info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

City Break – RZYM!

Cena
799 zł
Cena
799 zł
26 lutego 2018

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

4 dni (przedłużony weekend)
Termin : 10-13.11.2017
Rzym
Zajętych miejsc : 19 z 20
Opis

Miasto, do którego przez całe wieki prowadziły wszystkie drogi. Niemal wszystkie ulice i zaułki tego miasta przemawiają niezwykłą historią. Istnieje niewiele osób, które potrafią oprzeć się urokowi stolicy i największego miasta Włoch, które leży nad rzeką Tyber. My na pewno do nich nie należymy, dlatego zapraszamy na listopadowy city break w Rzymie 🙂

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem Wiecznego Miasta. Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać zarówno jego najsłynniejsze atrakcje jak i mniej turystyczne obszary. Lecimy z pilotem z Polski, a na miejscu oprowadzi nas lokalny przewodnik (po polsku) a także będzie czas na samodzielne odkrywanie Rzymu.

4 dni wyjazdu w Rzymie!

Lecimy w piątek koło południa a lądujemy w Warszawie w poniedziałek o o 18:25, dzięki czemu spędzamy w Rzymie piątkowy wieczór, całą sobotę i niedzielę a także poniedziałkowe przedpołudnie!

Przejazdy i noclegi

Do Rzymu lecimy samolotem z Lotniska Chopina (Okęcie). Wylot w piątek 10.11.2017 o g. 12:40, a powrót (lądowanie w Warszawie) w poniedziałek 13.11.2017 g. 18:25. Dojazd na lotnisko w Warszawie we własnym zakresie. Zapewniamy transport z lotniska w Rzymie do centrum i z centrum na lotnisko.
W ciągu wyjazdu spędzamy 3 noce w hotelu w ścisłym centrum Rzymu (pokoje z łazienkami – 4 osobowe oraz 2 osobowe z dopłatą).

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od rozpoczęcia wyprawy każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas przedłużonego weekendu zobaczymy m.in.:
 • Fontannę Trevi, jedną z najpiękniejszych i najbardziej imponujących włoskich budowli!
 • Jedne z najdłuższych i najszerszych schodów w Europie - 137-stopniowe Schody Hiszpańskie!
 • Piazza Navona - najpiękniejszy plac Rzymu!
 • Panteon – jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytności w Europie!
 • Watykan oraz urokliwe Zatybrze!
 • Forum Romanum oraz Koloseum!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Agata Balcerzak

Turystyczna Ninja

Z wykształcenia – wciąż gaworząca historyk sztuki. Z zamiłowania – poszukująca nowych destynacji podróżnik. Z zawodu – urzekająca grupy pilot wycieczek. Z pasji – rozpływany żeglarz. Kreatywna, zorganizowana, poliglotka. Nosz po prostu Ninja.

Galeria
Plan

Dzień 1Warszawa – Rzym

Nasz wyjazd rozpoczniemy w piątek, 10 listopada o godzinie 10:40, gdzie spotkamy się w hali odlotów na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie. Dwie godziny później wyruszymy samolotem do Rzymu. Po około dwugodzinnym locie czeka nas transfer do hotelu, który znajduje się w centrum Rzymu. Po zakwaterowaniu znajdziemy czas na przerwę obiadową, a następnie rozpoczniemy zwiedzanie Rzymu od części alternatywnej – Zatybrza! Zatybrze to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Rzymu, pełna małych, wąskich uliczek, dzielnica kontrastów oraz artystycznej bohemy. Dzień zakończy integracja w równie urokliwej jak cała dzielnica rzymskiej restauracji.

Dzień 2Rzym

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim ruszymy na dalsze zwiedzanie. W tym dniu czeka na nas ścisłe historyczne centrum Rzymu oraz Watykan! Zwiedzanie rozpoczniemy w miejscu szczególnym – wybierzemy się na jedne z najdłuższych i najszerszych schodów w Europie. 137-stopniowe Schody Hiszpańskie potrafią oczarować i być powodem, dla którego każdy chce wrócić do stolicy Włoch jeszcze raz 🙂 Zobaczymy także Panteon – jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytności w Europie. Nie zabraknie też oczywiście Fontanny di Trevi, jednej z najpiękniejszych i najbardziej imponujących włoskich budowli. Wybierzemy się także na obowiązkowy punkt spacerów – Piazza Navona. Jest to najpiękniejszy plac Rzymu, samo serce tętniącego miasta. Zahaczymy także o Zamek Anioła i skończymy słuchać przewodnika przed wejściem do Watykanu.
Następnie będziemy mogli wejść do bazyliki św. Piotra, jednej z najbardziej monumentalnych budowli na świecie. Nie można odwiedzić Rzymu i nie zobaczyć tej budowli 🙂 Bazylikę będzie można zwiedzić w środku, w tym groby papieży – m.in. Jana Pawła II. Po zachwytach nad tym zabytkiem wybierzemy się jeszcze podziwiać panoramę Rzymu ze wzgórza Janikulum z pomnikiem Giuseppe Garibaldiego. Rzym obserwowany ze szczytu wygląda zjawiskowo! Następnie czeka nas czas wolny na obiad i samodzielne zwiedzanie Rzymu 🙂 Ponownie razem spotkamy się wieczorem na wspólną integrację w jednej z urokliwych knajpek Rzymu.

