info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

City Break – LWÓW!

Cena
410 zł
Cena
410 zł
19 stycznia 2018

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Kontakt:

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

3 dni (przedłużony weekend)
Termin : 9-12.11.2017
Lwów
Zajętych miejsc : 42 z 48
Opis

Lwów to jedno z najpiękniejszych miast we Wschodniej Europie! Niezliczone zabytki i magiczny, niezapomniany klimat XIX wiecznej wschodniej metropolii każdego potrafi oczarować. W ten klimat się wsiąka i chce się tam wracać! Przed nami nasza kolejna, tym razem jesienna przygoda z tym niezwykłym miastem! Co więcej, podczas przedłużonego weekendu znajdziemy czas na zwiedzanie dwóch niezwykłych miasteczek – Żółkwi oraz Krechowa.

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego odkryciem Lwowa. Na miejscu atrakcje zwiedzamy z lokalnym przewodnikiem w języku polskim. Znajdzie się też czas na samodzielne poznawanie Lwowa oraz wspólną integrację 🙂

3 dni wyjazdu bez urlopu!

Wyjeżdżamy w czwartek wieczorem i wracamy w niedzielę około północy, w wielu firmach piątek będzie oddawanym dniem wolnym za sobotę 11 listopada!

Przejazdy i noclegi

Jedziemy komfortowym autokarem, wyjazd jest z placu Bankowego w Warszawie w czwartek 9.11.2017 o g. 20:00. Powrót w niedzielę 12.11.2017 około 24 – 2 w nocy.

Śpimy we Lwowie w komfortowym hostelu w pokojach kilkuosobowych ( 6 i 8 os) oraz 2 osobowych za dopłatą. Hostel znajduje się kilkaset metrów od Starego Miasta!

(Do wycieczki można dołączyć na trasie – jedziemy przez Lublin-Zamość-Tomaszów Lubelski)

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Podczas długiego weekendu zobaczymy m.in.:
 • Wspaniały Rynek Lwowski i Ratusz!
 • Imponującą Katedrę Łacińską i kaplicę Boimów!
 • Katedrę Ormiańską - najbardziej niezwykłą świątynię Lwowa!
 • Dumny i szeroki Prospekt Swobody!
 • Przepiękną Operę Lwowską!
 • Prawdziwie polski Cmentarz Łyczakowski!
 • Spróbujemy lokalnych potraw podczas niedzielnego lunchu!
 • Zwiedzimy dwa niezwykłe miasteczka – Żółkiew oraz Krechów!
 • I oczywiście lwowskie knajpy :)
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Agnieszka Sitkiewicz

Pilot oblatywacz

Obleciała już tyle miejsc, że nie pozostało już nic innego jak pilotować Zawsze z pasją, zawsze z uśmiechem i zawsze niestrudzenie zabiera uczestników wycieczek w miejsca zapierające dech w piersi! Najchętniej na rowerze, ale równie skutecznie dzierżąc wiosło czy zdzierając cholewki!

Galeria
Plan

Dzień Warszawa - Lwów

Wyruszamy z Warszawy z placu Bankowego o godzinie 20:00. Można dołączyć do wyjazdu na trasie – jedziemy przez Lublin-Zamość-Tomaszów Lubelski.

Dzień 2Lwów

Około 8 rano zawitamy do Lwowa, po dłuższej przerwie na poranną toaletę oraz zostawienie bagaży wyruszymy na zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Swoją podróż rozpoczniemy od zobaczenia Rynku z imponującym Ratuszem! Następnie czeka na nas Katedra łacińska, kaplica Boimów, Katedra ormiańska i wiele innych urokliwych miejsc! Na sam koniec pierwszej części zwiedzania odkryjemy z zewnątrz i w środku* symbol kultury i architektury Lwowa – przepiękną Operę, która majestatycznie króluje nad główną promenadą miasta Prospektem Swobody. Następnie zrobimy sobie krótką przerwę na obiad! Drugą część dnia rozpoczniemy od zwiedzania majestatycznego archikatedralnego sobór św. Jury oraz Kościół św. Elżbiety. To tutaj wejdziemy na wieżę widokową, gdzie znajduję się punkt widokowy, z którego można popatrzeć na Lwów z zupełnie innej perspektywy. Widok ten z pewnością Was mile zaskoczy 🙂 Po zakwaterowaniu będzie czas na odpoczynek, a wieczorem czeka na Was niespodzianka z wieczornym Lwowem w roli głównej, który odkryjemy od zupełniej innej, rozrywkowej strony. Zagłębimy się w prawdziwie lwowskie, rozrywkowe, nocne życie!

