info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

City Break – RZYM!

Cena
799 zł
Cena
799 zł
10 listopada 2017
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

[FM_form id="1"]

Kontakt

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni (przedłużony weekend)
Termin : 10-13.11.2017
Rzym
Zajętych miejsc : 8 z 30
Opis

Miasto, do którego przez całe wieki prowadziły wszystkie drogi. Niemal wszystkie ulice i zaułki tego miasta przemawiają niezwykłą historią. Istnieje niewiele osób, które potrafią oprzeć się urokowi stolicy i największego miasta Włoch, które leży nad rzeką Tyber. My na pewno do nich nie należymy, dlatego zapraszamy na listopadowy city break w Rzymie 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem Wiecznego Miasta. Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać zarówno jego najsłynniejsze atrakcje jak i mniej turystyczne obszary. Lecimy z pilotem z Polski, a na miejscu oprowadzi nas lokalny przewodnik (po polsku) a także będzie czas na samodzielne odkrywanie Rzymu.

4 dni wyjazdu a tylko jeden dzień urlopu!

Lecimy w piątek rano a lądujemy w Warszawie w poniedziałek o 09:05, więc wystarczy wziąć piątek wolny, a w poniedziałek dotrzeć do pracy lekko spóźnionym na 11 🙂

Przejazdy i noclegi

Do Rzymu lecimy samolotem z Modlina. Wylot w piątek 10.11.2017 o g. 9:30, a powrót (lądowanie w Modlinie) w poniedziałek 13.11.2017 g. 9:05. Dojazd na lotnisko do Modlina i z Modlina we własnym zakresie. Zapewniamy transport z lotniska w Rzymie do centrum i z centrum na lotnisko.
W ciągu wyjazdu spędzamy 3 noce w hotelu w ścisłym centrum Rzymu (pokoje z łazienkami – 4 osobowe oraz 2 osobowe z dopłatą).

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od rozpoczęcia wyprawy każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas przedłużonego weekendu zobaczymy m.in.:
 • Fontannę Trevi, jedną z najpiękniejszych i najbardziej imponujących włoskich budowli!
 • Jedne z najdłuższych i najszerszych schodów w Europie - 137-stopniowe Schody Hiszpańskie!
 • Piazza Navona - najpiękniejszy plac Rzymu!
 • Panteon – jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytności w Europie!
 • Watykan oraz urokliwe Zatybrze!
 • Forum Romanum oraz Koloseum!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Agata Balcerzak

Turystyczna Ninja

Z wykształcenia – wciąż gaworząca historyk sztuki. Z zamiłowania – poszukująca nowych destynacji podróżnik. Z zawodu – urzekająca grupy pilot wycieczek. Z pasji – rozpływany żeglarz. Kreatywna, zorganizowana, poliglotka. Nosz po prostu Ninja.

Galeria
Plan

Dzień 1Warszawa – Rzym

Nasz wyjazd rozpoczniemy w piątek, 10 listopada o godzinie 7:30, gdzie spotkamy się w hali odlotów na lotnisku Modlin. Dwie godziny później wyruszymy samolotem do Rzymu. Po około dwugodzinnym locie czeka nas transfer do hotelu, który znajduje się w centrum Rzymu. Po zakwaterowaniu znajdziemy czas na przerwę obiadową, a następnie rozpoczniemy zwiedzanie centrum z lokalnym przewodniem (po polsku). Podczas spaceru zobaczymy i posłuchamy o Watykanie, spojrzymy na Plac Świętego Piotra, następnie Zamek Anioła. Nie zabraknie też oczywiście Fontanny di Trevi, jednej z najpiękniejszych i najbardziej imponujących włoskich budowli. Wybierzemy się także na obowiązkowy punkt spacerów – Piazza Navona. Jest to najpiękniejszy plac Rzymu, samo serce tętniącego miasta. Zobaczymy także Panteon – jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytności w Europie. Piątkowe zwiedzanie zakończymy w miejscu szczególnym – wybierzemy się na jedne z najdłuższych i najszerszych schodów w Europie. 137-stopniowe Schody Hiszpańskie potrafią oczarować i być powodem, dla którego każdy chce wrócić do stolicy Włoch jeszcze raz. Po zobaczeniu tylu wspaniałych miejsc przyjdzie czas na dzielenie się wrażeniami podczas wieczornej integracji w jednym z Rzymskich lokali 🙂

Dzień 2Rzym

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim ruszymy na dalsze zwiedzanie. W tym dniu czeka na nas Watykan oraz Zatybrze! Zwiedzanie rozpoczniemy od bazyliki św. Piotra, jednej z najbardziej monumentalnych budowli na świecie. Nie można odwiedzić Rzymu i nie zobaczyć tej budowli 🙂 Bazylikę będzie można zwiedzić w środku, w tym groby papieży – m.in. Jana Pawła II. Po zachwytach nad tym zabytkiem chętni będą mogli odwiedzić Muzea Watykańskie, które należą do najważniejszych i najbogatszych muzeów na całym świecie. Ci mniej chętni na muzea, a bardziej na spacerowanie będą mogli wdrapać się na wzgórze Janikulum z pomnikiem Giuseppe Garibaldiego. Rzym obserwowany ze szczytu wygląda zjawiskowo! Następnie czeka nas czas wolny na obiad i samodzielne zwiedzanie Rzymu 🙂 Ponownie razem ruszymy wieczorem na urokliwy spaceru po Zatybrzu – dzielnicy pełnej małych, wąskich uliczek, dzielnica kontrastów, dzielnica artystycznej bohemy. Dzień zakończy kolacja w równie urokliwej jak cała dzielnica rzymskiej restauracji.