Dzień 3Rzym

Trzeci dzień zaczniemy od śniadania oraz od odkrywania uroków swoistych symboli Wiecznego Miasta. Wraz z lokalnym przewodnikiem zwiedzimy Forum Romanum, czyli najstarszy plac w Rzymie i chyba najsławniejszy na świecie oraz Koloseum – Amfiteatr Flawiuszów – najbardziej wymowny symbol tego miasta i zarazem jedną z najwspanialszych budowli antycznych, która zachowała się do naszych czasów. Później wybierzemy się jeszcze na Piazza Venezia (Plac Wenecki), jeden z najbardziej znanych rzymskich placów, głównie za sprawą znajdującego się przy nim Ołtarza Ojczyzny. Po tylu wrażeniach z obcowania z tak pięknymi zabytkami czeka nas czas wolny. Na popołudnie przygotowaliśmy jeszcze kilka miejsc, do których można się wybrać lub też będzie można po prostu delektować się atmosfera tego niezwykłego miasta 🙂

Dzień 4Rzym - Warszawa

W czwartym dniu po śniadaniu będzie czas samodzielnie wybrać się jeszcze na kilka godzin zwiedzania, bo zbiórka i przejazd na lotnisko przewidziane są około 12:00. Można m.in. zajrzeć do Muzeów Watykańskich, które należą do najważniejszych i najbogatszych muzeów na całym świecie (może być potrzebna wcześniejsza rezerwacja) lub wybrać się do innych atrakcji, które zasugerujemy Wam na miejscu. Wylot do Warszawy jest planowany na 15:50, a lądowanie na 18:25 na lotnisku Chopina w Warszawie, gdzie zakończymy nasz wyjazd.

Uwaga – plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Przelot do Rzymu

Przelot Warszawa Chopin (Okęcie)-Rzym Fiumicino-Warszawa Chopin (Okęcie) nie jest wliczony w cenę i trzeba go nabyć we własnym zakresie.

Godziny przelotów

Wylot: Warszawa Chopin WAW › Rome Fiumicino FCO, piątek, 10 listopada, 12:40 › 15:10

Powrót: Rome Fiumicino FCO › Warszawa Chopin WAW, poniedziałek, 13 listopada, 15:50 › 18:25

Przewoźnik: Wizz Air

Ceny przelotów

Aktualna cena: 1248 zł (1068zl z kartą Wizz Air, stan na 2017-10-09)

Uwaga – ceny biletów wciąż się zmieniają (zarówno w górę jak i w dół – było ostatnio w okolicach 700zł i prawdopodobnie jeszcze się zbliżą do tej ceny) – nie działa tu reguła im wcześniej tym lepiej, więc po otrzymaniu potwierdzenia, że można kupować bilety polecamy regularnie sprawdzać ceny.

Zakup biletów

Wyjazd jest potwierdzony, po rejestracji i wpłacie zaliczki można kupować bilety. Chętnie pomożemy w zakupie oraz skontaktujemy ze sobą osoby chętne podzieleniem się kartą Wizz Air.

Koszty
Cena: 799 zł
Cena zawiera:
 • 3 noclegi w hotelu w ścisłym centrum Rzymu (pokoje 4 osobowe bez dopłaty oraz 2 osobowe za dopłatą 100zł/ osoba)
 • 3 śniadania (lekkie typu "włoskiego")
 • włoski podatek turystyczny (3,5 euro/ doba)
 • transfer autokarem z lotniska i na lotnisko
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę pilota z Polski przez caly wyjazd
 • Zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym (2 dni: piątek oraz niedziela)
Cena nie zawiera:
 • Przelotu samolotem
 • Dodatkowych posiłków
 • Kosztów wstępów: Koloseum oraz Forum Romanum - 14EUR (obligatoryjne, płatne na miejscu), Muzea Watykańskie - 15EUR (opcjonalne)
 • Biletów komunikacji miejskiej (3 sztuki po 1,5EUR obligatoryjnie + ewentualne na czas wolny)
Oszczędzasz ponad 600zł!

Podobna oferta u innych organizatorów kosztuje około 1500-1600zł z przelotem + 100EUR kosztów organizacyjnych (m.in. dodatkowo płatny przewodnik, podatki lokalne, transfery na lotnisko) – łącznie około 2000zł. Z nami przy koszcie biletu około 500zł oszczędzasz ponad 600zł!

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na City Break – RZYM! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

Wyjazd potwierdzony, po rejestracji i wpłacie można kupować bilety!

Komentarze