info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
info@gdzienaweekend.pl

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Długi Narciarski Weekend – Białka Tatrzańska! [Trzech Króli]

0
Cena
669 zł
Cena
669 zł

Zapisz się

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1156

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni (przedłużony weekend)
Termin : 6-9.01.2022
Białka Tatrzańska
Miejsca : ostatnie wolne miejsca :-(
Opis

Już na samym początku nowy rok serwuje nam przedłużony weekend. To idealna okazja, aby wykorzystać go na pobyt w narciarskim raju! Zapraszamy zatem na 4-dniowy wyjazd do Białki Tatrzańskiej, gdzie będziecie mogli szusować na nartach/snowboardzie oraz wygrzać się w termach!

Fanów białego szaleństwa zachwyci największa stacja narciarska położona na Podhalu wraz z aż 14 kilometrami doskonale przygotowanych tras, która znajduje się jedynie 2km od naszego noclegu! Oczywiście codziennie dowieziemy wszystkich chętnych 🙂

Początkujący miłośnicy zimowych aktywności będą mogli rozwijać się w sztuce zjazdów — chętnych skontaktujemy z instruktorem celem umówienia zajęć 🙂

Białka Tatrzańska to także kompleks basenów termalnych i aquapark, które znajdują się tuż przy stoku!

Wszyscy, bez względu na umiejętności jazdy, będziemy integrować się oraz bawić w pensjonacie 😉

Zdjęcie główne pochodzi ze strony Kotelnicy Białczańskiej 🙂

4
DNI NA
STOKU!

3
NOCLEGI!
 

1
DZIEŃ
URLOPU!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego — zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących osób zainteresowanych jeżdżeniem na nartach/desce, a także na biegówkach. Można wziąć swój sprzęt lub wypożyczyć na miejscu.

Śpimy w Białce Tatrzańskiej, jedyne 2km do stoku! Codziennie autokar będzie dowoził nas na stok, gdzie będziemy spędzać czas od około 9:00 do około 17:00 (ostatniego dnia około 15:00). Godziny mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe/drogowe. Do pensjonatu dojeżdżają też skibusy, więc będzie można dojechać/wrócić w innych porach również.

4 dni wyjazdu a tylko 1 dzień urlopu

Aby spędzić 4 całe dni na stoku musisz wziąć tylko jeden dzień urlopu (6 stycznia jest dniem wolnym od pracy)!

Przejazdy i noclegi

Jedziemy autokarem, wyjazd jest z Placu Defilad w Warszawie w nocy ze środy 5.01.2022 na czwartek 6.01.2022 o g. 00:30. Powrót w niedzielę 9.01.2022 około 23:00.

Trzy noclegi spędzamy w komfortowym pensjonacie w Białce Tatrzańskiej w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami (pokoje 2 os.  za dopłatą). Pensjonat znajduje się jedyne 2km od stoku!

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Co mamy w planie?
 • Codzienne szusowanie na nartach/snowboardzie lub biegówkach!
 • Wspólną integrację o którą zadba nasza doświadczona pilotka!
 • Zabawę podczas kuligu a potem ognisku!
 • I wiele, wiele innych!
Białkta Tatrzańska - Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.

Białka Tatrzańska - główne atuty
 • Największa stacja narciarska położona na Podhalu!
 • Profesjonalnie przygotowane trasy, które są regularnie dośnieżane i ratrakowane!
 • Zróżnicowanie tras - są trasy i wyciągi bezpieczne dla dzieci oraz początkujących, a także zaawansowanych narciarzy / snowboardzistów!
 • Kilkanaście kilometrów tras biegowych!
 • Pięć wyciągów!
Mapa wyciągów i tras narciarskich
Cennik karnetów Tatry Super Ski w sezonie 2022

Karnet na 4 dni kosztuję 485 złotych. Dostępne są również karnety 3 dni + 2×3 godziny baseny w cenie 515 złotych. Szczegółowy cennik dostępny jest na tej stronie.

