kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Islandia alternatywna – Półwysep Snaefellsnes: jaskinia lawowa, plażujące foki i chleb z wulkanu!

0
Cena
2 899 zł
Cena
2 899 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1103

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni
Termin : 26-30.09.2024
Islandia
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Zapraszamy na nasz nowy hit – alternatywną wersję wyjazdu, podczas której odkryjemy urok mniej znanych atrakcji i dotrzemy do zachwycających miejsc, w którym rzadko bywają turyści! Czeka nas spotkanie z trollami, plaża z fokami, degustacja chleba wypiekanego w wulkanicznym piasku i nieeeeesamowity lot nad Islandią na 20 metrowym sferycznym ekranie! Zobaczymy niezwykłe wodospady, jaskinię lawową, czarną plażę i spiczastą górę, która była tłem dla akcji z Gry o Tron. Jeżeli chcesz poznać Islandię z innej strony, ten wyjazd jest dla Ciebie!

Byłeś już z nami na klasycznym wyjeździe na Islandię i chcesz dalej odkrywać ten wspaniały kraj? A może po prostu preferujesz zwiedzanie mniej oczywistych, nie tak obleganych przez turystów miejsc? Jeśli tak, to ten wyjazd jest dla właśnie dla Ciebie 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd przeznaczony jest dla każdego zainteresowanego alternatywną wersją wyjazdu na Islandię, podczas której zobaczymy wspaniałe i zachwycające, ale mniej znane atrakcje wyspy! Podczas wyprawy będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Nie wymagana jest specjalna kondycja, ale wyjazd jest dość intensywny pod względem przemieszczania się i zwiedzania, o czym warto pamiętać.

Przedłużony weekend - tylko 1 dzień urlopu!

Islandia jest tak cudowna, że zorganizowanie tego wyjazdu wyłącznie na weekend byłoby marnotrawstwem. Wylot z Warszawy zaplanowaliśmy na 26.09 (czwartek wieczorem), powrót 30.09 (poniedziałek rano około 5:45), dzięki czemu spędzimy na miejscu całe 3 dni, a wystarczy nam do tego tylko 1 dzień urlopu!

Przejazdy i noclegi

Przelot

Na Islandię lecimy samolotem linii Wizzair. Wylatujemy z Warszawy do Reykjaviku w czwartek wieczorem, 26.09.2024, z lotniska Chopina. Wracamy w poniedziałek rano, 30.09.2024, tą samą trasą. Szczegóły lotu w sekcji Przelot poniżej.

Transport

Po wyspie będziemy poruszać się wynajętymi samochodami. Daje nam to dużą elastyczność, gdyż do pokonania jest sporo kilometrów – a wszystko po to, aby pokazać Wam różne oblicza wyspy. Pierwszy samochód będzie prowadził nasz pilot na zmianę z uczestnikiem, a pozostałe uczestnicy (również po dwóch na zmianę), którzy wyrażą taką chęć 🙂 Na Islandii warunki drogowe bywają różne – od przyjemnego nadmorskiego chillu w Słońcu po śnieżyce i oblodzenia dróg, dlatego prosimy o zgłoszenia na kierowców osoby z doświadczeniem. Na chętnych czeka chwała i podziw pozostałych uczestników oraz zniżka na wyjazd 🙂

Dzienne przejazdy to około 4-6 godzin, ale podczas tras będziemy się zatrzymywać, żeby odwiedzać zaplanowane dla Was atrakcje. Radzimy rezerwować miejsce przy oknach, bo naprawdę – będzie co oglądać! 😉

Noclegi

W ciągu wyjazdu śpimy w domkach / hotelach / hostelach, w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne, w domkach spanie również w salonie. Co ważne, w różnych miejscach, ale to wszystko po to, aby nie marnować czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w którym będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręczniki. W pierwszym noclegu czekać nas będzie śniadanie, natomiast prowiant na drogę, obiadokolacje oraz pozostałe śniadania będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią. Będziemy też wspólnie robić zakupy w okolicznych sklepach.

