info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

info@gdzienaweekend.pl

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Aktywny weekend z Kizombą & Kajakami!

Cena
349 zł
Cena
349 zł
29 lipca 2017
Zapisz się
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Zapisz się

Adding item to wishlist requires an account

Newsletter

email marketing powered by FreshMail

Najbliższe wydarzenia:

Kontakt

Masz pytanie?

info@gdzienaweekend.pl

2 dni (weekend)
Termin : 29-30.07.2017 r.
Gródek na Bugiem
Zajętych miejsc : 29 z 35
Opis

Zapraszamy Was na niezwykły, jedyny w swoim rodzaju aktywny weekend z Kizombą & Kajakami 🙂 Nasz wyjazd to wydarzenie jakich mało, gdyż połączymy dwie aktywności w ciągu jednego weekendu! Spływy kajakowe łagodnym Bugiem oraz warsztaty taneczne z Anią Rewicką i Markiem Marashem Rewickim czekają na Was

Kizomba

Zapraszamy Was na zajęcia z kizomby zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zaczniemy od podstaw, następnie wzbogacając i rozwijając Wasze prowadzenia wejdziemy na poziom średnio-zaawansowany, tak aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.

Zajęcia dedykowane zarówno dla tych co dopiero rozpoczynają przygodę z kizombą, jak również dla tych, którzy podstawy mają już za sobą.

Zajęcia poprowadzą: Ania Rewicka i Marek Marash Rewicki, instruktorzy, choreografowie, słyną z konkretnego podejścia do nauki, perfekcjonizmu, indywidualności, spontaniczności i kreatywności. Nie boją się nowych wyzwań i starają się nadawać Kizombie i Sembie nowy wymiar nie zapominając o afrykańskich źródłach tych tańców.

Kizomba to udana zabawa! Na zajęciach z Marashem i Anią poznacie wszystko co Wam niezbędne do super zabawy. Zaczynając od podstaw, przez kombinacje przejść, idąc poprzez sensualną część w parze, a kończąc na zaskakujących trikach.​

Polecamy nasze inne wydarzenia
Podstawowe informacje

Charakter wyjazdu!

Wyjazd jest dla każdego zainteresowanego przeżyciem niesamowitego weekendowego połączenia kajaków i warsztatów tanecznych 🙂

Wyjazd bez urlopu!

Wyjeżdżamy w sobotę rano o 7:30 i wracamy w niedzielę około 22:00.

Przejazdy i noclegi

Jedziemy komfortowym autokarem, wyjazd jest z placu Bankowego w Warszawie w sobotę, 29.07.2017 o g. 07:30. Powrót w niedzielę 30.07.2017 około godziny 22. Z soboty na niedzielę śpimy w miejscowości Gródek nad Bugiem w komfortowych domkach (5-6os, z łazienkami) lub pokojach (2os, standard hotelowy, za dopłatą).

Każdy może dołączyć!

Na wyjazd zapraszamy każdego – singli, pary czy grupki znajomych. Wszyscy są mile widziani. Można śmiało dołączyć samemu – zadbamy, aby już po chwili od wejścia do busa każdy poczuł się jak z grupą znajomych.

Parytet!

Jako ze nasz wyjazd jest taneczny, a tańczymy w parach, to będziemy się trzymać parytetu 🙂 Dopuszczamy niewielką przewagę jednej z płci, ale taką która nie przeszkadza w zabawie. Na nasz wyjazd przewidujemy około 50 miejsc po 25 dla mężczyzn i kobiet, także zapraszamy do zapisów, póki są miejsca dla każdej z płci 🙂 I niestety zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zapisów, jeśli przekroczymy limity.

Podczas weekendu m.in.:
 • Przepłyniemy najpiękniejszymi i spokojnymi odcinkami Bugu!
 • Płyniemy pośród terenów o unikalnych walorach przyrodniczych!
 • Zintegrujemy się podczas wieczornej imprezy w urokliwym ośrodku nad Bugiem!
 • Poczujemy magiczną energię kizomby!
 • I wiele, wiele innych!
Prowadzący

Ania i Marash Rewiccy

Dirty dancers

Instruktorzy tańca, choreografowie, słyną z konkretnego podejścia do nauki, perfekcjonizmu, indywidualności, spontaniczności i kreatywności. Nie boją się nowych wyzwań i starają się nadawać Kizombie i Sembie nowy wymiar nie zapominając o afrykańskich źródłach tych tańców.

Agnieszka Sitkiewicz

Pilot oblatywacz

Obleciała już tyle miejsc, że nie pozostało już nic innego jak pilotować Zawsze z pasją, zawsze z uśmiechem i zawsze niestrudzenie zabiera uczestników wycieczek w miejsca zapierające dech w piersi! Najchętniej na rowerze, ale równie skutecznie dzierżąc wiosło czy zdzierając cholewki!