Zakupu karnetów narciarskich w Białce Tatrzańskiej można dokonywać wcześniej na stronie.

Trasy biegowe

Kotelnica Białczańska to miejsce, w którym coś dla siebie znajdą również pasjonaci biegów narciarskich. Każdej zimy, przygotowywanych jest dla nich kilka kilometrów tras, malowniczo położonych między szczytami Kotelnicy i Jankulakowskiego Wierchu. To właśnie tam co roku rozgrywa się wspaniała impreza – Red Bull Bieg Zbójników. Główne walory tras biegowych to oświetlenie i naśnieżanie. Do dyspozycji oddane zostały cztery rodzaje pętli od 1250 m do 4380 m.

Termy Bania

Tuż koło stoku znajduje się słynny białczański kompleks term i basenów. Termy Bania to aż 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale, które gwarantują super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie! Wszystkie te atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze.

Nocleg

Będziemy nocować w komfortowym pensjonacie w Białce Tatrzańskiej w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami (pokoje 2 os. za dopłatą). Nasz pensjonat znajduje się jedyne 2km od stoku, dokąd codziennie dowieziemy chętnych. Można też dojechać samodzielnie skibusem, który dojeżdża do pensjonatu. W cenie są zagwarantowane trzy śniadania oraz trzy obiadokolacje. Pensjonat uzyskał świetną ocenę 9,2 na portalu booking.com oraz 4,8 na google.com!

Prowadzący

Anna Beta

Aktywator nowości

Przewodnik, pilot, entuzjastka wycieczek rowerowych i poznawania nowych miejsc. Najbardziej lubi robić to, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robiła. Dla Ani szklanka jest zawsze do połowy pełna, a jej hasłem życiowym jest 'Bring The Action’.

Plan

Dzień 1Warszawa – Białka Tatrzańska

Nasz wyjazd rozpoczniemy w czwartek o godzinie 00:30, tak aby rano dojechać na miejsce. Po drodze zatrzymamy się jeszcze na śniadanie, a już około 09:00 zameldujemy się na stoku.

Fanom białego szaleństwa ukaże się marzenie każdego narciarza i snowboardzisty. Przed Wami dzień na dowolne aktywności w tym świetnym ośrodku, bo zbiórka zaplanowana jest dopiero około 17:00 😉

Następnie autokar zawiezie nas do pensjonatu, gdzie zakwaterujemy się, po czym udamy się na obiadokolację. Wieczorem czeka nas relaks podczas wieczornej wspólnej integracji 🙂

Dzień 2Białka Tatrzańska

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim ruszymy na dalsze szusowanie. Fanów białego szaleństwa zabierzemy ponownie autokarem na stok, gdzie będzie można cały dzień śmigać po białym puchu 🙂 Około godziny 17:00 wyruszymy do pensjonatu, gdzie po krótkim odpoczynku udamy się na obiadokolację. A wieczorem czeka nas nie lada atrakcja, bo… wybierzemy się na kulig! Śmigniemy wśród uroczych górskich dróg, a na koniec czeka nas oczywiście integracja przy ognisku z kiełbaskami i grzańcem 🙂

Dzień 3Białka Tatrzańska

Sobotę rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim ruszymy na dalsze szusowanie. Fanów białego szaleństwa zabierzemy ponownie autokarem na stok, gdzie będzie można cały dzień śmigać po białym puchu 🙂 Chętni oczywiście będą mogli się także wybrać w góry lub na termy. Około godziny 17 wyruszymy do pensjonatu, gdzie po krótkim odpoczynku udamy się na obiadokolację. Wieczorem czeka nas oczywiście integracja, ale chętni będą mogli wybrać się jeszcze na wieczorne zjeżdżanie (stoki są oświetlone!), gdyż podwieziemy ich autokarem 🙂

Dzień 4Białka Tatrzańska - Warszawa

Niedziela to ostatni dzień naszego wyjazdu. Zaczniemy oczywiście od śniadania, po którym się wykwaterujemy i ruszymy na stok!

