info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

City Break – PRAGA! *PREMIUM*

Cena
359 zł
Cena
359 zł
1 września 2017
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 2-3.09.2017
Praga
Zajętych miejsc : 43 z 47
Opis

Praga – miasto setek wież, wpisane na listę UNESCO i jedno z najpiękniejszych miast świata. Stolica Czech zachwyca zabytkowymi budowlami, pięknym, dużym Starym Miastem i kolorami. Odkryj ją na nowo razem z nami, tylko u nas zwiedzisz najciekawsze zabytki tego miasta, ale również zachwycisz się miejscami nieznanymi dla normalnego turysty. Zapraszamy na city break do Pragi z niepowtarzalnym programem zwiedzania! Tylko z nami zobaczysz cudowne miejsca, które rzadko są w programach wycieczek!

UWAGA – weekend bez urlopu!

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem turystycznych miejsc Pragi, jak również tych mniej znanych, o których inni nawet nie słyszeli 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w nocy z piątku na sobotę i wracamy w niedzielny wieczór nieco po północy, więc nie potrzeba brać dni wolnych.

Doświadczony lokalny przewodnik!

Grupę będzie oprowadzał doświadczony lokalny przewodnik z ogromną wiedzą, który pokaże i opowie o zarówno najsłynniejszych atrakcjach jak i mniej turystycznych miejscach.

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas weekendu m.in.:
 • Zwiedzimy najważniejsze zabytki Pragi m.in. Zamek Praski, Rynek Staromiejski, Plac Wacława, Dzielnice Żydowską oraz wiele innych!
 • Pójdziemy na spacer po Hrandczanach!
 • Odkryjemy park Grebovke z niezwykłą grotą!
 • Poczujemy klimat pasaży nowomiejskich!
 • Czeka nas NIESPODZIANKA! :)
 • A to wszystko i wiele innych pokaże nam lokalny przewodnik!
Prowadzący

Anna Czwarnóg

Sternik dziobowy

Za cel obrała sobie wysterować wycieczki na odkrywanie nieznanego, co osiąga dzięki morzu pomysłów jaki ma w głowie Osadzona na dziobie grupy z humorem dzieli się wiedzą, której ma nieliche zasoby oraz kieruje nieutartymi szlakami – czy to wśród betonów miast czy bezdroży!

Dlaczego premium?

Będziemy nocować w bardzo komfortowym hotelu *** w pokojach 2 osobowymi z łazienkami. W cenie również zagwarantowane jest pyszne śniadanie w formie bufetu w niedzielę.

Galeria
Plan

Dzień 0/1Warszawa – Praga

Nasz wyjazd rozpoczniemy w piątek, 1 września o godzinie 23:00, tak aby około godziny 7:30 zjeść śniadanie i jak najszybciej rozpocząć zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem. Spokojny spacer rozpoczniemy od Zamku Praskiego, którego historia sięga IX wieku i jest to największy zamek średniowieczny na całym świecie według Księgi Rekordów Guinessa. Zwiedzimy drugi dziedziniec, gdzie znajduje się przepiękna barokowa fontanna. Stamtąd trafimy na trzeci dziedziniec, a zarazem centrum całego kompleksu zamkowego. Znajdująca się tam katedra św. Wita jest największym i najważniejszym kościołem praskim a zarazem symbolem duchowym państwa czeskiego. Robi tak ogromne wrażenie, że nie można ująć tego słowami 🙂 Około południa, słynnymi schodami zamkowymi dotrzemy do Placu Malostrańskiego, i to właśnie tutaj będzie czekała na nas niespodzianka 🙂 Krótko po niej znajdziemy czas na przerwę obiadową oraz czas wolny. Około godziny 16:00 przejedziemy komunikacją miejską do hotelu, zaś wieczorem wybierzemy się jeszcze na mały spacer m.in. po dzielnicy Żydowskiej oraz spędzimy na wspólnej integracji w lokalnych pubach, gdzie chętni będą mogli skosztować co w Czechach najlepsze 🙂

Dzień 2Praga - Warszawa

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po nim wyruszymy do parku Grebovke, w którym to znajduję się niezwykła grota 😉 Następnie wybierzemy się razem z lokalnym przewodnikiem na spacer po praskich pasażach. Zajrzymy do tych najpiękniejszych – gdyż jest to praski fenomen godny odkrycia. Zobaczymy Pałac Lucerna, pasaż Světozor oraz Pałac Koruna. Rzadko, kto ma okazję okryć piękne, urozmaicone i wyrafinowane praskie pasaże, w których skrywa się niewidoczne oblicze wystawnych praskich pałaców. Owa wewnętrzna architektura to okazja, by zapoznać się ze wspaniałymi dziełami wielkich budowniczych, którzy nadali temu miastu wyjątkowy kształt. Około 13-ej przyjdzie czas na obiad oraz ostatnie zakupy 🙂 Po przerwie około 14:30 wyruszymy w drogę powrotną do Warszawy, gdzie planujemy dotrzeć około 1-ej w nocy.

Koszty
Cena: 359 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem na trasie Warszawa - Praga - Warszawa oraz przejazdy lokalne
 • Nocleg w hotelu *** w Pradze (pokoje 2 osobowe z łazienkami)
 • Śniadanie w formie bufetu w niedzielę
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Niespodziankę :)
 • Opiekę pilota
 • Opiekę lokalnego przewodnika podczas 2 dni z autorskim unikalnym programem zwiedzania oraz możliwość zobaczenia tego w Pradze, czego inni nie mają okazji :)
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Bilety komunikacji miejskiej (24CZK - ok. 3,8zł sztuka, potrzebne min. 2 + opcjonalnie na czas wolny wieczorem)

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na City Break – PRAGA! *PREMIUM* prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

Komentarze