Przelot

Przelot Warszawa-Reykjavík-Warszawa nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie.

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa WAW, czwartek, 26 września 2024, 20:45 › 23:05

Powrót: Reykjavík KEF, niedziela, 29 września 2024, 23:45 › 05:45

Przewoźnik: WIZZAIR

Ceny przelotów

Aktualna cena:
1398 zł WIZZAIR (stan na 10.04.2024) – cena bez bagażu rejestrowanego, tylko bagaż podręczny.

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę jak i w dół) – nie działa tu reguła im wcześniej tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny. Przy odrobinie szczęścia można czasem upolować bilety w cenie około 400 zł w dwie strony.

Sugerujemy nie sprawdzać cen bezpośrednio na stronie Wizzair, a poprzez pośredników (np. skyscanner.pl) – Wizzair bada zainteresowanie i na tej podstawie winduje ceny.

Zakup biletów

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie biletów skontaktuj się z nami na info@gdzienaweekend.pl a chętnie pomożemy 🙂

Kraj wyjazdu!

Wyjeżdżamy na Islandię.

WALUTA

Obowiązującą walutą jest korona islandzka (ISK) – 100 koron= ok 3,00 zł. Karty płatnicze i kredytowe są powszechnie akceptowalne, a bankomaty dostępne 24 godziny na dobę. Tylko w nielicznych bankach możliwa jest wymiana złotówek, dlatego zakupu waluty najkorzystniej dokonać jeszcze w Polsce.

CENY

Ceny praktycznie wszystkich produktów spożywczych w Islandii są zdecydowanie wyższe niż w Polsce. Różnice w zależności od produktu wahają się od około 30% do nawet 150%-200%. Najniższe ceny znajdziemy w popularnych supermarketach takich jak: Bonus, Krónan oraz Nettó. Warto w tym miejscu podkreślić, że supermarkety poza Reykjavíkiem nie należą do bardzo dużych i wybór produktów jest w nich ograniczony.

ROAMING

Będąc na Islandii nie powinniśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z odbieraniem połączeń, wysyłaniem wiadomości SMS/MMS czy transferem danych. Warto to jednak sprawdzić u swojego operatora.

WTYCZKI ELEKTRYCZNE I NAPIĘCIE

Takie jak w Polsce. Niespodzianką mogą być gniazdka w niektórych hotelach i pensjonatach. Gniazdka te przystosowane są do specjalnych, płaskich wtyczek. Niestety, żadne polskie wtyczki, zarówno te płaskie, jak i okrągłe, nie pasują do tych gniazdek. Jednak, w większości tych miejsc, dostępne są na życzenie przejściówki, które pozwalają na podłączenie naszych urządzeń do islandzkich gniazdek. Na Islandii spotkamy też standardowe, znane nam gniazdka, do których nie będą potrzebne żadne przejściówki.

WIZA, PRZEPISY WJAZDOWE

Obywatele polscy mogą wjechać na terytorium Islandii po okazaniu ważnego dowodu osobistego. Musi on znajdować się w dobrym stanie technicznym, aby nie było żadnych problemów z identyfikacją osoby. Przy pobycie do 90 dni nie są wymagane żadne dodatkowe formalności.

OPIEKA MEDYCZNA

Choć Islandia nie należy do Unii Europejskiej, jej teren obejmuje jednak swym zasięgiem Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ten wydawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia dokument uprawnia do korzystania z opieki zdrowotnej danego kraju na takich samych zasadach, jakie dotyczą jego mieszkańców. Na Islandii jednak sprawa się komplikuje, ponieważ obowiązuje tam szeroki system dopłat do leczenia, któremu poddani są zarówno Islandczycy, jak i przyjezdni wyposażeni w kartę EKUZ.

