info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

Gruzja – trekking, rafting i plażing!

Cena
999 zł
Cena
999 zł
25 czerwca 2018

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

6 dni
Termin : 20-26.06.2018
Gruzja
ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Gruzja to kraj pełen wspaniałych ludzi, przepięknych krajobrazów i cudownych, niezwykle starych zabytków. Zapraszamy Was zatem na wyprawę do tego niezwykłego kraju. W ciągu wydłużonego o cztery dni weekendu zjedziemy ten przepiękny kraj wszerz i wzdłuż i odkryjemy jego wspaniałe uroki.

WYPRAWA POTWIERDZONA!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem mniej turystycznych obszarów Gruzji. Nie wymagana jest specjalna kondycja, ale czeka nas kilkugodzinny trekking na lodowiec o umiarkowanej trudności, o czym warto pamiętać.

6 dni wyjazdu a tylko 3 dni urlopu!

Wylatujemy z Warszawy z lotniska Chopina w środę 20.06 o 21:35 a lądujemy we wtorek 27.06 o 16:15, więc wystarczy wziąć 4 dni urlopu, aby spędzić w Gruzji 6 dni!

Transport i noclegi

Do Gruzji dostaniemy się samolotem. Wylatujemy z Warszawy z lotniska Chopina w środę 20.06 o 21:35 a lądujemy we wtorek 27.06 o 16:15.

Na miejscu będziemy poruszać się komfortowym, klimatyzowanym busem, którego standard nie odbiega od typowych europejskich. W planach także jednodniowa wyprawa w góry autami terenowymi. Nie planujemy przejazdów nocnych, odległości które będziemy pokonywać ograniczają się do maksymalnie kilkugodzinnych przejazdów.

W ciągu wyjazdu spędzamy 5 nocy w gruzińskich pensjonatach o przyzwoitym standardzie.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Odkryjemy niezwykły kanionu Martvili!
 • Zatracimy się w niezwykłym widoku na lodowiec Chalaadi!
 • Wybierzemy się w niezapomnianą wycieczka Jeepami do Uszguli!
 • Odpoczniemy w Sarpii na plaży złożonej z miliony różnej wielkości kamyczków!
 • Zachwycimy się kanionem Okatse i wodospadami Kinchkha!
 • I wiele, wiele innych!
 • A to wszystko zwiedzimy z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem!
Gdzie nocujemy?

Będziemy nocować w komfortowych pensjonatach, które zostały bardzo dobrze ocenione  na portalu booking.com. W cenie są również zagwarantowane śniadania każdego dnia.

Galeria
Plan

Dzień 0/1Warszawa – Kutaisi - Kanion Martvili - Mestii

Startujemy – i tym razem dosłownie – z Warszawy (lotnisko Chopina, szczegóły wylotu w sekcji Przeloto do Kutaisi) i lądujemy w Kutaisi w czwartek wczesnym porankiem. Tam odbiera nas bus z kierowcą i polskojęzycznym przewodnikiem i jedziemy w kierunku Kanionu Martvili. Po drodze zaplanowaliśmy przerwę na posiłek, po którym niebawem dotrzemy do kanionu z majestatycznie pionowymi ścianami i pięknym drzewostanem! Kanion jest jednym z wyjątkowych i niesłychanie pięknych atrakcji naturalnych Gruzji. Dla chętnych będzie możliwość skorzystania ze spływu pontonem (jeśli czas i pogoda pozwoli). Kanion jest naprawdę warty zobaczenia, a widoki zapadną nam na długo w pamięci 🙂 Po zwiedzeniu pierwszej atrakcji wyruszymy w drogę do Mestii, miejsca naszego noclegu, w trakcie podróży zaplanowaliśmy przerwę na posiłek. Wieczorem zakwaterujemy się i udamy się na zasłużony odpoczynek.