*Wejście do Opery zależne od aktualnej sytuacji (spektakle i zmieniające się zarządzenia dyrekcji).

Dzień 3Lwów - Żółkiew - Krechów - Lwów

Trzeci dzień, zaraz po śniadaniu, wybierzemy się na zwiedzanie dwóch niezwykłych miasteczek – Żółkwi oraz Krechowa. Pierwsze miasteczko to stare, bardzo piękne miejsce na Ukrainie. Ma wspaniałą historię, może poszczycić się iście królewskimi zabytkami. To miasto, które jako jedne z nielicznych w Europie, ma w sobie ducha historii, jest wprost przesycone pamiątkami po byłych, dostojnych właścicielach i jego mieszkańcach. Zwiedzanie Zamku Żółkiewskich, Stary Rynek, jak również kościół polski, zabytkową cerkiew oraz synagogę. Krechów z kolei to perła ukraińskiej części Roztocza i Jaworowskiego Parku Narodowego. Zobaczymy tutaj Monastyr Ojców Bazylianów z cudowną ikoną Matki Boskiej Werchrackiej, następnie przespacerujemy się do cudownego źródełka z kapliczką i figurą Matki Bożej, o ile tylko pogoda i czas pozwoli 🙂 Po zobaczeniu tych dwóch urokliwych miasteczek powrócimy do Lwowa, będzie również czas wolny, na odpoczynek i ewentualny obiad. Popołudnie upłynie nam pod znakiem aktywnej niespodzianki od nas 😉 Wieczorem czeka nas oczywiście integracja w jednym z lwowskich urokliwych lokali 😉

Dzień 4Lwów - Warszawa

W niedzielę po śniadaniu wyruszymy pieszo na zwiedzanie największej polskiej nekropolii znajdującej się zagranicą – Łyczakowa – i oddamy hołd zasłużonym. Po chwili zadumy wybierzemy się na wspólny lunch, podczas którego skosztujemy lokalnych potraw, a następnie znajdzie się jeszcze trochę czasu wolnego na ostanie zakupy i zwiedzanie! Około 16 wyruszymy do Warszawy, gdzie powinniśmy dojechać około 24 – 2 w nocy (zależnie od sytuacji na drodze i na granicy).

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Koszty
Cena: 410 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym busem lub autokarem na trasie Warszawa – Lwów oraz Lwów – Warszawa
 • Wycieczka autokarem z przewodnikiem do Żółkwi i Krechowa (w sobotę, ok. 5 godzin)
 • 2 noclegi w hostelu w centrum Lwowa – niedaleko Rynku Starego Miasta! – pokoje kilkuosobowe, łazienki na korytarzu oraz 2 osobowe (dopłata 30zł/os – prosimy o maila po rejestracji celem potwierdzenia dostępności) (brak miejsc w pokojach 2os)
 • Lunch w niedzielę (lokalne potrawy)
 • 2 śniadania w restauracji
 • Ubezpieczenie Kosztów Leczenia oraz NNW
 • Opiekę dwóch pilotów
 • 3 dni zwiedzania z lokalnym przewodnikiem
 • NIESPODZIANKĘ :)
Cena nie zawiera:
 • Pozostałych posiłków
 • Kosztów wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 20-30zł)
Zapisy

Aby się zapisać na City Break – LWÓW! prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty. UWAGA – wymagany paszport ważny co najmniej pół roku po dacie powrotu.

Komentarze