info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Karnawał w Wenecji i zwiedzanie wysp *PREMIUM*

Cena
699 zł
Cena
699 zł
26 stycznia 2018
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni (przedłużony weekend)
Termin : 26-29.01.2018
Wenecja
Zajętych miejsc : wolne miejsca
Opis

Jedyne w swoim rodzaju miasto na wodzie, urzekające niezwykłą atmosferą, urokliwymi uliczkami oraz pięknem pałaców na wodzie! Tak, to oczywiście Wenecja! Przygotujcie się na niezwykłą wyprawę do tego najpiękniejszego miasta na wodzie, i co więcej będziemy tam w czasie jedynego w swoim rodzaju karnawału 🙂 Karnawał w Wenecji to największy i najstarszy karnawał w Europie! Podczas tej niezwykłej imprezy wąskie uliczki miasta mienią się całą paletą barw, a z każdej strony wyglądają zamaskowani i przebrani ludzie, którzy świetnie bawią się na Placu św. Marka oraz wokół niego. A gdy do tego dodamy możliwość rejsu po lagunie na wyspę Burano z kolorowymi domami oraz Murano, gdzie powstają przepiękne wyroby ze szkła, nasz wyjazd staje się wspaniałym marzeniem, które możecie z nami zrealizować 😉 Zapraszamy na przedłużony weekend podczas karnawału w Wenecji!

JEDZIEMY NA WIELKIE OTWARCIE KARNAWAŁU W WENECJI!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem Wenecji w niezwykłym czasie karnawału!

4 dni wyjazdu, dwa dni urlopu!

4 dni wyjazdu, przedłużony weekend – wyjeżdżamy w piątek, wracamy w poniedziałek!

Przejazdy i noclegi

Ruszamy z Placu Bankowego w piątek 26 stycznia 2018 o godzinie 10:00 rano.
Powrót do Warszawy zaplanowany jest na poniedziałek 29 stycznia w godzinach wieczornych (około 18:00-20:00).

W ciągu wyjazdu spędzamy 1 noc (z soboty na niedzielę) w komfortowym hotelu *** w miejscowości Saletto-San Bartolomeo (niecałe 40km od centrum Wenecji), a dwie pozostałe w autokarze, ze względu na bardzo duże dystanse do pokonania, byśmy dwa pełne dni mogli skupić się na zwiedzaniu.

Można dołączyć do wyjazdu na trasie – m.in. w Częstochowie lub okolicach Katowic.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas przedłużonego weekendu m.in.:
 • Będziemy uczestniczyć w WIELKIM OTWARCIU Karnawału w Wenecji!
 • Spędzimy DWA CAŁE dni w Wenecji!
 • Zwiedzimy Wenecję z LOKALNYM POLSKOJĘZYCZNYM PRZEWODNIKIEM!
 • Spędzimy noc w komfortowym 3-GWIAZDKOWYM HOTELU!
 • Zatracimy się w atmosferze karnawału w Wenecji!
 • Zobaczymy największe atrakcje miasta na wodzie, m.in.: bazylikę świętego Marka, Pałac Dożów czy Most Westchnień!
 • Zachwycimy się dwiema czarującymi wyspami - Murano i Burano!
 • Zapamiętamy na długo urokliwe uliczki poprzecinane kanałami z przepięknymi mostkami!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Anna Szczygieł

Specjalistka od animacji

Zwinnie i z gracją niczym kreska, którą pociągnięty jest dziób Kaczora Donalda zaanimuje każdą grupę, nawet etatowych smutasów, szerząc skutecznie dobrą zabawę i uśmiech godny Kubusia Puchatka nasyconego miodkiem. Do tego ogarnięta i pomocna niczym linijka przy rysowaniu prostej. Ogólnie pełen konkret 🙂

Dlaczego premium?

Będziemy nocować w eleganckim hotelu *** (trzy gwiazdkowym) w miejscowości Saletto-San Bartolomeo w pokojach 2 osobowych z łazienkami. W cenie jest również zagwarantowane pyszne śniadanie w niedzielę. Hotel uzyskał świetną ocenę 8,6 na portalu booking.com, doceniony został również przez użytkowników portalu tripadvisor.

