kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Górski Weekend – Beskid Sądecki – Pasmo Radziejowej! [Szczyt KGP + DGP] [NOWOŚĆ]

0
Cena
499 zł
Cena
499 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

882

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 21-23.06.2024
Beskid Sądecki
Miejsca : dostępne wolne miejsca :)
Opis

Zapraszamy na wspólny czerwcowy wyjazd w Beskid Sądecki! Wybierzemy się w jego najwyższe pasmo, które dostarczy nam wielu ciekawych miejsc i pięknych widoków. Podczas wyjazdu zdobędziemy najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego – Radziejową, odwiedzimy kilka klimatycznych schronisk, liczne pasterskie polany i wespniemy się na dwie wieże widokowe z panoramicznym widokiem, m.in. na Tatry! Wieczorem zintegrujemy się w gronie podróżników przy trzaskającym ognisku. I tym razem nie zabraknie bujnej zieleni i malowniczych krajobrazów, a dodatkowo będzie szansa na pieczątkę KGP 😉 Spędź z nami aktywnie weekend na łonie natury na szlakach Beskidu Sądeckiego!

Szczyt Korony Gór Polski [KGP]

Korona Gór Polski to 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce i poza kilkoma wyjątkami pokrywają się one z listą najwyższych szczytów. Zdobycie ich wszystkich to pokonanie ponad 30 tysięcy metrów n.p.m. oraz słynna możliwość otrzymania tytułu Zdobywcy Korony Gór Polski 🙂 (Aby go zdobyć najpierw wstąpić wstąpić do Klubu KGP).

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyt KGP nr 7. – Radziejowa w Beskidzie Sądeckim!

Szczyt Diademu Polskich Gór [DPG]

Diadem Polskich Gór to odznaka zwieńczająca zdobycie 80 najwyższych szczytów pasm i masywów górskich w Polsce (w randze mezoregionów oraz wybranych mikroregionów). Zdobyć ją można po przedstawieniu wypełnionej i potwierdzonej (np. fotografiami lub pieczątkami) książeczki odznaki DPG. Szczegóły tego wspaniałego wyzwania można znaleźć m.in. w regulaminie DPG oraz na oficjalnej stronie.

Podczas tego wyjazdu zdobędziemy szczyty:

DPG nr 23. – Radziejowa w Beskidzie Sądeckim!

Poziom trudności wyjazdu!

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie sprawdź szczegóły poziomu tutaj.

średni

 

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla osób o dobrej kondycji, które już chodziły po górach. Zalecamy zapoznanie się z opisanymi poniżej szczegółami tras (km, przewyższenia), aby zweryfikować je ze swoimi możliwościami.

Wędrujemy na lekko – bagaże zostają w autokarze.

Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami wysyłając maila na kontakt@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy w niedzielny wieczór nieco po połnócy, więc nie potrzeba brać dni wolnych.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest w piątek wieczorem, 21.06.2024, o 23:30 z Placu Defilad w Warszawie. Powrót w niedzielę 23.06.2024, około północy – pierwszej w nocy w zależności od warunków na drodze.

Można dołączyć do nas na trasie — jedziemy obwodnicą Radomia i Kielc oraz przez Kraków.

Śpimy w górskim pensjonacie w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami (pokoje 2-osobowe z łazienkami za dopłatą).

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
wygodne buty górskie ponad kostkę z podeszwą, która pozwoli na dobrą przyczepność
ubranie na cebulkę, w tym ciepłe rzeczy na wieczory przy ognisku
kurtkę przeciwdeszczową
spodnie i buty na zmianę, aby Twoje górskie buty mogły wyschnąć w razie przemoczenia (turystyczna suszarka do włosów też może się przydać)
mały plecak na kurtkę, wodę i przekąski
czapkę lub inne nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania
śniadanie na sobotę oraz suchy prowiant i napoje na 2 dni (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej na trasie oraz w schroniskach
prowiant na wieczorne ogniska