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
Dowód osobisty lub paszport 🙂
Ciepłe i wygodne ubrania (bielizna termiczna, ciepłą piżamę i skarpety — większość wyprawy będziemy spędzać na zewnątrz, podziwiając islandzką przyrodę. Temperatury pod koniec września mogą już być zimowe 🙂
Kurtkę przeciwdeszczową, szalik, czapkę i rękawiczki
Krem ochronny na wiatr i pomadka do ust
Termos lub chociaż kubek termiczny
Strój kąpielowy dla chętnych kąpiele w jacuzzi na zewnątrz 😉
Wygodne buty przystosowane do chodzenia po śniegu, bo tego na Islandii nie brakuje. W planach mamy również odwiedzenie lodowców, więc adidasy się nie sprawdzą 🙂
Kartę płatniczą/kredytową (najpopularniejsza forma płatności na wyspie)
Zakupy jedzeniowe z Polski wedle uznania (będziemy zaopatrywać się w lokalnych marketach)
Trochę gotówki warto ze sobą mieć 😉
Dużą kartę pamięci – przywieziecie ze sobą gigabajty zdjęć – fotografowaniu nie można się oprzeć

Każdy może dołączyć!

Bez względu na to, czy o podróży na Islandię marzyłeś od lat, na ekranie telefonu masz zdjęcie zorzy polarnej, a w pokoju fototapetę z panoramą Reykjaviku, czy jesteś szalonym weekendowym podróżnikiem, który w tej sekundzie poczuł zew Islandzkiej przygody – zapisuj się śmiało. Nie ważne, czy chcesz jechać z kimś najbliższym, grupką znajomych, czy sam – dla każdego znajdzie się miejsce. Jesteśmy przekonani, że już na lotnisku zapomnisz o tym, że podróżujesz samodzielnie i zostaniesz przyjęty z otwartymi ramionami do ekipy szaleńców podczas naszej wyprawy na Islandię! 😊

Podczas wyprawy m.in.:
 • Będziemy podziwiać niesamowite wodospady Hraunfossar, Barnafoss i Bruarfoss!
 • Zejdziemy w głąb jednej z największych na świecie jaskiń lawowych Víðgelmir!
 • Poznamy islandzkie trolle, ich historię i legendy w Troll Garden!
 • Zachwycimy się najczarniejszym kościołem Budakirkja!
 • Odwiedzimy plażę Ytri Tunga, by podziwiać plażujące tam foki!
 • Wieczorami będziemy trzymać kciuki, by na islandzkim niebie ujrzeć niesamowitą zorzę polarną!
 • Zwiedzimy Półwysep Snefellsness – zwany Islandią w pigułce ;)
 • Skosztujemy chleba wypiekanego w wulkanicznym piasku!
 • Odkryjemy niesamowitą Islandię z lotu ptaka, dzięki FlyOver Iceland!
 • To i wiele innych atrakcji czeka na nas na Islandii – sprawdź plan wyjazdu zamieszczony poniżej!
Gdzie śpimy?

W ciągu wyjazdu śpimy w domkach/hotelach/hostelach (w pokojach 2-4-osobowych, możliwe łóżka podwójne i piętrowe, łazienki często wspólne, w domkach możliwe spanie również w salonie). Co ważne, codziennie w innym miejscu, ale to wszystko po to, aby nie marnować czasu na długie przejazdy. Dzięki temu zobaczymy więcej atrakcji tej magicznej wyspy!

Obiekty, w którym będziemy nocować wyposażone są w pościel i ręcznikiW pierwszym noclegu czekać nas będzie śniadanie, natomiast prowiant na drogę, obiadokolacje oraz pozostałe śniadania będziemy przygotowywać wspólnie własnymi siłami 🙂 Zazwyczaj miejsca, w których będziemy nocować dysponują kuchnią. Będziemy też wspólnie robić zakupy w okolicznych sklepach.

