nie dziwi fakt, że nazwy lokalnych atrakcji często wywodzą się z baśniowych opowieści. Nazwa Gunnuhver pochodzi od złego ducha kobiety Gudrun, która za życia została uwięziona w gorących źródłach przez księdza 400 lat temu. Źródło faktycznie jest gorące – temperatura przekracza 300 stopni Celsjusza!

Później wrócimy do cywilizacji, czyli stolicy Islandii – Reykjawiku. Zwiedzimy Operę Harpa, która otrzymała europejską nagrodę Miesa van der Rohe w kategorii współczesnej architektury. Budynek wygląda naprawdę niesamowicie, a największe wrażenie robią szklane, kolorowe ściany. Później spacerem przejdziemy do centrum pod kościół Hallgrimskirkja. Tam będzie czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta. Wieczorem oddajemy samochody i z tysiącem zdjęć i milionem wspomnień wracamy do Warszawy.

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Dostępność niektórych atrakcji jest zależna od warunków atmosferycznych.

Relacja oraz opinie z poprzedniego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz relacje zadowolonych podróżników z pierwszych wypraw na Islandię, które zorganizowaliśmy! :)

Dziękuję za dobrą organizację wyprawy na Islandię. Program w pełni satysfakcjonujący! Ania bardzo dobrze zorganizowana, traktująca uczestników poważnie. O wszystkim z wyprzedzeniem nas informowała, przedstawiała ewentualne sugestie, nie narzucała swojej woli. Do tego życzliwa, pomocna, pozytywnie nastawiona 🙂 Już polecam Was znajomym, bo wyprawa na Islandię z gdzienaweekend.pl to niezapomniana przygoda! Zostanie mi wiele wspaniałych wspomnień 🙂

Bożena B.

Wyprawa I organizacja ekstra. Ania jest przecudowna osoba, która w świetny sposób oprowadziła nas po wyspie. Zahaczyliśmy o wiele nadprogramowych miejsc dzięki jej niebywałej organizacji. Było ekstra!! Na pewno zdecydujemy się na ponowny wyjazd z Wami 😉

Adam K.
Koszty
Cena: 2499 zł + przelot

płatna w 3. ratach:
400 zł w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji,
1000 zł do 24.08.2020 r.
1099 zł do 4.09.2020 r.

Cena zawiera:
 • Wynajem aut 5-osobowych (Dacia Duster lub Hyundai Tucson)
 • Koszty paliwa i parkingów
 • 4 noclegi w guesthousach /pensjonatach / domkach w pokojach 2-4 osobowych (łazienki w pokoju lub wspólne)
 • 3 śniadania (w noclegach)
 • Ubezpieczenie KL i NNW na terenie Islandii
 • Opiekę polskiego pilota-przewodnika z Warszawy
 • Autorski unikalny program zwiedzania :)
 • Podatek VAT
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Niezapomniane wspomnienia z wyprawy po Islandii!
 • Bon o wartości 200zł - nasza rekompensata 75% kosztów testu na COVID-19!
  (patrz Test na COVID-19 i zasady wjazdu na Islandię)*
Cena nie zawiera:

 

*Bony zostaną przesłane w postaci e-mali z kodem Bonu po powrocie z wyjazdu.

Zapisy

Aby się zapisać na Islandia – elfy, lód i gorące źródła! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty zaliczki.

Uwaga – wyjazd odbędzie się przy min. 10 uczestnikach. Prosimy po rejestracji i wpłacie zaliczki o wstrzymanie się z zakupem biletów do czasu potwierdzenia wyjazdu.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).

  UWAGA! Po wyspie będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Jeden z nich będzie prowadził nasz pilot, pozostałe inni uczestnicy 🙂 Ale bez obaw! Prowadzenie na Islandii jest bardzo przyjemnie! Drogi są proste, a krajobrazy zza kierownicy jeszcze bardziej zachwycają! Kierowcy zgłaszajcie się! Przewidzieliśmy dla Was niespodziankę w ramach podziękowania za zaangażowanie ;-)

 • Prosimy o wypełnienie, jeśli zaznaczyłeś/aś powyższy pole wyboru.
 • Jeśli chcesz wykorzystać przy płatności Bon lub Voucher wpisz tutaj jego numer. Numer ten wprowadź także na końcu tytułu przelewu.

  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną przy wyjeździe na Islandię obowiązują nas przedstawione tu zasady dotyczące sytuacji epidemicznej.

GDPR

 • Ciasteczka

Ciasteczka