Dzień 2Mestia - Uszguli - Mestia

Rano po śniadaniu wyruszymy na wycieczka Jeepami do Uszguli. Trasę pokonamy w około 3 godziny. Uszguli to według popularnych opinii najwyżej położona wioska w Gruzji oraz Europie. Obejmuje cztery osady położone na wysokości między 2100 a 2200 m n.p.m. z górującymi nad domami wieżami charakterystycznymi dla regionu Swanetii. Na horyzoncie ciągnie się najwyższe pasmo Kaukazu ze Szkarą na czele, będącą drugim najwyższym szczytem tego łańcucha górskiego. Uszguli znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, nic dziwnego skoro zabudowania wioski sięgają IX wieku i jak się spaceruje uliczkami, odnosi się wrażenie, że niewiele się zmieniło. Na miejscu zaplanowaliśmy dłuższą przerwę na posiłek. Gdy już nacieszymy się niezwykłymi widokami oraz poczujemy klimat tej niezwykłej wioski wyruszymy w drogę powrotną. Około godziny 17ej dotrzemy do miejsca noclegu, a wieczorem zasiądziemy wspólnie do tradycyjnej gruzińskiej kolacji 🙂

Dzień 3Mestia – Lodowiec Chalaadi – Mestia - Batumi

Lodowiec jest kolejnym punktem obowiązkowym w Mestii. Zaraz po śniadaniu wyruszamy w drogę. Droga pod lodowiec Chalaadi nie jest skomplikowana ale dość długa, jest to 12,5 km w jedną stronę, dlatego też pierwszy odcinek przemierzymy busem. Droga dostępna dla samochodów kończy się przy pięknie położonym, widowiskowym moście okrążającym łukiem skałę. Następnie czeka na treking po tym niezwykłym terenie pełnym olśniewających widoków. Po dotarciu na miejscu zobaczymy jak z lodowca wypływa rzeka, widok jest niesamowity! Do Mestii wrócimy tą samą drogą. Po 17ej wyruszymy do jednego z najstarszych miast Gruzji – Batumi, w którego okolicach będziemy nocować. Powinniśmy tam dotrzeć przed północą.

Dzień 3Batumi - Sarpi - Gonio - Batumi

Po śniadaniu wyruszymy do Sarpii – miejscowości położonej na granicy gruzińsko-tureckiej. To tutaj będzie na nas czekała przepiękna kamienista plaża. Tutejsze morze ma czystą wodę a zamiast piasku na plaży znajdziemy miliony różnej wielkości kamyczków, więc dla plażowiczów mających do czynienia głównie z plażami piaszczystymi, poruszanie się tutaj może być całkiem nowym doświadczeniem. Widok na kamieniste klify porośnięte bujną zielenią, Turecki meczet, a także dreszczyk emocji związany z pływaniem w wodach granicznych, czyni kąpiel tutaj czymś wyjątkowym. Musicie tylko uważać aby za daleko nie popłynąć na południe, ponieważ możecie zostać zatrzymani przez straż graniczną 🙂 Po odpoczynku na plaży udamy się dalej w drogę, do miejscowości Gonio, gdzie będzie czas na zakupy i szybki posiłek. Chwilę później udamy się na zwiedzanie rzymskiej fortecy z II wieku naszej ery, która do naszych czasów zachowała się w bardzo dobrym stanie. Następnie udamy się w drogę powrotną do Batumi. Zaraz po przybyciu rozpoczniemy zwiedzanie tego oryginalnego miasta, zobaczymy m.in. starówkę, turecki meczet z drugiej połowy XIX wieku, Park Przymorski, Uniwersytet, synagogę, dawny kościół katolicki z początku XX wieku. Miasto to jest jednym z najważniejszych portów Morza Czarnego, a jednocześnie również modnym, letnim kurortem. Wieczorem wrócimy pod Batumi, do miejsca naszego noclegu, gdzie zaplanowaliśmy wspólną integrację w gruzińskim pubie 😉

Dzień 4Batumi – Okatse - Kutaisi

W tym dniu po śniadaniu wyruszymy w kierunku Okatse. Kanion Okatse i wodospady Kinchkha to główne cele podróży na przedostatni dzień naszego pobytu w Gruzji. Przed dotarciem na miejsce zaplanowaliśmy przerwę na posiłek. Po dotarciu czekać na nas będzie teren kanionu, z przytwierdzonymi do skalnej ściany kładkami, kilkadziesiąt metrów nad przepaścią. W najgłębszym miejscu wysokość dochodzi do 100 m! Wrażenie jest takie, jakbyśmy lewitowali nad tą plamą wody i lasów, przemieszanymi barwami! Emocje gwarantowane, a widoki nieziemskie 🙂 Po zachwytach nad kanionem udamy się podziwiać przepiękne wodospady Kinchkha. Ich nie da się opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy! Popołudniem wyruszymy w drogę do Kutaisi, gdzie chwilę później zwiedzimy słynną katedrę. Wieczorem udamy się wspólną kolację gruzińską.