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co zobaczymy?
 • Najwyższą w pasmie Radziejową – należącą do KGP (1262 m n.p.m.)!
 • Malownicze panoramy 360 stopni z wież widokowych na Radziejowej i Koziarzu!
 • Klimatyczne i widokowe schroniska górskie na Przechybie i pod Bereśnikiem!
 • Tajemniczą górę Bryjarka nad Szczawnicą
 • Piękne widoki z pasterskich polan na Tatry, Pieniny, Gorce, Beskid Wyspowy i Beskid Sądecki!
 • Milion gwiazd na niebie podczas wieczornego ogniska!
 • I wiele innych przepięknych miejsc!
Nocleg

Będziemy nocować w górskim pensjonacie w pokojach 3 oraz 4-osobowych z łazienkami (pokoje 2-osobowe z łazienkami za dopłatą). W cenie zagwarantowane jest śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacja. Pensjonat ma typowy dla tego typu obiektów skromny, ale przytulny wystrój i posiada bardzo dobrą ocenę 4,4 na portalu google.com!

Prowadzący

Renata Wiśniewska

Propagator ds. aktywności

Biegać, skakać, latać, pływać… I tak dalej. Sami wiecie. Jeśli siedzi to chyba na rowerze. Albo w kajaku. I na dodatek zaraża pasją wszystkich wokół do aktywnego weekendowego wypoczynku. Czasem może bez wypoczynku. Ale warto, bo dzięki niej zobaczysz epickie widoki i doświadczysz niezapomnianych wrażeń. A teraz biegiem pod górę, panorama czeka!

Marcin Błoński

Pasterz grupowy

Niczym pasterz swoje stada przeprowadza bezpiecznie uczestników wycieczek przez najpiękniejsze górskie rejony. O górach wie wszystko i nawet więcej. Podejrzewamy zatem, że wychowały go wilki. Do tego gra na gitarze i śpiewa. Możliwe, że też tańczy 🙂

Plan

Dzień 1Warszawa – Kosarzyska – Obidza – Radziejowa – Przechyba – Szczawnica

Wspólny wyjazd rozpoczniemy w piątek wieczorem o godzinie 23:30 na Placu Defilad w Warszawie. Autokarem ruszymy na południe Polski, by po kilku przerwach, w tym jednej dłuższej na śniadanie, dotrzeć na start szlaku. Około 8:00 zameldujemy się na terenie Beskidu Sądeckiego i rozpoczniemy podbój najwyższego szczytu pasma – Radziejowej. Ruszając przez Suchą Doliną z parkingu na końcu Kosarzysk dotrzemy na Przełęcz Obidza (938 m n.p.m.), skąd zobaczymy pierwsze widoki na leżące nieopodal Pieniny i Tatry. Stamtąd wyruszymy dalej górskim grzbietem i po pewnym czasie wejdziemy na górę Wielki Rogacz (1182 m n.p.m.), skąd czeka nas niewielka przełęcz i ostre podejście na najwyższy wierzchołek tego dnia i całego pasma. Po intensywnej wędrówce naszym oczom ukaże się zalesiony szczyt Radziejowej (1262 m n.p.m.) i znajdująca się tam wieża widokowa, z której w nagrodę za włożony wysiłek podziwiać będziemy niezapomniany krajobraz na Tatry i całą okolicę. Radziejowa należy do KGP. 😊Po pamiątkowych zdjęciach ruszymy dalej Głównym Szlakiem Beskidzkim w kierunku góry Przehyba (1175 m n.p.m.). U jej stóp leży Schronisko PTTK na Przehybie, w którym zaplanowaliśmy przerwę. Degustując przysmaki lokalnej kuchni napawać się będziemy widokami na Tatry i Gorce. Schodząc w dół przez Gabańkę (829 m n.p.m.) dotrzemy do Szczawnicy, gdzie czekać na nas będzie autokar. Późnym popołudniem zameldujemy się w naszym noclegu i po obiadokolacji zasiądziemy do wieczornej integracji przy ognisku! 😊

Zdjęcie po lewej stronie – Mariusz Gabryś, zdjęcie środkowe oraz po prawej – Arek Szost.

