info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Retro Sylwester 2017/2018

Cena
150 zł
Cena
150 zł
26 lutego 2018

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

noc sylwestrowa
Termin : 31.12.2017 r.
Klubokawiarnia Pożyteczna
Zajętych miejsc : wszystkie (lista rezerwowa)
Opis

Zima, na dworze zimno i ponuro… Ale nie u nas, gdzie będzie wyjątkowo kolorowo 🙂 Serdecznie zapraszamy na jedynego, niepowtarzalnego RETRO SYLWESTRA! Będzie to impreza pełna przepychu, klasy i elegancji, którą najpełniej odzwierciedlać będą piękne suknie wirujące na parkiecie i niebanalne stroje panów. To impreza, na której nie może Was zabraknąć, gdyż to będzie niepowtarzalna noc!

Wieczór utrzymany będzie w klimacie dwudziestolecia międzywojennego lub inspirowany złotą erą Hollywood, a może szalonymi latami dziewięćdziesiątym? To zależy tylko od Was i Waszej wyobraźni – za kogo będziecie chcieli się przebrać! Nie ważne, w jakich latach czujesz się najlepiej, ważne że na tym Sylwestrze wybawisz się tak jak nigdy dotąd 🙂

Tego wieczoru czeka nas mnóstwo atrakcji oraz konkursy, w tym oczywiście na… króla i królową balu! Do tańca na pewno przygrają nam retro rytmy, ale możecie liczyć w większości na te, które Was wyrywią na parkiet – nasz doświadczony DJ Impresario dostarczy wam muzyki z lat 80, 90 i współczesnych 🙂 A Ci którzy podczas zabawy zgłodnieją będą mogli się nasycić wybornymi przekąskami, których nie powstydziłby się sam klan Dynastii 😉

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Dress code

Jako retro definiuje się najczęściej umiejętne łączenie współczesnych trendów z tendencjami z przeszłości, ale także ogólnie modę z przeszłości. Tej nocy możesz zarówno zmiksować swój wieczorowy strój z inspiracjami z poprzednich epok, jak również przyodziać zupełnie niedzisiejsze wdzianko 🙂
Eksperymenty są jak najbardziej wskazane! Obserwujcie wydarzenie na fb, będziemy podsyłać kolejne inspiracje!

Gdzie - Klubokawiarnia Pożyteczna [ul. Nowy Świat, przy Metrze!]

Miejsce naszego świętowania Nowego Roku, Klubokawiarnia Pożyteczna, mieści się przy Nowym Świecie 58 w Warszawie, około 150 metrów od wejścia do stacji Metra Nowy Świat-Uniwersytet!

Kiedy - Sylwestrowa noc

Zapraszamy od godziny 21:00, w niedzielę, 31.12.2017 😉 Koniec imprezy przewidziany jest około 5:00 rano.

Każdy może dołączyć!

Serdecznie zapraszamy każdego – grupy przyjaciół, pary a także singli – zapewniamy, że poznasz ciekawych ludzi i będziesz się świetnie bawić!

Galeria

Poprzednie sylwestrowe noce były w iście królewskim oraz gwiazdorskim nastroju. Masz wątpliwości czy się wybrać na naszego Sylwestra , zobacz koniecznie relacje!

Koszty
Cena: 150 zł
Cena zawiera:
 • Wyborne zimne i ciepłe przekąski:

  Zimna płyta:
  -Deska wędlin
  -Pasztet domowej roboty
  -Sałatka jarzynowa
  -Sałatka makaranowa z kurczakiem
  -Shoty z surowych warzyw z dipem
  -Ogórek kiszony lub konserwowy
  -Pieczywo jasne i ciemne

  Dania gorące:
  -Bigos
  -Żurek z jajem i kiełbasą
 • No limit woda niegazowana z cytryną i miętą
 • Szampan o północy!
 • Imprezowe rytmy z głośników przez całą noc :)
 • Impreza prowadzona przez profesjonalnego DJ!
 • Konkursy z nagrodami!
 • Miejsce siedzące przechodnie* (możliwość rezerwacji miejsca przy stoliku w sali vip - dopłata 20zł/os - brak miejsc)
 • Możliwość wnoszenia swojego alkoholu
 • Relacja fotograficzna wykonywana przez profesjonalnego fotografa!
Cena nie zawiera:
 • Napojów soft
 • Alkoholu (można wnosić swój alkohol!)

UWAGA:  istnieje możliwość wniesienia własnych napojów (alko i nie alko) jak i również zakupu w barze w promocyjnych cenach.

*Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy ogólnodostępne miejsca do siedzenia, tak aby każdy mógł w dowolnej chwili usiąść, jeśli będzie wyczerpany tańcem 🙂 Tych miejsc jest wystarczająca liczba dla wszystkich, więc nie trzeba się obawiać czy będę mieć gdzie usiąść – każdy znajdzie miejsce dla siebie 🙂 Dodatkowo na piętrze będzie sala vip, w której przygotowaliśmy stoliki, przy których można rezerwować miejsca na wyłączność za niewielką dopłatą (20zł/osoba).

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać.