info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Islandia – elfy, lód i gorące źródła! [vol. 4]

0
Cena
2 299 zł
Cena
2 299 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1159

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

6 dni
Termin : 15-20.04.2020
Islandia
Miejsca : ostatnie 1 wolne miejsce :-(
Opis

Islandia to dziwny, ale niezwykły kraj, który wzbudził ogromne zainteresowanie. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na czwartą edycję wyprawy gdzienaweekendowych podróżników na Islandię! To właśnie w tym kraju w codziennej egzystencji nie przeszkadzają trwające pół roku ciemności, ale obecność elfów jest wystarczającym powodem, aby – wyrokiem sądu – zrezygnować z budowy autostrady. Aż dziw bierze, że nas tam jeszcze nie było! Postanowiliśmy to zmienić czym prędzej!

W planach mamy m.in polowanie na zorzę polarną, odwiedzenie Laguny Jokulsarlon, a nawet plażowanie na Reynisfjara Beach, czyli czarnej plaży oraz wiele, wiele innych miejsc. Jedno jest pewne – atrakcji o trudnych do wymówienia nazwach z pewnością nie zabraknie! 😉

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd przeznaczony jest dla każdego zainteresowanego odkryciem niesamowitej Islandii. Podczas wyprawy będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Nie wymagana jest specjalna kondycja, ale wyjazd jest dość intensywny pod względem przemieszczania się i zwiedzania, o czym warto pamiętać.

Przedłużony weekend - tylko 2 dni urlopu!

Islandia jest tak cudowna, że zorganizowanie tego wyjazdu wyłącznie na weekend byłoby marnotrawstwem. Wylot z Warszawy zaplanowaliśmy na 15.04 (środa wieczorem), powrót 20.04 (poniedziałek rano), dzięki czemu spędzimy na miejscu całe 4 dni, a wystarczą nam do tego tylko 2 dni urlopu!

Przejazdy i noclegi

Przelot

Na Islandię lecimy samolotem linii Wizzair. Wylatujemy z Warszawy do Reykjaviku w środę 15 kwietnia wieczorem z lotniska Chopina. Wracamy w poniedziałek 20 kwietnia rano tą samą trasą. Szczegóły lotu w sekcji Przelot poniżej.

Transport

Po wyspie będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Pierwszy samochód będzie prowadził nasz pilot, pozostałe inni uczestnicy 🙂 Nie martwcie się — wybierzemy najlepszych kierowców wśród naszej ekipy! Poruszanie się wynajętymi samochodami daję nam dużą elastyczność, gdyż do pokonania jest sporo kilometrów – a wszystko po to, aby pokazać Wam różne oblicza wyspy.

Dzienne przejazdy to około 3-4 godziny (ostatniego dnia 5 godzin), ale podczas tras będziemy się zatrzymywać, żeby odwiedzać zaplanowane dla Was atrakcje. Radzimy rezerwować miejsce przy oknach, bo naprawdę – będzie co oglądać! 😉

Noclegi

W ciągu wyjazdu śpimy w domkach / hotelach / hostelach, w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne. Co ważne, codziennie w innym miejscu, ale to wszystko po to, aby nie marnować czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w których będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręczniki. W 3 noclegach zagwarantowane jest śniadanie, 1 pozostałe przygotowujemy wspólnie. Prowiant na drogę i obiadokolacje będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią (jeden nocleg nie posiada kuchni). Będziemy też wspólnie robić zakupy w okolicznych sklepach.

Przelot

Przelot Warszawa-Reykjavík-Warszawa nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie.

Uwaga — wyjazd odbędzie się przy minimum 10 uczestnikach. Prosimy po rejestracji i wpłacie zaliczki o wstrzymanie się z zakupem biletów do czasu potwierdzenia wyjazdu.

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa WAW, środa, 15 kwietnia 2020, 21:05 › 23:20

Powrót: Reykjavík KEF, poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 00:10 › 06:10

Przewoźnik: WIZZAIR

Ceny przelotów

Aktualna cena:
468 zł WIZZAIR (stan na 2020-02-11)

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę, jak i w dół) – nie działa tu reguła im wcześniej, tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny. Przy odrobinie szczęścia można czasem upolować bilety w cenie około 400 zł w dwie strony.