Prowadzący

Anna Szczygieł

Specjalistka od animacji

Zwinnie i z gracją niczym kreska, którą pociągnięty jest dziób Kaczora Donalda zaanimuje każdą grupę, nawet etatowych smutasów, szerząc skutecznie dobrą zabawę i uśmiech godny Kubusia Puchatka nasyconego miodkiem. Do tego ogarnięta i pomocna niczym linijka przy rysowaniu prostej. Ogólnie pełen konkret 🙂

Plan

Dzień 1Warszawa – Reykjavik

Wspólną przygodę rozpoczniemy w czwartek wieczorem, 26 września 2024 – spotkamy się w hali odlotów na lotnisku Chopina (szczegóły wylotu w sekcji –> Przelot. Na Islandii wylądujemy przed północą, wypożyczymy auta i pojedziemy do miejsca noclegu niedaleko lotniska.

Dzień 2Reykjavik – Hraunfossar i Barnafoss – Víðgelmir - Troll Garden

Po pobudce zjemy śniadanie, spakujemy bagaże do aut i pojedziemy odkrywać Islandię, robiąc na początku przerwę na zakupy, by zrobić zapasy na cały wyjazd.

Z Keflaviku wyruszymy na północ kraju, by dotrzeć do najbardziej nietypowego wodospadu Islandii. Wodospad Hraunfossar to w zasadzie grupa wodospadów mająca prawie kilometr długości. Powstała jako efekt erupcji jednego z wulkanów leżących pod pobliskim lodowcem i zamiast potężnego strumienia ma postać niezliczonej ilości strumyków krystalicznie czystej wody, które wypływają z krawędzi pola lawy. Spacerując wzdłuż malowniczych kaskad dotrzemy do Wodospadu Barnafoss, którego spiętrzone wody spadające z 9 metrowych półek skalnych podziwiać będziemy z platformy widokowej. Na miejscu poznamy interesującą legendę związaną z jego nazwą. 😊

Następnie pojedziemy do Jaskini Víðgelmir – jednej z największych jaskiń lawowych na świecie (biorąc pod uwagę jej kubaturę, długość i objętość). Zwiedzanie rozpoczniemy od zejścia przez wąski tunel, by wyjść na niezwykle przestronną ścieżkę zdumiewających formacji skalnych. Wędrując pod ziemią pokonamy ponad 1,5km słuchając przy tym historii, opowieści i ciekawostek od lokalnego przewodnika. Przez cały rok panuje tam temperatura 2-3oC, więc warto zabrać dodatkowe okrycie!

Kolejną atrakcją będzie Troll Garden – klimatyczny, bardzo charakterystyczny park z mitycznymi trollami. Będzie okazja by zrobić nietypowe zdjęcia z figurami trolli, poznać islandzkie legendy, podziwiać widoki na ścieżce widokowo-trollowej, a nawet wejść do kotła trolla! 😊

Po intensywnym dniu pojedziemy do miejsca noclegu, by się rozpakować, zjeść i zintegrować. A wieczorem po zmroku, uzbrojeni w sprzęt fotograficzny, będziemy oczekiwać na niesamowity spektakl świetlny – zorzę polarną! 

Dzień 3Półwysep Snefellsness

Tego dnia po śniadaniu odwiedzimy „Islandię w pigułce”, czyli piękny, dziewiczy Półwysep Snefellsness. Na początku dotrzemy do plaży Ytri Tunga, a tam przy odrobinie szczęścia zobaczymy wylegujące się stada fok 😉

Kolejno pojedziemy do najczarniejszego kościoła Islandii, a chyba i Europy. Kościół w Budir, czyli Budakirkja, ma minimalistyczną, ale bardzo wyrazistą bryłę, która wspaniale kontrastuje z niebem i widocznymi w oddali górami. Po chwili na pamiątkowe zdjęcia pojedziemy do klimatycznej wioski rybackiej Arnarstapi, gdzie zachwycimy się nieziemskim klifowym wybrzeżem.

