info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member

City Break – PRAGA!

Cena
359 zł
Cena
359 zł
16 sierpnia 2018

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 20-22.07.2018
Praga
lista rezerwowa :-(
Opis

Praga – miasto setek wież, wpisane na listę UNESCO i jedno z najpiękniejszych miast świata. Stolica Czech zachwyca zabytkowymi budowlami, pięknym, dużym Starym Miastem i kolorami. Odkryj ją na nowo razem z nami, tylko u nas zwiedzisz najciekawsze zabytki tego miasta, ale również zachwycisz się miejscami nieznanymi dla normalnego turysty. Zapraszamy na city break do Pragi z niepowtarzalnym programem zwiedzania! Tylko z nami zobaczysz cudowne miejsca, które rzadko są w programach wycieczek!

UWAGA – weekend bez urlopu!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem turystycznych miejsc Pragi, jak również tych mniej znanych, o których inni nawet nie słyszeli 🙂

Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać Pragę z lokalnym przewodnikiem, ale przewidzieliśmy także czas na samodzielne odkrywanie tego pięknego miasta.

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w nocy z piątku na sobotę i wracamy w niedzielny wieczór nieco po północy, więc nie potrzeba brać dni wolnych.

Przejazdy i noclegi!

Jedziemy komfortowym autokarem, wyjazd jest z placu Bankowego w Warszawie w piątek 20.07.2018 o g. 23:00. Powrót w niedzielę 22.07.2018 wieczorem około północy – pierwszej w nocy.

Można dołączyć do nas po trasie – w okolicach Łodzi i Wrocławia.

Śpimy w Pradze w komfortowym hotelu trzygwiazdkowym, który znajduje się niedaleko stacji Metra! Pokoje 2 osobowe (lub 3 osobowe na życzenie) oraz 1 osobowe za dopłatą.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Zwiedzimy najważniejsze zabytki Pragi m.in. klasztor na Strahovie, Loretę, Plac Karola oraz wiele innych!
 • Pójdziemy na spacer po Wyszehradzie!
 • Zasmakujemy czeskiego piwa w wyjątkowych miejscach!
 • Poczujemy klimat czeskiej stolicy!
 • Czeka nas NIESPODZIANKA! :)
 • A to wszystko i wiele innych pokaże nam lokalny przewodnik!
Prowadzący

Anna Czwarnóg

Sternik dziobowy

Za cel obrała sobie wysterować wycieczki na odkrywanie nieznanego, co osiąga dzięki morzu pomysłów jaki ma w głowie Osadzona na dziobie grupy z humorem dzieli się wiedzą, której ma nieliche zasoby oraz kieruje nieutartymi szlakami – czy to wśród betonów miast czy bezdroży!

Gdzie nocujemy?

Będziemy nocować w hotelu *** (trzygwiazdkowym) w pokojach 2 osobowych z łazienkami (3 osobowe na życzenie, 1 osobowe za dopłatą). W cenie jest również zagwarantowane pyszne śniadanie w niedzielę. Najbliższa stacja metra znajduję się kilkaset metrów od obiektu.

Galeria
Plan

Dzień 0/1Warszawa – Praga

Nasz wyjazd rozpoczniemy w piątek, 20 lipca o godzinie 23:00, tak aby około godziny 7:30 zjeść śniadanie i jak najszybciej rozpocząć zwiedzanie stolicy Czech z lokalnym przewodnikiem. Spokojny spacer rozpoczniemy od klasztoru na Strahovie, który został założony już w 1140 r. Po zobaczeniu z zewnątrz tego niezwykłego obiektu udamy się w kierunku Lorety, kompleksu pięknych, barokowych budynków sakralnych umiejscowionych w praskiej dzielnicy – Hradczany. Około południa, słynnymi schodami zamkowymi dotrzemy do Placu Malostrańskiego, i to właśnie tutaj będzie czekała na nas niespodzianka 🙂 Krótko po niej znajdziemy czas na przerwę obiadową oraz czas wolny. Około godziny 16:00 przejedziemy komunikacją miejską do hotelu, zaś wieczorem spotkamy się przed hotelem, aby wyruszyć na zwiedzanie Pragi szlakiem tego, co Czesi mają najlepsze, czyli piwa 🙂 Będzie to niezwykle ciekawa gra miejska, podczas której będziecie mogli sami zwiedzić miejsca mocno związane ze złocistym trunkiem, chętni będą mogli kupić i zasmakować czeskiego piwa w tych wyjątkowych lokalizacjach! Wrażeniami po przebytej drodze będziemy mogli się podzielić nad samą Wełtawą podczas odpoczynku i wspólnej integracji 🙂

Dzień 2Praga - Warszawa

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim wyruszymy w kierunku wzgórza Vyšehrad, na którym mieści się jedna z największych atrakcji turystycznych Pragi – Zamek Wyszehradzki. Sama nazwa Vyšehrad oznacza „wysoki zamek/gród”, dlatego tutaj będziemy mogli zachwycić się przepiękną panoramę Pragi i Wełtawy. Na wzgórzu znajdują się również dwa najstarsze obiekty Vyšehradu – rotunda św. Marcina oraz kościół św. Piotra i Pawła. Po zachwytach nad tym niezwykłym miejscu zejdziemy w stronę Nowego Miasta Praskiego, gdzie zobaczymy zabytkowy klasztor benedyktynów Emauzy czy Plac Karola. Później dotrzemy jeszcze do Kościoła Cyryla i Metodego z memoriałem Heydrichiady, Tańczącego Domu oraz Teatru Narodowego. Około południa zaplanowaliśmy czas wolny, tak aby zwiedzanie móc zakończyć obiadem w tradycyjnej czeskiej knajpie. Po przerwie około 14:30 wyruszymy w drogę powrotną do Warszawy, gdzie planujemy dotrzeć około 1-ej w nocy.

Poprzednio w Czechach byliśmy we wrześniu, jeśli masz wątpliwości czy się wybrać zobacz koniecznie relację!

Koszty
Cena: 359 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem na trasie Warszawa - Praga - Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Nocleg w hotelu *** w Pradze (pokoje 2 osobowe z łazienkami oraz 1-osobowe z łazienkami - dopłata 50zł – prosimy o maila po rejestracji celem potwierdzenia dostępności)
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Niespodziankę :)
 • Opiekę pilota
 • Opiekę lokalnego przewodnika podczas 2 dni z autorskim unikalnym programem zwiedzania oraz możliwość zobaczenia tego w Pradze, czego inni nie mają okazji :)
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Bilety komunikacji miejskiej (24CZK - ok. 3,8zł sztuka, potrzebne min. 2 + opcjonalnie na czas wolny wieczorem)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na City Break – PRAGA! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.