Sugerujemy nie sprawdzać cen bezpośrednio na stronie Wizzair, a poprzez pośredników (np. skyscanner.pl) – Wizzair bada zainteresowanie i na tej podstawie winduje ceny.

Zakup biletów

Po rejestracji i wpłacie zaliczki prosimy czekać na mailowe potwierdzenie organizacji wyjazdu i dopiero wtedy kupować bilety.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie biletów skontaktuj się z nami na info@gdzienaweekend.pl a chętnie pomożemy 🙂

Kraj wyjazdu!

Wyjeżdżamy na Islandię.

WALUTA

Obowiązującą walutą jest korona islandzka (ISK) – 100 koron= ok 3,20 zł. Karty płatnicze i kredytowe są powszechnie akceptowalne, a bankomaty dostępne 24 godziny na dobę. Tylko w nielicznych bankach możliwa jest wymiana złotówek, dlatego zakupu waluty najkorzystniej dokonać jeszcze w Polsce.

CENY

Ceny praktycznie wszystkich produktów spożywczych w Islandii są zdecydowanie wyższe niż w Polsce. Różnice w zależności od produktu wahają się od około 30% do nawet 150%-200%. Najniższe ceny znajdziemy w popularnych supermarketach takich jak: Bonus, Krónan oraz Nettó. Warto w tym miejscu podkreślić, że supermarkety poza Reykjavíkiem nie należą do bardzo dużych i wybór produktów jest w nich ograniczony.

ROAMING

Będąc na Islandii nie powinniśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z odbieraniem połączeń, wysyłaniem wiadomości SMS/MMS czy transferem danych. Warto to jednak sprawdzić u swojego operatora.

WTYCZKI ELEKTRYCZNE I NAPIĘCIE

Takie jak w Polsce. Niespodzianką mogą być gniazdka w niektórych hotelach i pensjonatach. Gniazdka te przystosowane są do specjalnych, płaskich wtyczek. Niestety, żadne polskie wtyczki, zarówno te płaskie, jak i okrągłe, nie pasują do tych gniazdek. Jednak, w większości tych miejsc, dostępne są na życzenie przejściówki, które pozwalają na podłączenie naszych urządzeń do islandzkich gniazdek. Na Islandii spotkamy też standardowe, znane nam gniazdka, do których nie będą potrzebne żadne przejściówki.

WIZA, PRZEPISY WJAZDOWE

Obywatele polscy mogą wjechać na terytorium Islandii po okazaniu ważnego dowodu osobistego. Musi on znajdować się w dobrym stanie technicznym, aby nie było żadnych problemów z identyfikacją osoby. Przy pobycie do 90 dni nie są wymagane żadne dodatkowe formalności.

OPIEKA MEDYCZNA

Choć Islandia nie należy do Unii Europejskiej, jej teren obejmuje swym zasięgiem Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ten wydawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia dokument uprawnia do korzystania z opieki zdrowotnej danego kraju na takich samych zasadach, jakie dotyczą jego mieszkańców. Na Islandii jednak sprawa się komplikuje, ponieważ obowiązuje tam szeroki system dopłat do leczenia, któremu poddani są zarówno Islandczycy, jak i przyjezdni wyposażeni w kartę EKUZ.

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
Dowód osobisty lub paszport 🙂
Ciepłe i wygodne ubrania (bielizna termiczna, ciepłą piżamę i skarpety — większość wyprawy będziemy spędzać na zewnątrz, podziwiając islandzką przyrodę. Temperatury w marcu mogą spadać poniżej zera 🙂
Kurtkę przeciwdeszczową, szalik, czapkę i rękawiczki
Krem ochronny na wiatr i pomadka do ust
Termos lub chociaż kubek termiczny
Strój kąpielowy dla chętnych kąpiele w jacuzzi na zewnątrz 😉
Wygodne buty przystosowane do chodzenia po śniegu, bo tego na Islandii nie brakuje. W planach mamy również odwiedzenie lodowców, więc adidasy się nie sprawdzą 🙂
Kartę płatniczą/kredytową (najpopularniejsza forma płatności na wyspie)
Zakupy jedzeniowe z Polski wedle uznania (będziemy zaopatrywać się w lokalnych marketach)
Trochę gotówki warto ze sobą mieć 😉
Dużą kartę pamięci – przywieziecie ze sobą gigabajty zdjęć – fotografowaniu nie można się oprzeć

Każdy może dołączyć!