Jadąc dalej dotrzemy do czarnej plaży Djúpalónssandur. Łukowata zatoka z czarnym piaskiem omywana przez wody Oceanu Atlantyckiego urzeknie nas surowym i niebezpiecznym pięknem. Dodatkowo skrywa ciekawe historie – przedziwne twory lawowe, szczątki brytyjskiego statku i zapomniana wioska rybacka – intrygujące? 😊

Dalej trasa poprowadzi nas przez plaże Skarðsvík Beach znaną ze swojego niezwykle kolorowego piasku, który przybiera odcienie złota i czerwieni. Następnie wybierzemy się do Kirkjufell, czyli najbardziej charakterystycznej góry Islandii. Spiczasta, wysoka na 463 m n.p.m., na przestrzeni wieków pełniła funkcję punktu orientacyjnego dla żeglarzy i podróżników. Dziś powszechnie uznawana za najpiękniejszą i często używana jako symbol piękna całej Islandii. Gratka dla fanów Gry o Tron – Kirkjufell była tłem dla scen zza Muru z 7 sezonu 😉

Po tych wszystkich magicznych widokach, klimatycznych przejażdżkach i długich spacerach wrócimy do miejsca noclegu, gdzie znów będziemy liczyć na sprzyjającą aurę, by zobaczyć zorzę polarną!

Dzień 4Bruarfoss - Laugarvatn - Reykjavik

Niedziela to będzie nasz ostatni dzień na Islandii i nie tracąc ani chwili, zaraz po śniadaniu i wymeldowaniu pojedziemy do Bruarfoss. Ten mały, ale bardzo niebieski wodospad swój kolor zawdzięcza temu, że zasilany jest wodą z lodowca Langjökull, a uroku dodają mu czarne jak smoła skały lawowe. Podobno wodospad Bruarfoss jest najbardziej niebieskim wodospadem na Islandii, musimy to sprawdzić😊

Po chwili na zadumę i odpoczynek wyruszymy do nieodległej miejscowości Laugarvatn, by przeżyć coś, co możliwe jest tylko na Islandii 😊 Weźmiemy udział w pokazie pieczenia tradycyjnego, żytniego chleba wulkanicznego w piekarni geotermalnej!  Zobaczymy jak chleb wkładany jest w odpowiednim garnku do wulkanicznych, rozgrzanych piasków. Lokalny przewodnik opisze nam cały proces, a na koniec oczywiście zaplanowana jest degustacja!

Później wrócimy do cywilizacji, czyli stolicy Islandii – Reykjaviku i odwiedzimy niepowtarzalną atrakcję FlyOver Iceland. Posłuchamy o islandzkich początkach, jej historii i tradycjach, o trollach, a potem wybierzemy się w magiczny lot nad Islandią – coś jak VR, ale sto razy lepsze! Zawieszeni przed sferycznym ekranem o długości 20 metrów zobaczymy wszystkie najważniejsze miejsca na wyspie – plaże, kaniony, lodowce, wodospady i wiele więcej. To będzie niesamowite przeżycie 😊

Następnie zwiedzimy Reykjavik – Operę Harpa, która otrzymała europejską nagrodę Miesa van der Rohe w kategorii współczesnej architektury z jej niesamowitymi i robiącymi wrażenie szklanymi, kolorowymi ścianami. Później spacerem przejdziemy do centrum pod kościół Hallgrimskirkja. Tam będzie czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta.

Wieczorem oddamy samochody i z niesamowitymi wspomnieniami i masą zdjęć, wrócimy do Warszawy.

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Relacja oraz opinia z podobnego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się z nami wybrać zobacz relacje zadowolonych podróżników z podobnego takiego wyjazdu!

To mój kolejny wyjazd z gdzienaweekend.pl i drugi na Islandię. To miejsce pełne magii, elfów i troli, które poruszy każdego. Podczas wycieczki doświadczyliśmy potęgi czterech żywiołów: ogień pod stopami, woda spadająca z setek wodospadów, powietrze przesiąknięte zapachem siarkowodoru i ziemia bogata w unikatowe formacje skalne. Do tego widoki takie, że słów brakuje i dech zatyka. Przewodniczka Ania, po raz kolejny okazała się niezastąpiona. Atmosfera jaką tworzy, poczucie humoru jakim dysponuje oraz troska jaką nas, uczestników, otacza jest nie do przecenienia. Jest fantastyczna! Pełna pomysłów i otwarta na kolejne szalone pomysły. Dziękuję Aniu! Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kolejnym wyjeździe organizowanym przez firmę gdzienaweekend.pl

Agata P.