Galeria
Plan

Dzień 1/2Warszawa – Wenecja (ok. 1300 km)

Nasz wyjazd rozpoczniemy w piątek, 26 stycznia o godzinie 10:00 na Placu Bankowym w Warszawie, skąd wyruszymy w drogę do Włoch. Przed nami dość długa droga, którą przeznaczymy na integrację i podziwianie widoków za oknem 😉 W czasie podróży zaplanowaliśmy postoje oraz przerwę na śniadanie. W zależności od sytuacji na drodze około godziny 8:30 rano dnia następnego dotrzemy do Mogliano Veneto. Stamtąd przejedziemy pociągiem do Wenecji, tak aby około 9:00 wyruszyć w kierunku placu Świętego Marka, gdzie będzie na nas czekał polskojęzyczny przewodnik lokalny 😉 Wraz z nim rozpoczniemy zwiedzanie przepięknej Wenecji. W ciągu dwugodzinnego spaceru odwiedzimy najważniejsze obiekty: bazylikę świętego Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień oraz unikatowe mostki oraz kanały. Około południa rozpocznie się czas wolny. Dla chętnych będzie możliwość wybrania się z pilotem na wyspy Murano i Burano. Pierwsza wyspa jest niewielka, panuje na niej rodzinna atmosfera, a na świecie słynie ze szklanych wyrobów. Z kolei druga słynie z kolorowych domów oraz koronek, zaś spacery po niej pozostawią ciepłe wspomnienia w sercu i uśmiech. Pozostałe osoby mogą sobie zaplanować czas w dowolny sposób. O godzinie 18:00 zaplanowano wielkie otwarcie karnawału, które odbędzie się przy Rio di Cannaregio. Ze wszystkimi spotkamy się około 21:00 na stacji kolejowej. Trafić do niej jest niezwykle łatwo jednocześnie mając okazję zobaczyć urokliwe uliczki poprzecinane kanałami z przepięknymi mostkami. Po przejeździe pociągiem oraz autokarem dotrzemy do hotelu. Wieczór upłynie nam pod znakiem odpoczynku i integracji 🙂

Dzień 3/4Wenecja - Warszawa (ok. 1300 km)

Trzeci dzień rozpoczniemy śniadaniem o godzinie 8:00, po wykwaterowaniu przejedziemy autokarem na stację kolejową skąd wyruszymy ponownie do Wenecji. Około 9 dotrzemy do Wenecji, gdzie tego dnia zaplanowaliśmy czas wolny, tak aby każdy mógł się bez pośpiechu nacieszyć atmosferą najpiękniejszego karnawału w Europie, a zarazem największego maskowego szaleństwa. W tym dniu o godzinie 11-ej zaplanowano początek niezwykłej parady wodnej! To właśnie wtedy ruszy ona z Rio di Cannaregio, aby następnie przepłynąć wzdłuż Canal Grande, gdzie będziemy mogli zobaczyć wyjątkowe łodzie w karnawałowych ozdobach! Cały dzień w atmosferze magicznego karnawału na pewno pozostanie na długo w pamięci 😉 W godzinach wieczornych około 19:00-20:00 spotkamy się na stacji kolejowej, skąd wyruszymy pociągiem, a następnie autokarem już do Warszawy. Przed nami noc oraz dzień w podróży, podczas której będziemy wspominać spędzony w niezwykłej atmosferze weekend. W czasie przejazdu zaplanowaliśmy krótkie postoje, w zależności od warunków na drodze do Warszawy dotrzemy w godzinach wieczornych.

Koszty
Cena: 699 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem oraz dwóch kierowców na całej trasie (około 2600 km!)
 • Nocleg w hotelu *** (pokoje 2 osobowe z łazienkami)
 • Śniadanie w niedzielę w formie bufetu
 • Opiekę pilota
 • Zwiedzanie z polskojęzycznym lokalnym przewodnikiem w sobotę
 • Zestawy słuchawkowe przy oprowadzaniu z przewodnikiem
 • Bilety kolejowe na trasie Mogliano Veneto - Wenecja - Mogliano Veneto (2 bilety TAM i 2 bilety POWRÓT)
 • Kolorowe mapki z rekomendacjami
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Udział w słynnym Karnawale w Wenecji :)
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Kosztów tramwaju wodnego w Wenecji podczas opcjonalnego zwiedzania wysp:
  - 7,5 euro - bilet ważny przez 75 minut (można się przesiadać),
  - 20 euro - bilet ważny 1 dzień,
  - 30 euro - bilet ważny 2 dni

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.
Minimalna liczba uczestników, aby wyjazd się odbył to 25.

Zapisy

Aby się zapisać na Wenecja – KARNAWAŁ! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Jeśli chcesz być z kimś konkretnym w pokoju prosimy o wpisanie tutaj imienia i nazwiska tej osoby (lub tych osób).