Bez względu na to, czy o podróży na Islandię marzyłeś od lat, na ekranie telefonu masz zdjęcie zorzy polarnej, a w pokoju fototapetę z panoramą Reykjaviku, czy jesteś szalonym weekendowym podróżnikiem, który w tej sekundzie poczuł zew Islandzkiej przygody – zapisuj się śmiało. Nie ważne, czy chcesz jechać z kimś najbliższym, grupką znajomych, czy sam – dla każdego znajdzie się miejsce. Jesteśmy przekonani, że już na lotnisku zapomnisz o tym, że podróżujesz samodzielnie i zostaniesz przyjęty z otwartymi ramionami do ekipy szaleńców podczas naszej zimowej wyprawy na Islandię! 😊

Podczas wyprawy m.in.:
 • Będziemy mogli w 30 sekund podróżować między kontynentami - odwiedzimy most łączący Europę i Ameryką Północną
 • Uzbrojeni w aparaty fotograficzne pójdziemy podziwiać najpiękniejszy świetlny spektakl świata - udamy się na polowanie na zorzę polarną (jeśli tylko kwietniowa aura będzie odpowiednio sprzyjająca)
 • Jeśli pogoda pozwoli odwiedzimy kanion Fjarðarárgljúfur, który poza kosmicznie trudną do wymówienia nazwą i pięknymi widokami był miejscem kręcenia teledysku Justina Biebera,
 • Odwiedzimy plażę nie z tego świata - czarna plaża (Reynisfjara Beach) działa na wyobraźnię jak żadna inna.
 • Będziemy podziwiać niesamowitą naturę wody – odwiedzimy wodospady i gejzery, których na Islandii nie brakuje,
 • Czeka nas jeszcze wiele innych atrakcji – sprawdź plan wyjazdu zamieszczony poniżej, żeby poznać wszystkie zaplanowane miejsca do odwiedzenia.
Gdzie śpimy?

W ciągu wyjazdu śpimy w domkach/ hotelach/ hostelach (w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne). Co ważne, codziennie w innym miejscu, ale to wszystko po to, aby nie marnować czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w których będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręczniki. W 3 noclegach zagwarantowane jest śniadanie, 1 pozostałe przygotowujemy wspólnie. Prowiant na drogę i obiadokolacje będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią (jeden nocleg nie posiada kuchni). Będziemy też wspólnie robić zakupy w okolicznych sklepach.

Plan

Dzień 1Warszawa – Reykjavik

Naszą islandzką przygodę rozpoczynamy w środę, 15 kwietnia 2020, wieczorem w hali odlotów na lotnisku Chopina (szczegóły wylotu w sekcji Podstawowe informacje -> Przelot. Na Islandii lądujemy po północy. Zaraz po wylądowaniu odbieramy auta i nocujemy w hotelu zlokalizowanym w okolicy lotniska.

Dzień 2Reykjavik – Gunnuhver – Kerið – Villingaholt

Po pobudce zjemy pyszne śniadanie na islandzkiej ziemi i spakujemy się do naszych samochodów, żeby wyruszyć na nasz pierwszy dzień na Islandii. Najpierw odwiedzimy lokalną sieć sklepów – Kronan, żeby zrobić zapasy.

Po uzupełnieniu plecaków pojedziemy w podróż na… inny kontynent! Tak, tak – nie mylimy się. Pierwszą atrakcją będzie most Midlina, czyli most zawieszony między dwoma kontynentami – Europą i Ameryką Północną. Islandia pęka na dwie części! Spokojnie, dzieje się to bardzo powoli (2,5 cm rocznie) i w najbliższym czasie nie zanosi się na spektakularną katastrofę, ale most został zamontowany w miejscu widocznej już szczeliny. To miejsce zderzenia się dwóch płyt tektonicznych europejskiej i północnoamerykańskiej.