Wszystko z najwyższej półki: program, towarzystwo, okoliczności przyrody, Ania nasza najmilejsza no i last but not least – pogoda!. Zakochana w Islandii od pierwszego wejrzenia (byłam z Wami w październiku 2022) ucieszyłam się jak dziecko na możliwość kolejnej wyprawy w nowe, nieznane miejsca tej nieziemskiej wyspy. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania! Nie będę się rozpisywać, w skrócie wymienię co mnie najbardziej poruszyło: majestatyczne foki wygrzewające się na skałach, niespotykane dotąd formy wodospadów (Brúarárfoss to mój faworyt!), Pani Przewodnik (jej imię nie do zapamiętania w oryginale, ale w tłumaczeniu na angielski Reven Warrior) śpiewająca nam w jaskini w absolutnej ciemności islandzką pieśń (nawet samo wspomnienie wzrusza do łez), pokaz pieczenia chleba rúgbrauð w termalnym „piekarniku”, basen geotermalny na wyciągnięcie ręki (skrzętnie wykorzystany!) w ramach obiektu noclegowego… Trudno wymienić wszystko, ale to był genialny pomysł, żeby zorganizować tę alternatywną wersję, za co z całego serca Wam dziękuję!

Ewa M.
Koszty
Cena: 2899 zł + koszt biletów lotnicznych

płatna w 3. ratach:
500 zł w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji,
1300 zł do 29.07.2024,
1099 zł do 26.08.2024,

Cena zawiera:
 • Wynajem aut (Dacia Duster lub Hyundai Tucson)
 • Koszty paliwa i parkingów
 • 3 noclegi w hotelach/hostelach/domkach w pokojach 2-4-osobowych (łazienki w pokoju lub wspólne, możliwe łóżka piętrowe i małżeńskie, w domkach spanie również w salonie)
 • 1 śniadanie w pierwszym noclegu
 • Dostęp do basenów geotermalnych w 2 i 3 noclegu
 • Ubezpieczenie KL i NNW na terenie Islandii
 • Opiekę polskiego pilota-przewodnika
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
 • Autorski unikalny program zwiedzania :)
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Zakupów do przygotowania posiłków
 • Biletów lotniczych (info w sekcji Podstawowe Informacje -> Przelot)
 • Obligatoryjnych kosztów wstępów do zwiedzanych atrakcji (Jaskinia lawowa Víðgelmir, Piekarnia Geotermiczna - Laugarvatn Fontana, FlyOverIcelands, Troll Garden) - około 100 EUR
Zapisy

Aby się zapisać na Islandia alternatywna – Półwysep Snaefellsnes: jaskinia lawowa, plażujące foki i chleb z wulkanu! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty zaliczki.

Wyjazd potwierdzony – po rejestracji i wpłacie można kupować bilety 🙂

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Jeden z samochodów będzie prowadził nasz pilot, pozostałe uczestnicy, doświadczeni kierowcy, którzy podejmą się tej roli. Kierowcy otrzymają 300 zł zniżki na wyjazd. W każdym z 5 aut planujemy 2 kierowców, którzy będą prowadzić na zmianę - zależnie od ustaleń między sobą. Dziennie do przejechania mamy ok. 4-6 godzin rozłożone na cały dzień objazdu. W 90% trasy prowadzą przez asfaltowe drogi, pozostałe 10% to krótkie odcinki dojazdu do atrakcji. Prosimy mieć na uwadze, że warunki jazdy na Islandii bywają trudne - zdarzają się śnieżyce, oblodzenia, jazda w nocy itp. Prosimy zatem o zgłoszenia tylko doświadczonych kierowców.

  Uwaga - jeśli nie można wybrać jakiegoś rodzaju uczestnictwa (pasażer/kierowca) to znaczy, że nie mamy już miejsc dla tego typu uczestników.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).

Zapisz się