kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
kontakt@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Festiwal tulipanów + Amsterdam, Haga i Rotterdam! [vol. 2] [nocleg w Amsterdamie]

0
Cena
1 499 zł
Cena
1 499 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1390

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni (przedłużony weekend)
Termin : 12-16.04.2024
Holandia
Miejsca : lista rezerwowa :-(
Opis

W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszą edycją zapraszamy na drugą edycję wyjazdu do Holandii – obiecujemy, że pięknych widoków i atrakcji na pewno nie zabraknie! Nie czekaj, zapisz się już dziś 🙂

To właśnie już w połowie kwietnia, gdy wiosna na dobre zaczyna rozkwitać, a natura budzi się do życia wyruszymy po raz raz drugi w 2024 roku na poszukiwanie tulipanów! Podczas przedłużonego weekendu zwiedzimy najważniejsze miasta Holandii – Amsterdam, Rotterdam, Hagę i Delft – czekają na nas niesamowite budynki, zapierające dech w piersiach widoki i lokalna kuchnia. Dodatkowo zanurzymy się w morzu tulipanów w Ogrodach Keukenhof i odkryjemy wiele zakątków, z których słynie ten kraj.

FESTIWAL TULIPANÓW - OGRODY KEUKENHOF

Najpiękniejszy wiosenny ogród świata położony pomiędzy Amsterdamem a Haga. To jedna z największych wiosennych atrakcji Holandii, gdzie na obszarze około 32 hektarów prezentowanych co roku jest ponad 7 milionów tulipanów, narcyzów, żonkili, hiacyntów i innych kwiatów cebulowych. To tutaj przez kilka tygodni można poczuć wiosnę jak nigdzie indziej 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi oraz Delftu. Dodatkowo zanurzymy się w morzu tulipanów w Ogrodach Keukenhof. Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać zarówno najsłynniejsze atrakcje jak i mniej turystyczne obszary. Na miejscu oprowadzi nas lokalny przewodnik (po polsku).

3 dni w Holandii, a tylko 1 lub 2 dni urlopu!

Wyjeżdżamy w piątek wieczorem i wracamy we wtorek przed południem, zatem w zależności od obowiązków służbowych wystarczy jeden lub dwa dni urlopu 🙂

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w piątek, 12.04.2024, o godzinie 18:00. Powrót we wtorek, 16.04.2024, około 11:00.

Śpimy w Amsterdamie w hotelu w pokojach 2-osobowych z łazienkami (pokoje 1-osobowe za dopłatą). Hotel położony jest w odległości 3 minut spacerem przystanku autobusowego, z którego można dojechać bezpośrednio do centrum miasta (autobus jedzie około 25 minut i kursuje co ok. 7 minut) 🙂 Hotel położony jest w niedużej odległości od lotniska i mogą występować odgłosy związane z operacjami lotniczymi 🙂

Kraj wyjazdu!

Wyjeżdżamy do Holandii..

WALUTA

Obowiązującą walutą jest Euro. Nie ma problemu na miejscu z bankomatami, jest ich dość dużo, równie wiele jest punktów wymiany walut, bez problemu wymienimy złotówki. Również nie ma problemu z wymianą w Polsce złotówek na euro 🙂

CENY

Średnie ceny w Holandii są wyższe niż w Polsce. Tak jak w każdy kraju ceny w Holandii zależą od konkretnego regionu czy miasta. Najdroższymi jest tu oczywiście stolica – Amsterdam oraz typowo turystyczne miejscowości, takie jak na przykład Delft. W innych częściach Holandii ceny będą jedynie nieco wyższe, od tego co znamy z Polski. Za piwo w typowej restauracji lub piwiarni  zapłacimy około 4,5€ (20 zł). Ceny posiłków w restauracjach w Holandii są wysokie. Za trzydaniowy obiad w Holandii zapłacimy około 30 euro. Można szukać tanich knajp, gdzie posiłek wyniesie nas średnio tylko 15 euro, ale w tym celu na pewno trzeba oddalić się od miejsc typowo turystycznych. To właśnie przy różnego rodzaju atrakcjach oraz w ścisłym centrum, ceny w restauracjach potrafią być nawet dwu-trzykrotnie wyższe. Sposobem na niedrogi posiłek są też oczywiście fast foody oraz uliczne przysmaki. W Holandii nie brakuje, ani budek sprzedających holenderskie frytki czy kebaby, ani tanich dań azjatyckich zabieranych w pudełkach na wynos. Do tego są też sieciowe lokale znanych fastfoodowych firm. Ceny w sklepach są również wyższe jak w Polsce.

ROAMING

Będąc w Holandii nie powinniśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z odbieraniem połączeń, wysyłaniem wiadomości SMS/MMS czy transferem danych.

WTYCZKI ELEKTRYCZNE I NAPIĘCIE

Takie jak w Polsce.

WIZA, PRZEPISY WJAZDOWE

Obywatele polscy mogą wjechać na terytorium Holandii po okazaniu ważnego dowodu osobistego. Musi on znajdować się w dobrym stanie technicznym, aby nie było żadnych problemów z identyfikacją osoby.