Później pojedziemy do Gunnuhver – bardzo aktywnego obszaru geotermalnego, skąd wydobywają się nieustannie kłęby pary wodnej. Ciepłej, duszącej i śmierdzącej 🙂 Na Islandii ponad 80% mieszkańców twierdzi, że na wyspie mogą mieszkać elfy, w związku z tym nie dziwi fakt, że nazwy lokalnych atrakcji często wywodzą się z baśniowych opowieści. Nazwa Gunnuhver pochodzi od złego ducha kobiety Gudrun, która za życia została uwięziona w gorących źródłach przez księdza 400 lat temu. Źródło faktycznie jest gorące – temperatura przekracza 300 stopni Celsjusza!

Po tej gorącej wizycie – jeśli pogoda pozwoli – pojedziemy ochłonąć do latarni morskiej Valahnúkamöl. Z punktu widokowego nad oceanem często można dostrzec orki, a nawet wieloryby! 🐳 🐳 Może i nam dopisze szczęście!

Popołudniu pojedziemy do krateru Kerið. Jest to niezwykły, naturalny twór, głęboki na 55 metrów i szeroki na 270 metrów. Otaczające go skały są czerwone i pomarańczowe, co przepięknie kontrastuje z lazurowym jeziorem, znajdującym się w kraterze przez cały rok. Jezioro wewnątrz wulkanu! Przecież musisz to zobaczyć! 😊 Oczywiście w niskiej temperaturze jezioro może być zamarznięte, ale to nie odbiera mu uroku.

Po dniu pełnym atrakcji i wrażeń pojedziemy do hotelu, żeby się rozpakować, zjeść i zintegrować. Ale jeśli myślisz, że to koniec przygód na dziś, to grubo się mylisz. Po zmroku zabieramy sprzęt fotograficzny i z wypiekami spróbujemy zobaczyć prawdziwy spektakl, który nigdzie na świecie nie smakuje tak dobrze jak na Islandii. Tak, tak – już pierwszego wieczoru poprosimy elfy o sprzyjającą aurę aby „ustrzelić” zorzę polarną!

Dzień 3Seljalandfoss – Laufskálavarða – Kanion Fjarðarárgljúfur

Kolejny dzień wypakowany islandzkimi atrakcjami. Na dobry początek pojedziemy do wodospadu Seljalandfoss. Jest wysoki na 65 metrów (aż 14 metrów więcej niż popularny na całym świecie wodospad Niagara!). W lecie można go obejść także od drugiej (tylnej) strony. Natomiast w zimie największe wrażenie robią jego zamarznięte boki — takie rzeczy tylko w bajkach lub na Islandii 😉 To nie koniec wodospadów na dziś. Kolejnym, który odwiedzimy jest wodospad Skógafoss. Jeden z największych islandzkich wodospadów. Jego całkowita wysokość to 62 metry przy szerokości równej 15 metrów. Strumienie wody z wodospadu uderzają w ziemię z olbrzymią siła, w efekcie czego bezustannie w powietrzu unosi się olbrzymia wodna mgiełka. Później szybka wizyta w sklepie z pamiątkami i dalsza moc atrakcji.

Najpierw pojedziemy do Laufskálavarða i Scenic Green Lava Walk. Te miejsca idealnie nadają się na zrobienie pamiątkowych selfie. Pamiętajcie o #wweekendniemamniewdomu 😉

To będą jednak przystanki w drodze do głównej atrakcji – Kanionu Fjarðarárgljúfur – nazwę tłumaczy się jako „kanion rzeki piór”, a samo miejsce jest jednym z najbardziej malowniczych kanionów Islandii. Prawdziwe oblężenie zaczął przeżywać po 2015 kiedy to pojawił się w teledysku Justina Biebera (w piosence I will show you). Bez względu na to, czy należysz do grona bieliebers, czy masz raczej sceptyczne nastawienie do jego muzyki – widoki z Kanionu z pewnością „wyrwą Cię z butów” 😉 Po tych wszystkich magicznych widokach i długich spacerach skończymy dzień w przytulnym hotelu.