Galeria
Plan

Dzień 1

Nasz wyjazd rozpoczniemy w sobotę, 29 lipca o godzinie 7:30. Po około trzech godzinach dotrzemy do Drohiczyna skąd rozpoczniemy spływ kajakowy Bugiem. Rzeka ta doskonale nadaje się do rozpoczęcia przygody z kajakiem. Uznawana jest za jeden z najłatwiejszych szlaków kajakowych w Polsce. W Europie jest to jedna z ostatnich tak dużych rzek o praktycznie nienaruszonej przez człowieka strukturze. Dolinę rzeki w okolicy Drohiczyna charakteryzuje asymetryczny wygląd. Brzeg północny opada stromą skarpą do wody, południowy jest niski i odkrywa zalewowe tarasy doliny Bugu. Drohiczyn, skąd wyruszymy kajakami, to miasteczko wspaniale położone na wysokiej skarpie, a po trasie do Gródka czekają na nas liczne odnogi, starorzecza, wyspy i łagodne meandry. Na przybrzeżnych łąkach wypasają się konie i krowy. Spływ zakończymy pod samym ośrodkiem! Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku przyjdzie czas na warsztaty z Anią i Marashem. Zaraz po nich zjemy obiadokolację, a po krótki odpoczynku zaprosimy wszystkich na imprezę podczas której będziemy mogli zaprezentować umiejętności zdobyte na warsztatach 😉

PROGRAM RAMOWY:
07:30 wyjazd z Warszawy
11:00 Rozpoczęcie spływu
15:30 Zakończenie spływu
16:30 Warsztaty z Anią i Marashem (2 godziny)
18:30 Obiadokolacja
20:00 Impreza

TRASA SPŁYWU
Drohiczyn – Gródek ok. 20 km (3-5 godzin spływu w zależności od tempa i umiejętności)

Dzień 2

Drugi dzień rozpoczniemy śniadaniem, a zaraz po, czekają na Was warsztaty taneczne z Anią i Marashem. Po porannym wytańczeniu i wykwaterowaniu rozpoczniemy spływ. Tym razem startujemy z ośrodka i płyniemy do miejscowości Nur. Na samym początku spływu możemy spróbować wypatrzyć ślady wczesnośredniowiecznego grodu i pozostałości umocnień. Kilka chwil później w nurcie Bugu pojawiają się liczne mielizny i wysepki. Seria kilku sporych wysp ciągnie się przez ponad 10 kilometrów. Pod koniec spływu dotrzemy do ujścia Nurca, rzeki, która jest największym prawobrzeżnym dopływem Bugu na terenie Polski. Przed samym jego ujściem również natrafimy na niezwykłą zieloną wyspę. Chwilę później wpłyniemy na teren Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego obejmującego malowniczą dolinę rzeki z licznymi starorzeczami, łąkami, pastwiskami, a także rozległymi kompleksami leśnymi. Spływ zakończymy w miejscowości Nur – spokojnej wsi letniskowej. Po zdaniu kajaków wyruszymy do Warszawy. Na trasie zrobimy postój, gdzie będzie można zjeść obiad. Powrót do Warszawy zaplanowany jest około godziny 22.

PROGRAM RAMOWY:
09:00 Śniadanie
10:00 Warsztaty z Anią i Marashem (2 godziny)
13:00 Rozpoczęcie spływu
18:00 Zakończenie spływu, wyjazd do Warszawy
22:00 Przyjazd do Warszawy

TRASA SPŁYWU
Gródek – Nur ok. 20 km (3-5 godzin spływu w zależności od tempa i umiejętności)

Koszty
Cena: 349 zł
Cena zawiera:
 • Przejazd komfortowym autokarem na trasie Warszawa – Drohiczyn oraz Nur – Warszawa
 • Transport bagaży na trasie spływu
 • Nocleg w ośrodku nad samym Bugiem (domki 5-6 osobowe, w każdym: łazienka, pościel, lodówka, czajnik lub za dopłatą 50zł/os pokoje 2 osobowe w ośrodku - standard hotelowy)
 • Wypożyczenie kajaka na 2 dni (1 na 2 osoby)
 • Transport kajaków na miejsce spływu i odbiór na koniec spływu
 • Warsztaty taneczne z Anią Rewicką i Markiem Marashem Rewickim (4 godziny)
 • Wynajęcie sprzętu nagłaśniającego oraz sali na warsztaty taneczne (w przypadku ładnej pogody warsztaty odbędą się w plenerze)
 • Wynajęcie karczmy na wyłączność dla grupy na impreze wieczorną
 • Obiadokolacja w sobotę (przystawki, zupa, drugie danie, kompot)
 • Śniadanie w niedzielę w formie bufetu
 • Ubezpieczenie KL oraz NNW
 • Niespodzianka od gdzienaweekend.pl
 • Opiekę pilota
 • Niezapomniane wrażenia ze spływu kajakowego i z warszatatów kizomby ;)
Cena nie zawiera:
 • Opcjonalnej dopłaty do noclegu w pokoju (standard hotelowy) 50zł/os
 • Prowiantu na spływ
 • Ewentualnych innych posiłków

Działamy w pełni legalnie, jesteśmy zarejestrowani jako Organizator Turystyki w CEOTiPT pod nr 9273 oraz posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie.

Zapisy

Aby się zapisać na Aktywny weekend z Kizombą & Kajakami prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Jeśli formularz jest aktywny oznacza to, że miejsca są dostępne i można się zapisać. Po wysłaniu zgłoszenia na podanego maila wyślemy dane do wpłaty.

UWAGA – prosimy o zapisy tylko panów lub pary. Mamy przewagę damskiej części uczestników, więc ze względu na obiecany parytet nie możemy już przyjmować zgłoszeń od pań.
W przypadku zgłoszenia od pani zastrzegamy sobie możliwość anulowania zapisu i zwrotu wpłaty.

 • Dane do ubezpieczenia

 • Dodatkowe opcje

  Potrzebna nam do parytetu :)
Komentarze