Trasa:
Kosarzyska – Przełęcz Obidza – Wielki Rogacz – Radziejowa – Przehyba – Schronisko PTTK na Przehybie – Szczawnica
20,5 km, 7:07 h, podejść 865 m, zejść 977 m

Dzień 2Szczawnica – Bryjarka - Dzwonkówka - Koziarz - Warszawa

W niedzielę po śniadaniu wykwaterujemy się i pojedziemy na szlak. Ruszając ze Szczawnicy już na początku trasy zdobędziemy górę Bryjarka, gdzie wydobywano andezyty, czyli rzadkie popielate skały magmowe. Kontynuując podróż żółtym szlakiem dotrzemy do Schroniska PTTK pod Bereśnikiem, drewnianej budowli w kształcie bacówki, z której roztacza się piękna panorama na Tatry oraz Pieniny, szczególnie na pobliskie pasmo Małych Pienin. Po chwili przerwy na poranną kawę z widokiem, ruszymy żółtym szlakiem dalej w stronę najwyższego szczytu tego dnia – Dzwonkówki (982 m n.p.m.). gdzie znajduje się kilka pasterskich polan pobliskiego przysiółku Obidza 😊 Kolejne kilometry spędzone na szlaku doprowadzą nas do Koziarza (942 m n.p.m.), szczytu z drugą wieżą widokową na tym wyjeździe. To świetny punkt na podziwianie krajobrazu pozostałych szczytów Beskidu Sądeckiego, Gorców z Lubaniem i Beskidu Wyspowego. Nasyceni pięknymi widokami zejdziemy ze szlaku w Tylmanowej i wyruszymy w drogę powrotną do Warszawy, gdzie powinniśmy dotrzeć około północy – pierwszej w nocy w zależności od warunków na drodze.

Zdjęcie po lewej stronie –Jerzy Opioła.

Trasa:
Szczawnica – Góra Bryjarka – Schronisko PTTK pod Bereśnikiem – – Dzwonkówka – Koziarz – Tylmanowa
18 km, 6:14 h, podejść 746 m, zejść 831 m

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Relacja oraz opinie z podobnego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację z górskiego długiego weekendu w Beskidach i Pieninach!

Bardzo dziękujemy za udany wyjazd. Wszystko spełniło nasze oczekiwania. Bardzo dobra organizacja. Renata i Marcin pełen profesjonalizm! Będziemy Was polecać 🙂

Piotr R.

Dziękuję bardzo za super spędzony czas. Był to bardzo miły czas, który zorganizowaliście nam idealnie. Nie wiem czy wszystkie grupy jeżdżące z Wami są takie, ale tutaj były same pozytywne i przemiłe osoby. Byłem z Wami pierwszy raz, na pewno nie ostatnio.

Artur B.
Koszty
Cena: 499 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa - NKosarzyska oraz Tylmanowa - Warszawa oraz transport bagaży
 • Przejazdy autokarem na trasach lokalnych
 • Nocleg w pensjonacie w pokojach 3 i 4-osobowych z łazienkami (pokoje 2-osobowe za dopłatą 70 zł /os.)
 • 1 śniadania w formie bufetu
 • 1 obiadokolacja (zupa+drugie danie+woda)
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opiekę pilota
 • Opiekę licenjowanego przewodnika górskiego
 • Ślady tras GPX
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Prowiantu na szlaki

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Górski Weekend – Beskid Sądecki – Pasmo Radziejowej! [Szczyt KGP + DGP] [NOWOŚĆ] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • DD myślnik MM myślnik RRRR

  UWAGA - błędna data urodzenia powoduje brak ważności ubezpieczenia!

 • Dodatkowe opcje

 • Prosimy o wybór pokoju. Istnieje możliwość noclegu w pokoju 2-osobowym, za dopłatą 70 zł /os. (prosimy doliczyć do przelewu). Jeśli jakaś opcja jest wyszarzona (nie można jej wybrać) to znaczy, że nie ma już dostępnych wybranych pokoi.
 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).
 • Jeśli chcesz zjeść np. vege śniadanie lub masz inne życzenie dotyczące posiłków wpisz je tutaj.

  Wycieczki górskie zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem fizycznym i wymagają dobrego stanu zdrowia. Błędna ocena własnych możliwości może spowodować szereg trudności zarówno dla osoby, która ich doświadcza, jak i dla całej grupy. Jeśli masz wątpliwości, czy ten wyjazd jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami wysyłając maila na info@gdzienaweekend.pl i wspólnie na nie odpowiemy :)

Zapisz się