Dzień 5Kutaisi – Borjomi – Kutaisi - Warszawa

W tym dniu zaraz po śniadaniu wyruszymy na rafting! Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas tego spływu! Przed południem znajdziemy jeszcze czas na zrobienie zakupów, a około południa wyruszymy drogę na lotnisko skąd o 14:45 wystartujemy do Warszawy. Po 16ej powinniśmy wylądować na lotnisku Chopina i tam zakończymy naszą wyprawę.

Poprzednio w Gruzji byliśmy w czerwcu, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację i przeczytaj opinie uczestników!

Dzięki za wspaniały wyjazd, Gruzja ma swój urok, warto było zobaczyć inny kraj, gruzińskie klimaty, obyczaje, kuchnię, zabytki, itp. I myślę, że nie był to mój pierwszy i zarazem ostatni raz 🙂 Wszystko w porządku, pogoda też zamówiona, nic dodać, nic ująć. No dobra – żeby nie było tak słodko – był jeden minus – było za krótko.

Bogusia

Gruzja piękny kraj! Pilotka i lokalny przewodnik spisali się na medal, pomocni, komunikatywni, weseli z taką ekipą można ruszać na koniec świata! Na pewno skorzystam z waszych innych propozycji wyjazdowych 🙂 pozdrawiam

Jarek
Koszty
Cena: 999 zł
Cena zawiera:
 • Transport komfortowym busem z klimatyzacją podczas całej podróży po Gruzji – ponad 1000km! (w zależności od wielkości grupy może dodatkowo jechać także samochód terenowy)
 • 5 noclegów w pensjonatach (standard przyzwoity, łazienki mogą być na kilka pokoi)
 • 5 śniadań
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę lokalnego polskojęzycznego przewodnika
 • Opiekę pilota z Polski
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków (będą w większości organizowane wspólnie przez przewodnika w rozsądnych cenach - około 20zł-30zł za obiad)
 • Kosztów wstępów (kanion Martwili, jeepy do Ushguli, kanion Okatse, rafting) - około 100GEL
 • Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN (więcej informacji tutaj)
 • Przelot do Kutaisi (od około 600zł, info w sekcji Przelot do Kutaisi)
Przelot do Kutaisi

Przelot Warszawa-Kutaisi nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie. Po rejestracji oraz otrzymaniu wpłaty będziemy kontaktować ze sobą osoby, aby mogły kupić bilety wspólnie na samolot wykorzystując np. jedną kartę Wizzair.
Uwaga – wyjazd odbędzie się przy min. 10 uczestnikach. Prosimy po rejestracji i wpłacie zaliczki o wstrzymanie się z zakupem biletów do czasu potwierdzenia wyjazdu.

WYPRAWA POTWIERDZONA! – po zapisie i wpłacie zaliczki można kupować bilety!

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa WAW, środa, 20 czerwca, 21:35 › 2:55

Powrót: Kutaisi KUT, wtorek, 26 czerwca, 14:45 › 16:15

Przewoźnik: WIZZAIR

Ceny przelotów

Aktualna cena: 477,20 zł (stan na 2018-05-29)

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę jak i w dół) – nie działa tu reguła im wcześniej tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny. Przy odrobinie szczęścia udawało się kupić bilety w cenie 500zł – 600zł w dwie strony.

Sugerujemy nie sprawdzać cen bezpośrednio na stronie Wizzair, a poprzez pośredników (np. skyscanner.pl) – Wizzair bada zainteresowanie i na tej podstawie winduje ceny.

Zakup biletów

Po rejestracji i wpłacie zaliczki prosimy czekać na mailowe potwierdzenie organizacji wyjazdu i dopiero wtedy kupować bilety.

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Gruzja – trekking, rafting i plażing! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty zaliczki.
UWAGA – do przekroczenia granicy wymagany jest ważny dowód osobisty lub paszport ważny co najmniej pół roku po dacie powrotu.

WYPRAWA POTWIERDZONA! – po zapisie i wpłacie zaliczki można kupować bilety!

 • Dane do ubezpieczenia

 • UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).