Do Waszej dyspozycji będzie ponownie cały dzień na pożegnanie się z białych puchem. Tego dnia skończymy zjazdy chwilę wcześniej, bo około 15:00, a następnie wyruszymy do Warszawy, gdzie planujemy dotrzeć około 23:00 – 24:00.

 

Uwaga – plan jest ramowy, zakres zwiedzanych atrakcji oraz godziny mogą ulec zmianie. Forma realizacji planu jest zależna od aktualnych (na dzień wyjazdu) restrykcji epidemiologicznych – w szczególności dotyczy to:

-transportu – np. przy ograniczonym obłożeniu, jeśli będą obowiązywać takie przepisy, przy czym może być to jedynie na terenie ich obowiązywania,

-posiłków, które mogą być podawane zmianowo/porcjowane,

-ewentualnych innych elementów wyjazdu, które zostaną dostosowane do bieżącego rozporządzenia.

Relacja oraz opinie z podobnego wyjazdu!

Poprzednio na nartach i snowboardzie śmigaliśmy w Szczyrku i na biegówkach w Jakuszycach! Jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację z jednego z tych wyjazdów!

Było przecudownie!!!
Idealna pogoda się trafiła i było pięknie na miejscu. Po prostu mistrzostwo 🙂
Ludzie baaaardzo fajni. Ogromnym plusem był fakt, że większość robiła pierwsze kroki w biegówkach, tempo właściwie podzielone na wszystkich. Chodziłam swoim tempem i miałam czas żeby popatrzeć na widoki.
Zrelaksowałam się i nabrałam energii. Dziękuję!

Ewelina

Wyjazd na biegówki – rewelacyjny !!! Panowała bardzo dobra atmosfera, a wieczór integracyjny był świetnym pomysłem. Moim celem było zapoznanie się z tą dyscypliną sportu, bo nigdy jej nie próbowałam i udało się to w 100%. Instruktorka była pomocna, z dobrym podejściem, wskazywała co i jak robić. Bardzo mi się podobało!

Kasia
Koszty
Cena: 669 zł

płatna w 2 ratach:
200 zł w ciągu 2 dni od dokonania rezerwacji,
469 zł do 6.12.2021 r.

Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem trasie Warszawa - Białka Tatrzańska - Warszawa
 • Codzienne transfery lokalne autokarem na trasie pensjonat - stok - pensjonat
 • Transport sprzętu narciarskiego w luku bagażowym
 • 3 noclegi w pensjonacie w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami (pokoje 2 os. za dopłatą 100 zł)
 • Trzy śniadania w formie bufetu
 • Trzy obiadokolacje (zupa, drugie danie, deser)
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Ubezpieczenie narciarskie (OC oraz sprzętu narciarskiego)
 • Opiekę pilota
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (więcej informacji tutaj)
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (więcej informacji tutaj)
 • Podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Obligatoryjnego kuligu z ogniskiem i poczęstunkiem (kiełbaska/ew. wersja wege, chleb, dodatki, grzaniec) - około 50złIstnieje możliwość nie uczestnicza w kuligu - prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 tyg. przed wyjazdem
 • Kosztów karnetów narciarskich /informacje/
 • Ewentualnych kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego - około 30 zł / dzień (za komplet: buty, kijki, kask) przy wypożyczeniu na 4 dni
 • Ewentualnych kosztów wynajęcia instruktora

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Długi Narciarski Weekend – Białka Tatrzańska! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

W sytuacji, kiedy realizacja wyjazdu nie będzie możliwa ze względu na obostrzenia epidemiczne, zaoferujemy voucher o wartości wpłaconej kwoty lub dokonamy zwrotu w terminie 14 dni od odwołania wyjazdu.

Brak wolnych miejsc :-(

Zapraszamy na listę rezerwową. Aby się na nią zapisać należy kliknąć w przycisk poniżej i uzupełnić formularz.