Co ze sobą zabrać?

Podczas naszego wyjazdu zalecamy zabrać ze sobą:
dowód osobisty lub paszport
wygodne buty – będziemy trochę spacerować :)
ubrania stosowne do warunków atmosferycznych – sugerujemy sprawdzenie prognozy pogody przed wyjazdem
śniadanie na sobotę oraz ewentualny prowiant (będzie możliwość zaopatrzenia się na stacji benzynowej). Podczas zwiedzania będzie czas wolny na posiłki.
gotówkę na obligatoryjne koszty wstępów i przewodników (szczegóły poniżej),
gotówkę na posiłki i pozostałe wydatki. Sugerujemy wymienić około 200-300 złotych na Euro w Polsce.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas długiego weekendu zobaczymy m.in.:
 • Stolicę Holandii – Amsterdam, z mnóstwem rowerów i uroczych rzecznych kanałów!
 • Grachtengordel – zabytkową dzielnicę wpisaną na listę UNESCO!
 • Malowniczą panoramę na Amsterdam z perspektywy przeszklonego statku wycieczkowego!
 • Nowoczesny i portowy Rotterdam!
 • Hagę – administracyjną siedzibę Holandii, z jej parlamentarnymi, zabytkowymi budynkami!
 • Miliony kolorowych i pachnących tulipanów w Ogrodach Keukenhof!
 • Jedno z najstarszych holenderskich miast, słynące z porcelany – Delft!
 • Holenderskie wiatraki!
 • I mnóstwo innych niesamowitych atrakcji!
Nocleg w Amsterdamie

Spędzimy dwie noce w hotelu w Amsterdamie w pokojach 2-osobowych z łazienkami (pokoje 1-osobowe za dopłatą). W cenie zagwarantowane są dwa śniadania. Hotel położony jest w odległości 3 minut spacerem od przystanku autobusowego, z którego można dojechać bezpośrednio do centrum miasta (autobus jedzie około 25 minut i kursuje co około 7 minut) 🙂 Hotel położony jest 3 km lotniska i mogą występować odgłosy związane z operacjami lotniczymi 🙂 Obiekt uzyskał dobrą ocenę 4.0 wśród użytkowników google maps.

Plan

Dzień 0/1Warszawa – Amsterdam

Naszą wspólną podróż rozpoczniemy w piątek (12 kwietnia) wieczorem o 18:00 na Placu Defilad w Warszawie, skąd wyruszymy do stolicy Holandii — Amsterdamu. Przed dotarciem na miejsce zatrzymamy się rano jeszcze na postój śniadaniowy, a po nim pojedziemy do Zaanse Schansskansenu wiatraków! Zrobimy tam krótki przystanek na mały spacer we własnym zakresie wśród wiatraków, a następnie wyruszymy do Amsterdamu, gdzie zaczniemy od czasu wolnego na lunch, małe odświeżenie i zapoznanie się z miastem we własnym zakresie. Po południu spotkamy się z lokalnym przewodnikiem, który zaprowadzi nas przez wąskie uliczki miasta, omijając liczne rowery, do punktu startowego rejsu po malowniczych kanałach Amsterdamu. Z tej perspektywy będziemy zwiedzać to niezwykłe miasto! Podczas rejsu dowiemy się o historii stolicy, jej architekturze i tradycjach mieszkańców. Przepływać będziemy pod licznymi mostami i kładkami m.in. pod kultowym Magere Brug (Chudym Mostem), przez dzielnice miasta Grachtengordel wpisaną na listę UNESCO. Z pokładu statku podziwiać będziemy eleganckie domy kupieckie, które pochodzą z holenderskiego złotego wieku, zobaczymy także piękne kościoły czy prestiżowe osiedla. Wczesnym wieczorem zameldujemy się hotelu, do którego dojedziemy komunikacją publiczną. Po dość intensywnym dniu dla chętnych, i tych mniej zmęczonych  zaplanowane jest wieczorne wspólne wyjście na miasto 🙂

Dzień 2Rotterdam - Haga

W niedzielę po śniadaniu wyruszymy autokarem na zwiedzanie Hagi, stolicy administracyjnej Holandii i siedziby holenderskiego rządu, parlamentu i rodziny królewskiej. Miasto może pochwalić się wieloma zabytkami, które na przestrzeni lat stały się siedzibą ważnych instytucji o randze międzynarodowej. Każdy będzie mógł się zachwycić tym miastem we własnym tempie w trakcie czasu wolnego spacerując po zielonych parkach lub wąskich uliczkach centrum. Podjedziemy też m.in. do okazałego neorenesansowego Pałacu Pokoju, będącego siedzibą m.in. Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości ONZ. Kolejnym puntem tego dnia będzie miasto Rotterdam. W Rotterdamie tego dnia odbywać się będzie 43. edycja maratonu – wydarzenia o randzie międzynarodowej. Co też oznacza, że do centrum miasta dojedziemy metrem, a po zwiedzaniu i czasie wolnym wrócimy metrem do autokaru. W Rotterdamie zobaczymy przeurocze nadbrzeżne uliczki, nowoczesną architekturę, biznesowe drapacze chmur i jeden z największych na świecie portów o powierzchni około 106 km kw. W trakcie czasu wolnego będzie okazja by spróbować wspaniałych serów holenderskich, owoców morza, mięs lub skusić się na doskonałe holenderskie frytki 🙂
Po intensywnym dniu wrócimy do naszego hotelu na zasłużony odpoczynek i integrację. Jeśli starczy sił chętni wybiorą się na wieczorne odkrywanie Amsterdamu 🙂 🙂