Dzień 3Rzym

Trzeci dzień zaczniemy od śniadania oraz od odkrywania uroków swoistych symboli Wiecznego Miasta. Wraz z lokalnym przewodnikiem zwiedzimy Forum Romanum, czyli najstarszy plac w Rzymie i chyba najsławniejszy na świecie oraz Koloseum – Amfiteatr Flawiuszów – najbardziej wymowny symbol tego miasta i zarazem jedną z najwspanialszych budowli antycznych, która zachowała się do naszych czasów. Później wybierzemy się jeszcze na Piazza Venezia (Plac Wenecki), jeden z najbardziej znanych rzymskich placów, głównie za sprawą znajdującego się przy nim Ołtarza Ojczyzny. Po tylu wrażeniach z obcowania z tak pięknymi zabytkami czeka nas czas wolny. Na popołudnie przygotowaliśmy jeszcze kilka miejsc, do których można się wybrać lub też będzie można po prostu delektować się atmosfera tego niezwykłego miasta 🙂

Dzień 4Rzym - Warszawa

W czwartym dniu z samego rana (około 4:00) opuścimy hotel i wyruszymy w drogę na lotnisko. Wylot do Warszawy jest planowany na 6:45, a lądowanie na 9:05 w Modlinie, gdzie zakończymy nasz wyjazd.

Uwaga – plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Koszty
Cena: 799 zł
Cena zawiera:
 • 3 noclegi w hotelu w ścisłym centrum Rzymu (pokoje 4 osobowe bez dopłaty oraz 2 osobowe za dopłatą 100zł/ osoba)
 • 3 śniadania (lekkie typu "włoskiego")
 • włoski podatek turystyczny (3,5 euro/ doba)
 • transfer autokarem z lotniska i na lotnisko
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę pilota z Polski przez caly wyjazd
 • Zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym (2 dni: piątek oraz niedziela)
Cena nie zawiera:
 • Przelotu samolotem
 • Dodatkowych posiłków
 • Kosztów wstępów: Koloseum oraz Forum Romanum - 12EUR (obligatoryjne, płatne na miejscu), Muzea Watykańskie - 15EUR (opcjonalne)
 • Biletów komunikacji miejskiej (3 sztuki po 1,5EUR obligatoryjnie + ewentualne na czas wolny)
Przelot do Rzymu

Przelot Warszawa Modlin-Rzym-Warszawa Modlin nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie.

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa Modlin WMI › Rzym-Ciampino CIA, piątek, 10 listopada, 09:30 › 11:45

Powrót: Rzym-Ciampino CIA › Warszawa Modlin WMI, poniedziałek, 13 listopada, 06:45 › 09:05

Przewoźnik: Ryanair

Ceny przelotów

Aktualna cena: 438 zł (stan na 2017-08-28)

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę jak i w dół – przeciętnie 300-600zł) – nie działa tu reguła im wcześniej tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny.

Zakup biletów

Wyjazd odbędzie się jak zapisze się minimum 15 osób. Po rejestracji, wpłacie zaliczki i przekroczeniu minimalnej liczby osób (o tym poinformujemy mailowo) można śmiało kupować bilety. Chętnie pomożemy w zakupie jeśli będzie taka potrzeba.

Oszczędzasz ponad 600zł!

Podobna oferta u innych organizatorów kosztuje około 1500-1600zł z przelotem + 100EUR kosztów organizacyjnych (m.in. dodatkowo płatny przewodnik, podatki lokalne, transfery na lotnisko) – łącznie około 2000zł. Z nami przy koszcie biletu około 500zł oszczędzasz ponad 600zł!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na City Break – RZYM! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty zaliczki (250zł).

Wyjazd odbędzie się przy minimum 15 uczestnikach. Wspomniane minimum zbieramy maksymalnie do 15 listopada.

 • Dane do ubezpieczenia

  Istnieje możliwość noclegu w pokoju 2 osobowym. Dopłata 100zł/osoba (prosimy doliczyć do przelewu). UWAGA - prosimy o potwierdzenie dostępności pokoju po rejestracji.
 • Jeśli masz preferencje co do współlokatorów w pokoju prosimy o wpisanie z kim chcesz byś w pokoju.
Komentarze