Dzień 4Laguna Jokulsarlon – Fjallsárlón – Reynisfjara Beach

Można powiedzieć, że to dzień plażowania (wiemy, wiemy – to przecież marzec na Islandii, ale czym jest niska temperatura dla uczestników naszej wyprawy? 😉. A tak całkiem poważnie – nie bójcie się, nie mamy w planach żadnego morsowania. Po śniadaniu pojedziemy do Laguny Jokulsarlon. To jeden z islandzkich „cudów natury”, których na próżno szukać w naszym kraju. Jeśli do tej pory jeszcze Cię nie zamurowało, to widok Laguny na pewno to zmieni. Tam możemy poczuć się jakbyśmy znajdywali się na Antarktydzie. A tak naprawdę jesteśmy nad jeziorem powstającym z topniejącego lodowca Vatnajökull. Po tafli jeziora dryfują kry, W tle widać jęzor lodowca, który przybiera ciemne, powulkaniczne odcienie, a błękit widoczny jest tylko w śladowych ilościach. Na własne oczy przekonasz się ile kolorów może przybrać lód – od niebieskości, przez biel, aż po bryły przezroczyste – wyglądające niemal jak lustro. Ależ tam jest pięknie!

Nieopodal laguny znajduje się Diamond Beach. To plaża o czarnym, wulkanicznym piasku, który pokryty jest tysiącami większych i mniejszych lodowych kryształów, które wyglądają jak prawdziwe diamenty. Weźcie ze sobą spore karty pamięci, bo będziecie fotografować jak szaleni 😊

Później pojedziemy zwiedzać kolejne polodowcowe jezioro Fjallsárlón. Laguna lodowcowa Fjallsárlón to mniejsza siostra większej laguny Jokulsarlon, czyli nic innego jak jezioro utworzone w wyniku roztapiania się wielkiego lodowca Vatnajökull (największy lodowiec w Europie), który znajduje się na południu Islandii. Przy jeziorze lodowcowym panuje ogromny chłód (lepiej zaopatrzcie się w naprawdę ciepłe kurtki).

Po tych iście antarktycznych atrakcjach zaliczymy szybką wizytę w sklepie, a popołudniu odwiedzimy jeszcze jedną plażę – tę podobno najbardziej zachwycającą. Reynisfjara Beach, bo o niej mowa, to to z całą pewnością najsłynniejsza czarna plaża na całej Islandii. Zachwyca nie tylko swą barwą. Zaskoczą Was na niej także niesamowite formacje skalne oraz roztaczający się z niej spektakularny widok. Tak, wiemy – ciągle mówimy Wam o spektakularnych widokach, ale Islandia właśnie taka jest. CU-DO-WNA! 😊 To już koniec atrakcji na ten dzień, bo wizycie na czarnej, magicznej plaży udamy się do hotelu.

Dzień 5/6Faxafoss – Gulfoss – Geysir – Oxararfoss – Reykjawik – Warszawa

To będzie nasz ostatni dzień na Islandii i upłynie nam pod znakiem „wody”. Na start Faxafoss, czyli niepozorny wodospad, który nie jest obleganych przez turystów, a z pewnością wart zobaczenia.

Później pojedziemy do Gulfoss, czyli tym razem najsłynniejszego wodospadu na całej Islandii. Dlaczego jest taki popularny? Gullfoss składa się z dwóch imponujących kaskad — w każdej sekundzie przepływa tu blisko 400 metrów sześciennych wody. W stworzono malownicze ścieżki oraz liczne platformy widokowe, z których można podziwiać spadające z impetem ogromne masy wody. Gullfoss nazywany jest złotym wodospadem, a nazwę tę zawdzięczaja rozpryskującej się w świetle słońca na skałach złocistej wodzie. Następny przystanek – Geysir. Tak, tak – skojarzenie z gejzerem jest prawidłowe. Geysir to umowny ojciec wszystkich gejzerów — to właśnie Geysir jako jeden z pierwszych pojawił się w literaturze opisującej to niecodzienne zjawisko, i to od niego wywodzi się termin gejzer. Co prawda jest już nieaktywny, ale w jego najbliższej okolicy znajduje się kilka wciąż działających gejzerów. Thingvellir (Þingvellir — Równina Zgromadzenia), to kolejne malownicze miejsce, które odwiedzimy. Poza walorami estetycznymi, jak chyba wszystko na Islandii 😉 ma ona również bardzo ważne znaczenie historyczne. To właśnie tutaj w 930 roku po raz pierwszy zebrał się islandzki parlament Althing, który uważany jest za najstarszą tego typu instytucję w dziejach nowożytnej Europy. Tradycja zebrań w Thingvellir kultywowana jest po dziś dzień, kiedy to w największe święta narodowe parlament zbiera się właśnie tutaj, a nie w Reykjaviku. Może i Wy zwołacie walne zgromadzenie postanawiające, że JESZCZE NIE WRACAMY DO POLSKI 😉

Później wrócimy do cywilizacji, czyli stolicy Islandii – Reykjawiku. Zwiedzimy Operę Harpa, która otrzymała europejską nagrodę Miesa van der Rohe w kategorii współczesnej architektury. Budynek wygląda naprawdę niesamowicie, a największe wrażenie robią szklane, kolorowe ściany. Później spacerem przejdziemy do centrum pod kościół Hallgrimskirkja. Tam będzie czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta. Wieczorem oddajemy samochody i z tysiącem zdjęć i milionem wspomnień wracamy do Warszawy.

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Dostępność niektórych atrakcji jest zależna od warunków atmosferycznych.

Relacje oraz opinie z innych wyjazdów!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz relacje zadowolonych podróżników z innych wypraw które zorganizowaliśmy! :)

To była jedna z najlepszych podróży, jaką miałam! Fantastyczni ludzie, pięknie widoki, świetna atmosfera i super piloci! Pilotów naprawdę podziwiam za fajną organizację i ogarnięcie tego niemałego stadka 😉 Pełne poświęcenie, profesjonalizm i do tego ogromne poczucie humoru – Brawo! Pomimo tego, że na wyprawę z Wami wybrałam się sama, już po 10 min w autokarze czułam się jak wśród ,,swoich”. Naprawdę bardzo dobrze wspominam wyjazd, a z nowymi znajomymi już podczas drogi do Warszawy planowaliśmy kolejne wspólnego wyjazdu z Gdzie Na Weekend 😉

MAGDA
(Praga wrzesień 2019)

BYŁO FANTASTYCZNIE, REWELACYJNIE, CUDNIE WSPANIALE 🙂 🙂 🙂 Nie tylko sama Słowenia zachwyca, ale też poziom organizacji, jak dla mnie, był rewelacyjny! Ania jako nasz przewodnik przesympatyczna, miła, ciepła, potrafiąca zintegrować całą grupę, a to przecież nie lada zadanie, bo aż 50 osób. 🙂 Co by nie pisać, warto było z Wami pojechać i mam nadzieję, że to nie mój ostatni wyjazd.

Iwona
(Słowenia maj 2019)
Koszty
Cena: 2299 zł + przelot

płatna w 3. ratach:
400 zł w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji,
950 zł do 26.02.2020 r.
949 zł do 18.03.2020 r.

Cena zawiera:
 • Wynajem aut (Dacia Duster lub Hyundai Tucson)
 • Koszty paliwa i parkingów
 • 4 noclegi w hotelach/hostelu/domkach w pokojach 2-4 osobowych (łazienki w pokoju lub wspólne)
 • 3 śniadania (w noclegach)
 • 1 kolacja na gorąco (tradycyjny islandzki gulasz rybny :) )
 • Ubezpieczenie KL i NNW na terenie Islandii
 • Opiekę polskiego pilota-przewodnika z Warszawy
 • Autorski unikalny program zwiedzania :)
 • Podatek VAT
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Niezapomniane wspomnienia z wyprawy po Islandii!
Cena nie zawiera:
Zapisy

Aby się zapisać na Islandia – elfy, lód i gorące źródła! [vol. 4] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty zaliczki.

Informujemy, iż używamy plików cookies w celach optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach oraz dla statystyk.
AkceptujęUstawienia prywatności

GDPR

 • Ciasteczka

Ciasteczka