Dzień 3/4Amsterdam - Ogrody Keukenhof - Delft - Warszawa

Poniedziałek rozpoczniemy oczywiście śniadaniem, a zaraz po nim wykwaterujemy się z hotelu, wsiądziemy do autokaru i wyruszymy na poszukiwanie tulipanów! 🙂 Te kwiaty są tak ważne w Holandii, że co roku w styczniu obchodzi się święto narodowe na ich cześć. Odwiedzimy sławne na całym świecie królestwo tulipanów – Ogrody Keukenhof, które zajmują ogromną powierzchnię 32 hektarów, a wiosną rozkwita tam ponad 7 milionów kwiatów! Oprócz morza ręcznie nasadzanych roślin zachwycą nas tam również liczne fontanny, strumyki, mosty czy imponujący pałac. Pamięć telefonu szybko zapełni się od pięknych i kolorowych zdjęć! 🙂 Po czasie wolnym na zwiedzanie wyruszymy w kierunku Delft – jednego z najstarszych miast w Holandii, które rozwinęło się już w XI wieku i przez setki lat utrzymało swój romantyczny charakter. W czasie wolnym będzie można pospacerować po poprzecinanym linią kanałów centrum i zobaczyć otoczony uroczymi kamienicami Groote Markt (Rynek), nad którym góruje wieża Nieuve Kerk (Nowego Kościoła). Delft słynie z charakterystycznej niebieskiej delfickiej porcelany i fajansu, którą napotkamy na każdym kroku. Po tak intensywnym długim weekendzie wczesnym wieczorem wyruszymy do Warszawy, gdzie dotrzemy około 11:00 we wtorek.

Uwaga:
1. Plan wyjazdu jest ramowy – zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie.
2. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych przepisów.
3. Wyjazd odbywa się niezależnie od warunków pogodowych, które nie są podstawą do bezkosztowej rezygnacji. W przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwią realizację programu zaproponujemy program alternatywny.

Relacja oraz opinie z poprzedniego wyjazdu!

Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację i przeczytaj opinie uczestników z poprzedniego wyjazdu do Holandii!

To już moja trzecia wyprawa z Wami 🙂  Wycieczka wspaniale trafiona, tulipanowy zawrót głowy. Pilotki macie super, plan wycieczek jest dobrze przemyślany. Jest czas wolny, jest zwiedzanie i miejsca w które jeździmy też są często „ poza szlakiem”, co bardzo mi odpowiada. Dziękuję i do zobaczenia!
 
Ewelina K.
Przede wszystkim chciałam podkreślić, że wycieczka była wspaniała! Spełniłam moje marzenie o świecie tulipanów. Zwiedzane miejsca mnie zachwyciły, a nasze pilotki spisały się na medal, zawsze pomocne i życzliwe. Super, że było sporo wolnego czasu – udało się zwiedzić dwa muzea 🙂 Cieszę się, że odkryłam Wasze biuro podróży  i z przyjemnością wybiorę się z „Gdzie na Weekend” na kolejny wyjazd 🙂
 
Marta L.
Koszty
Cena: 1499 zł

płatna w 2 ratach:
400 zł w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji,
1099 zł do 11.03.2024.

Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem na trasie Warszawa - Amsterdam oraz Delft - Warszawa
 • Lokalne przejazdy autokarem
 • 2 noclegi w hotelu w Amsterdamie w pokojach 2-osobowych z łazienkami (pokoje 1-os. dopłatą 330 zł)
 • 2 śniadania w formie bufetu
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW na terenie Holandii
 • Opiekę pilota
 • Zestawy słuchawkowe Tour Guide na cały wyjazd!
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Obligatoryjnych kosztów wstępów i przewodników lokalnych (Ogrody Keukenhof i rejs w Amsterdamie) oraz przewodników lokalnych (ok. 60 EUR)
 • Kosztów komunikacji miejskiej (kilkanaście EUR)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod numerem ewidencyjnym 9273, numerem rejestrowym 10988-14 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Festiwal tulipanów + Amsterdam, Haga i Rotterdam! [vol. 2] [nocleg w Amsterdamie] prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.Zapraszamy na listę rezerwową. Aby się na nią zapisać należy kliknąć przycisk poniżej i uzupełnić formularz.

Zapisz się